Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Lennie

Oh, zvláštní...taneční kreace tvořily 50% celého filmu, příběh tuctový, závěr nepřekvapivý, herci nezajímaví, snad jen ta hudba, jejíž styl nemám ráda, ale v tomto filmu mi ani tak nevadila. ()

manik16

pokud bych to měla hodnotit jako filmový fanda, tak dějově to bylo typické klišé, ale jako ještě větší fanda tancování a zvláště streetu, tomu musím dát 5! ()

Renie42

O stupeň lepší než jednička, má to lepší příběh, osoby podstatně atraktivnější a sympatičtější. Ač některé zde komentáře posílají film do odpadu, ale ruku na srdce, kdo umí to co oni. Ti popeláři určitě ne, ale co umí, je kritizovat film. Já také neumím takhle tancovat, ale líbí se mi na to koukat. Určitě existuje x filmů na toto téma, ale má to svoje kouzlo a ráda se na to podívám. ()

J*A*M*B*O

,,Poďme si zatancovať, urobme si vlastnú skupinu´´ shit, myslel som že to bude lepšie než som si myslel ale zasa som sa mýlil, tanečné filmy moc nemusím takže dávam 4/10 bodov ()

teba

Příběh ještě slabší než v jedničce, ani hudba se mi tolik nelíbila, tak už to zachraňuje jen pár zajímavých tanečních výstupů, neboť chemie mezi Robertem Hoffmanem a Brianou Evigan je takřka nulová. (V případě, že se tito dva do příštího roku vezmou a počnou dítě jako pár z prvního dílu Channing a Jenna, vezmu tento výrok zpět a půjdu se jim osobně omluvit.) ()

AgnesDee

Pokračování, které nestojí skoro za nic. Tanec je šíleně dlouhý, scénář dementní, hlavní hrdinka je šílenej chudák a mám dokonce pocit, že z tohoto filmu se hojně inspiroval Street dance. ()

cinema_cz

Snímek tančí v nudných krokových variacích žánru a v rytmu pozvolného morálního uvědomění graduje v obligátní pouliční finále, kde zvítězí nejen pravda, ale i láska. 40 % (Ci 03/2008) ()

Zaynab

Choreografie fajn, herci a příběh průměrní, nevybočující ze standardu tanečních filmů, ale nechápu, co měl znamenat ten hudební podkres u závěrečné "líbací" scény. Film o street dance a na konci hollywoodský popík?! ()

hRob

Lehce stupidní příběh (který jsme mimochodem ve všech možných variacích viděli nejméně stokrát) vyvažují taneční kreace s výbornou choreografií a průměrnou kamerou, která se snaží sympatické NEherce zabírat ze všech zajímavých i nezajímavých úhlů. Je to to poslední, co jsem chtěl z nových filmů vidět, ale náhoda tomu nedala jinak. I když je fakt, že lepší tohle, než dvě nudný hodiny společně s panem Nudou. ()

UranMiner

Uznavam, Hip-Hop nie je moja stranka, keby tam neboli na konci tie dve vcelku slusne choreografie asi by som to zadelil do odpadu (asi 5 ludi z toho kina odislo) Skratka co sa dalo cakat, pribeh priehladny ako vrecko na svacinu ale misia splnena, urazy pri tanci sa u mladeze zvysia a treba len vyckat az budu ulice plne tanecnikov. No z tych choreografii sa v celku podaril ten "drift by head" :) PS: pri tom prehovore Andie (Briana Evigan) na sukromnej party chybala do pozadia zaberu uz len americka vlajka! 2/10 ()

Prix7

Poulicna kultura ako modny trend. S pravou ulicou toto nema nic spolocne. Aj ked sa nad toto vsetko povznesiem, neostane nic ine ako hodina a pol nudy. Aspon hlavna hrdinka mohla byt krajsia. ()

Miloško

Hip-hop nemosím,stupidné americké hudobné pouličné klišé príbehy takisto,a keď k tomu pripočítam slabý herecky doprovod,tak inak ani nemožem hodnotiť.(DVD,09.11.2008) ()

Bratr

Pokud by se ustřihl příběh, vzniklo by nádherné taneční video. Všechny vystoupení jsou myslím velmi pěkný a narozdíl od rozplyzkých dialogů vůbec nenudí. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe