subic

Koukám na to znovu po x letech a ono je to pořád hezky koukatelné, hezky barevné, i když už ten film má 15 let. A nutno říct, že Gerard Butler v nultých letech vypadal v podobných rolích fakt skvěle podobně jako Jason Statham. ()

ShotgunED

Z takhle zajímavého nápadu se dalo vytěžit buď nápadité sci-fi, či bombastická akce, nebo obojí. Bohužel nestalo se tak a je vše zabito ve velké změti a zmatku. ()

sirrgulo

Docela zklamání, nejvíc mi na filmu lezla na nervy akce a to byl hlavní důvod proč jsem chtěl Gamera vidět. Podobně chaotické scény jsem už dlouho neviděl. Všechno nepřehledné až mě z toho pomalu bolela hlava. Jestli takhle jednou dopadne herní průmysl tak potěš pánbůh. ()

Beckett

Akční film se slušným potenciálem (přestože jde o vykrádačku Death race, který už sám o sobě nijak originální nebyl), jenž se však velmi brzy mění na nesledovatelný mišmaš. Mám dojem, že se tvůrci nemohli rozhodnout kterou myšlenku by chtěli sledovat, a tak se jim snímek zkrátka rozutekl do všech stran. U většiny (či snad u všech) postav se bohužel nikdy nedozvíme, co jsou vlastně zač, a proč dělají to, co dělají, což je vzásadě způsobeno tím, že film zjevně opovrhuje jakýmkoliv pokusem o smysluplný dialog. Vše pak finišuje pravděpodobně nejslabší konspirací, jakou jsem kdy v životě viděl. ()

yatan

ak sa prenesiem cez to strasne nasilie a vsetko dokopy tak prva polka filmu je genialny napad..ano ked si predstavim ako moze vyzerat urcity vysek z buducnosti za 20-30 rokov viem si predstavit ze najvacsi kseft by bol prave sex, internet a nasilie..na duhej strane neustale hekticke strihy, kamera a absolutne odflaknuta druha polka filmu bola klasicky prizemny akcny film z tupym koncom a cele sa to dostava do tisic krat otrepanej tematiky..chybal tomu vzduch, priestor a trosku vacsi nadhlad..inak velmi zaujmavy originalny napad ktory bolo treba silnejsie uchopit do ruk profika..absolutne nevyuzity potencial..skoda..5/10 ()

xSxEx

uz kvuli tomu jak to celosvetove propadlo ... tihle dva chlapci maji nezkutecny potencial (!!!) a u sledovani jejich filmu - bohuzel jich jeste tolik nemaji, se NEHORAZNE bavim a ani vterinu nenudim. Takovy Tarantino na Speedu... ()

White-Man

Strašně nepřehledné a chaotické. Spousta věcí mi přišla velmi hodně přehnaných a nereálných. Akční scény nebyly špatné, ale příběh byl nudný a navíc hodně špatně vyprávěn. ()

Zodiak

Neveldine s Taylorem nasli velkou ale opravdu velkou hromudu kokese a zacli natacet gamera.......... Dextruv tanecek ftw. Kazdopadne Crank2 byl zabavnej, tohle rozhodne ne. ()

Martin888

Krása, nádhera prostě úplně užasnej béčkovej film, který příběhem a logikou připomíná staré filmy 80-90 let. Akorát je v něm o 100% víc koziček, prdelek, akce a krve. Takže logiku zde opravdu nečejte, ale pokud aspoň trochu milujute Běžícího muže a další mňamky je Gamer pro vás to pravé. ()

Blazis34

Gamer je akční sci-fi, který se snaží už zprvu zaujmout tématem. Když jsem si přečetl, že je to o budoucí on-line hře, tak jsem to chtěl vidět, ale výsledek mě až tak neuchvátil. Určitě se tomuto filmu nedá vytknout akce, která je udělána pěkně a ani jí není málo. Chvíli mi to připadá jako kdyby Neveldine s Taylorem chtěli udělat další pokračování Cranka, tentokrát v budoucnosti. Některé scény určitě stáli za shlédnutí a byly i dobře udělané, ale moc jich nebylo. Celkově nudný děj, ačkoliv velice originální. Na mě ale až moc sci-fi, dávám 45% - lepší dvě hvězdičky. ()

Aywes

Hall zahrál vynikajícího záporáka, avšak Dexter je Dexter. Tak ano no akce tam byla v první polovině filmu i pěkně zpracovaná, ale ty kousky s obézním cosi a druhá polovina snímku byla jedno velký WTF. Horko těžko vytéká ze mě pot, cítím velkou horečku, bolest hlavy a cukání svalů, ale 2* tomu dám. ()

Bratr

Ta kadenční klipovitost mě dost otravovala, jednak to ze všech soubojů odsálo jakoukoliv logiku a druhak to bylo fakt náročné na usledování. Zkrátka kopa supr vizuálních nápadů zkrácených na minimum do neslavného celku. ()

Mustaffa odpad!

Strašně hloupé a strašně o ničem. Ve filmu Gamer není nic co by člověk vyzdvihl. Strašná kamera má za následek zmatenou akci, která vypadá opravdu špatně. Do toho stupidní scénář a děj slabý jako čaj. Gamer je ztrátou času, naštěstí 95 min není až tak moc. ()

ric

Ptákovina na n-tou, ale výrazy jako agresivní kamera a agresivní střih dostaly zase o něco málo jiný rozměr. Dal bych asi jenom 40%, ale sejmutí záporáka na konci ve stylu "Dexter naopak" mě pobavilo ještě víc. ()

Weirdman

Prvá polovica vo mne vyvolala pocit, že som na drogách (vidieť to v kine, tak ma vynášajú na nosítkách) a pri druhej polovici ma zas bolela sánka zo zívania. Takže jedna hviezda je za tento parádny kontrastný "vývoj" a druhá za to, že Gamer je dosť vlastne jedinečný zážitok (Crank 2 som nevidel a radšej s tým ani neplánujem nič robiť)... (●) ()

palomir

Nebyl to takový průser, jak jsem od všech slýchával. Dobrá myšlenka na film byla ,ale zpracování bylo poněkud horší , zvláště nepřehledné bojové scény, takže 55% ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize