Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Colour

Neviem si pomôcť, ale mám pocit, že keby sa z tohto filmu spravilo čisto tanečné dvd, tak by to bolo oveľa lepšie. Prakticky bez deja, všetci len tancujú a tancujú, potom buch vznikol nový klišé vzťah a znova tance. Bolo to tu veľa ráz spomínané, že film sa zameriava výhradne na tance. A choreografia je podľa mňa ako laika veľmi dobrá. Záverečný tanec v daždi je super. No to je jediné pozitívum. ()

vikino1

Kdybych měl hodnotit tanec, tak bych dal asi za 4 protože tancovat fakt umí, do tři čtvrtě se na to dá i koukat, ale ten závěr - tipickej hollywoodskej happy-end.. Pozor spoiler - Z ničeho nic si všichni uvědomí jakou udělali chybu, že ji bránili ve street - všichni ji odpustí, trénují tak 14 dní pak místo trenování jsou všichni hrozně smutní že ji vyhodili ze školy zajdou si na street a jen tak vyhrají nad bandou co na tohle trénuje celej život a jsou už 5 let mistři.. Na tyhle "POHÁDKY" jsem už starej... ()

ZnalecH

Tak zase tancování, tancování a tancování. Nic jiného jsem v tom filmu neviděl. Napodobenina děje, napodobenina nějaké romantiky, ale šlo tam jen o street dance. Ale že se jim to povedlo. Ty propracované pohyby a efekty, no krása pohledět. Takže pokud se rozhodnete, že se chcete podívat na taneční vystoupení, tak si rozhodně toto pusťte. ()

Sammy.Boy

Taneční kreace znamenité, obzvlášť pak ta finální. Co se týče dialogů, lepší nad nimi moc nepřemýšlet, je to přece film hlavně o tanci! :-D ()

Likan7

Bez Tatuma je ta série o třídu horší. Channing sice dorazí, ale jen na úvod a místo toho sledujeme nějakou jeho nesympatickou kámošku, která je ještě horší herečka než Tatum. Úspěch jedničky byl založen na chemii mezi Dewan a Tatumovi, jejich romantickým vztahu a klišoidním příběhu o chuďasovi a bohatý holce. Tady už není vůbec nic z toho a kdykoliv se netančí, je to lobotomie. Tanečníci tu jsou sice solidní a závěr v dešti efektní, ale je to jen malá náplast. ()

Bo

Ešteže tam tancujú. Lebo je to smiešne, keď to má byť dramatické, nudné, keď to má byť vzrušujúce a total trápne, keď to chce byť vtipné. We kul? ()

DjMetal

Dnes 4.5.08 som bol na tom v kine s kamoskami a kamosom a ako vidim tie vase hodnotenia,tak nikto sa nerozumie tancu. Ja sa venujem Break Dancu a podla mna bol tento film velmi dobry po stranke tancu. Dej - no mohol byt lepsi a boli tam aj vtipne sceny.Super tancovali a len im zavidim,ako to dobre vedia. A inak sem sa beru filmy ako filmy a nie, ze nemate radi Hip Hop.Ani ja to nepocuvam.Ja som skor na techno,schranz,DnB a tak.Ale film sa mi pacil. ()

Allka

Co si budem namlouvat, děj je ještě větší s*ačka než jednička... Nicméně kouzlo, které neni vůbec ve scénáři, nýbrž v pohybu, tomuhle dílku zůstal... Takže, jak už jsem psala u jedničky: Za ten tanec... ()

Zombiepod

Pol hodina mi úplne stačila. Step Up 2 nie je nič iné len drsňácky tanečný blábol plný gangsterských ksichtov a hip-hopu. V prvom rade sa tu jedná o film, teda má mať nejakú pointu, kostru a náznak deja, v čom Step Up 2 zlyháva. Keby som teenagerka v rozťahaných teplákoch, vytrčeným bujným dekoltom a kráčam si po Petržalke s ajfónom a Rymusom na plné gule, tak som filmom očarený. V tomto prípade, nebyť výborných choreografických čísel, takmer odpad. ()

acn odpad!

Óda na demenci. Nejnesympatictější dvojice, nebo alespoň jedna z nich. Těžké vymytí mozku za doprovodu nejdebilnější hudby v historii lidstva. Nesnáším tyhlety dementní filmy pro dementní mladé lidi. Jdi, bojuj, věř, dokážeš, uvnitř jsi borec, můžeš být nejlepší, YE BUDDY OWN THEM ALL MOTHERFUCKER. Jenže nakonec skončíš jako sračka. Víš proč? Protože si všechno necháš nakukat těmahle píčovinama a nepoužiješ svoji hlavu. ()

Nikol10

Lepší než jednička, ale příběhově moc ne, ten je zase o ničem. Nevím, proč si každý autor myslí, že, když se jedná o taneční film, tak je úplně fuk, že okolo se nic neděje, že příběh je nalajnovaný stejně jako vždy (tentokrát ona rebelka, nižší třída, on frajer atd).Mělo by se trochu ubrat té romantiky a přidat možná trochu víc dramatu!!! Ale jako celek se i ten jednoduchý děj dá! Každopádně jsou zde konečně tanečníci, kteří tancovat umí, obzvlášť Briana Evignan, která je rozhodně zajímavější než Jenna Tatum z jedničky a Adam G.Sevani taky jede!!! A závěrečná choreografie v dešti je perfektní i ta hudba! ()

Varangian

Scénář a herecké výkony tragické, choreografie a taneční kreace fantastické. Hudba skvělá. Pro "normálního" diváka spíše ztráta času, pro člověka, který má rád tanec, úžasné představení (a ****). A jako například u filmů tipu Vetřelec vs predátor - Requiem - nechápu, proč na to chodí/dívají se lidé, kterým tanec nic neříká, aby pak s gustem ohodnotili jako odpad. Fakt lítost nad neschopností vybrat si film, který chci vidět. ()

Luciee113

Právě jsem se vrátila z kina a jsem velmi mile překvapená… Dvojka absolutně nekopíruje jedničku, jiná hudba, skvělý tanec, nový děj, styl… Když jsem zjistila, že ve dvojce nehraje Channing Tatum dost mě to mrzelo, ale udělali dobře, že do dvojky obsadili jiné herce. Channingem jsem se pokochala na začátku a pak jsem si užívala už jen film… Taneční filmy se mi líbí, proto na ně chodím a také dopředu vím, o čem film bude – převážně o tančení, hudbě a samozřejmě tam nikdy nechybí láska. O čem jiném by mohl být že? Komu se nelíbila jednička, nevím proč šel na dvojku. Kdo si nehoví v tanečních filmech, vůbec nechápu proč se namáhal ztrácet čas a utrácet peníze za takový film… aby pak napsal že je na jedno brdo s ostatníma? Samozřejmě že je – western či krimi čekat nemohl :-) ()

mekele

Co říct??Kdo má rád hudbu a tanec..zajděte na to,budete se víc než bavit.Ostatní..pro vás nemá cenu se na to dívat, tak na to nechodtě a nechte si tu skvělou zábavu ujít :)Patřím do té první skupiny a děkuju castingu za skvělé obsazení hlavní hrdinky. Mohla to být "umělá modelka" , ale tahle holka je užasná a tancovat??TAK TO UMÍ!! ()

Blackburn8

Tak pro mě jednoznačně jednička vítězí je dost lepší tohle je to dost podobný děj akorád z jiného úhlu jediné co tohle podle mě zachraňuje je dobry soundtrack ale i ten byl v jedničce lepší.Takže jednoduše jednička z jiného uhlu neboli z jiného prostředí…A herecké výkony taky za moc nestojí. 60% ()

kolik27

Nepochopím někoho kdo to řadímezi odpad, ale i kdo to uctívá jak film století ... Řekl bych že příběh je béčkový a ohraný, ale když se necháte unést muzikou a tancem, tak si myslim že zážitek mít určitě budete . Na to že sem docela odpůrce hip-hopového stylu, tak jsem si film užil ... ()

MikyS90

Pokud chcete mít z tohohle filmu nějaký zážitek, tak se podívejte na taneční scény na youtube, protože jinak je to proud naprosto bezvýznamných "sraček" (nemůžu to vyjádřit jinak), ale abych jen nekřivdil, tak dávam jednu hvězdu za hudbu a tanec a druhou hvězdu za pěkné herečky. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe