Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

michellerih

Co vám mohou nabídnout taneční filmy? Western ani holocaust tam asi neuvidíte. Zato mohou zaperlit perfektními choreografiemi, nápadem, soundtrackem a audiovizuální podívanou. Možná nějakým tím feel-good románkem. Tady ještě ke všemu figuruje humor, Briana s Robertem - kteří dohromady tvoří krásný pár a úžasné prostředí. V patnácti můj oblíbený film. Dodnes guilty-peasure. ()

asentra

O nějakym ději se tady fakt mluvit nedá, je to v zásadě strašná sračka, ale kouká se na to docela dobře. Hip hop sice nemusim, ale v kombinaci se street dancem se to posouvá do vyšší kategorie. ()

Liduskaa

No nevim proč,ale nějak se mi to líbilo víc než jednička...tyhle filmy nejsou točeny proto,aby se někdo nad nimi někdo zamýšlel...originální zápletku u nich může vymyslet jen málokdo. Takže máte-li chuť nepřemýšlet a chvílemi obdivovat úžasné taneční kreace, tak si tenhle film klidně pusťte,protože ta finální scéna v dešti fakt úžasná byla! ()

Yancl

Věsměs to samé co první díl .. líbila se mi hudba a taneční kreace, ale to je asi tak vše. Jednoduché až to bolí a přitom tak "krásně" se rozvíjející příběh plynoucí do zdárně štastného konce. [45%] ()

E.Pilgrim

Hrůza a děs. Tolik předvídatelných dialogů a vyústění situací už jsem dlouho nikde neviděl. A co se tance týče, tak bych daným obsazením daleko víc upřednostnil nějaký taneční dokument než tenhle brak. ()

salamandrr

Nejde o můj běžný šálek kávy, ale člověk by měl experimentovat. Film se mi líbil po vizuální stránce, kamera má krásné barvy a ostrost, závěrečný tanec je parádní, hlavní hrdinka je kráska jak má být... ale to je tak vše, dialogy jsou slabé, scény předvídatelné a některé zvraty nelogické i když očekávatelné. kouká se an to pěkně, ale pamatovat si to nikdo nebude ()

Alice02

Podle mě má tenhle taneční film grády. Tvůrci vsadili na hodně rytmickou a dobrou hudbu (při které se musim zvednout a trochu si zatrsat:-)), skvělé choreografie, sympatické herce a konečná scéna je prostě dokonalá. Jasně - příběh je předvídatelný, ale to mi v tomhle případě vůbec nevadí. Druhé pokračování úspěšné taneční série se mi líbilo asi ze všech tří dílů nejvíc. ()

Jakubik

Celkem překvapení v jistém slova smyslu. Je to sice nastavovaná kaše se všemi těmi hezkými hnusárnami ale tančí se tu více než v jedničce což je dobré… ()

Esles

Přestože tohle schéma, kdy parta lůzru natrhne prdel rulerům, bytostně nesnaším, tak ty taneční kreace, a způsob jakým byly natočeny, mi nedávají jinou možnost než za tři. ()

smack

Buď zaujme aspon trochu nebo vubec a pak následuje odpad! A mně se to líbilo skoro stejně jak jednička ale přece tenhle je lepší a sice o: hlavní herečku :c) a o některý scény - na začátku divočina v metru a co jinýho než dancin´ in the rain... ()

Bart16

Film věrně kopíruje první díl,který byl o poznání kvalitnější.Ve filmu je sice spousta pěkných tanečních čísel a i zvuková stopa je solidní,ovšem celkově se jedná o docela nudný film. ()

haWranka

Hodně nablblej film, to je teda fakt. To, co bylo v jedničce v rámci možností originální (jiný slovo mě momentálně nenapadá), to tady působí nepatřičně a kostrbatě (jako třeba učení klasickýho baletu). Navíc osudy hlavních hrdinů jsou vám absolutně ukradený, nikdo vlastně neřeší žádný velký dilema, všichni už všechno umí... Moment, o čem ten film je?! (Možná bude působit zaujatě, že hip hop neposlouchám, ale hudba v jedničce se mi fakt líbila. Tady mi bohužel lezla krkem...) ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe