Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Sygi

Sheldon by v reálném světě neměl šanci přežít, protože první člověk, se kterým by promluvil, by ho na místě zabil. A co teprve jeho spolubydlící. S ním a dalšími dvěma kamarády tvoří úžasnou skupinku potrhlých nerdů, náhle okouzleni (kromě asexuálního Sheldona, nepochopitelně udržujícího si v budoucnosti přítelkyni) krásnou sousedkou, která se do děje perfektně zapojí. ()

CSSML odpad!

Ano, smál jsem se, ale většinou jindy než placené publikum. Některé Sheldonovy fyzikální vtípky byly dobré, ovšem vyznění seriálu je tak morálně nechutné, že si nic jiného než odpad nezaslouží. Jediné, co zajímá pány „vědce“, pokud zrovna nehrají na počítači, je sbalení a osouložení děvky od naproti nebo nějaké jiné od jinud. A nutno dodat, že ty děvky jsou, jak se patří, svolné. Hnus! ()

Benedygtus

Musim rict, ze ano, je to pecka. Zhltnul jsem to silene rychle a to i presto, ze mam ted tak malo casu. Skoncil jsem u 6. serie, ktera uz nebyla tak zhava jako predchozi, ale stale to byla paradni zabava. Kdyz nad tim tak premyslim, mozna 6.serie byla slabsi hlavne kvuli tomu, ze jsem se toho prekoukal. At tak ci tak, jsem si jisty, ze zhlednu vsechny dily, ktere kdy vyjdou! Tento charakteristicky humor mi totiz naramne sednul a jak to tak vypada (k memu prekvapeni) nejsem sam! TBBT se stale drzi a i u 9 serie, je humor porad vytribeny solidni a alespon me, se nikterak neomrzel! Pozn.: Asi ta 6 serie nebyla tak hrozna, vzhledem k tomu, ze 7 serii jsem hltal. Tedy az na to, ze obsahovala opravdu nejhorsi dil.. tusim +-5 epizoda, ale na tom nesejde. 20 minut o nicem vynahradil zbytek, ktery opet skvele pobavil. >> zhlednuta 10. serie ()

bruceman7

Jeden z nemnoha seriálů, který jsem viděl kompletní. Stálo to za to. Většina dílů byla fajn, logicky se najdou i slabší kusy. Všechny postavy (až na vysloveně trapnou rodinku Penny, respektive mámu a bráchu) si jely svoje, taky nic proti. Snad jen úplně poslední díly (zejména situace -opět- kolem Penny) mohly být o něco lepší. Ale co, u mně dobrý 8/10 ()

KoRner

1.SÉRIA - Celkom slušný začiatok, pravdepodobne najlepšia séria [84%] 2.SÉRIA - Rozvíjanie vzťahov, ešte stále mám rad všetky postavy, aj keď perverzáka Howarda najviac :D [80%] 3.SÉRIA - Niektoré postavy mi začínajú liezť na nervy. Hlavne pokrytecká Penny a pomaly už aj opakujúci sa Sheldon [75%] 4.SÉRIA - Vlastne stále to isté, ale baí ma to. Zatiaľ. [70%] 5.SÉRIA - [80] 6.SÉRIA - Niekedy ma už štve ten teror, ktorý schytávajú chlapci od svojich žien... a sú väčší lúzri, než na začiatku. 7.SÉRIA - Po Vianočnej časti je to úplne iný seriál. Viac postáv, očividne viac peňazí a komplikovanejšie vzťahy. Nie je to ono... ()

islanzadi

Dlouho jsem se tomuto seriálu vyhýbala, ale byla to chyba. Jeden z nejlepších seriálů současnosti - konečně někoho napadlo vytvořit seriál z univerzitního prostředí s inteligentním humorem. Třeba i někoho "dostane" ke krásám přírodních věd, bylo by to úžasné. ()

comicsMax

Geniální seriál o geniálních vědcích, geniálním inženýrovy a... servírce Penny. Ti žijí své životy nepochopení, vědy a komiksů.Seriál je dobře obsazený (také v jakém jiném vystupuje Stan Lee), vtipný a plný naprosto úžasných hlášek, pokud však alespoň trochu neznáte komiksy, filmy s hrdiny, nebo jiné záliby "obyčejných" lidí není tento seriál asi moc pro vás. ()

M.Niccals

Bohužel v posledních sériích jde kvalita prudce dolů. Říká to spoustu lidí a já to řeknu taky - dokud tam kluci neměli ty baby, bylo to prostě lepší. Je totiž mnohem vtipnější sledovat beznadějného nerda, kterak se snaží sbalit kočku naprosto mimo jeho ligu, než když se womanizer Howard Wolowitz u večeře hádá se svou upištěnou ženuškou, proč mu vyhodila povlečení s Darth Vaderem a jestli dává dolů záchodové prkýnko. Sorry, to už prostě není ono. Penny a Leonard na mě působí jako manželé po třieti letech. V jejich vztahu už není žádná jiskra a vtip už vůbec ne. A že si našel holku i takový člověk jako Sheldon, to už to totálně zabíjí. Na Sheldonovi i na ostatních byla nejvtipnější ta naprostá absurdita a neznalost, s jakou vstupovali do normálních společenských situací. Pokud se Sheldon začne pozvolna měnit v normálního člověka, then what's the point? Na druhou stranu, musím přiznat, že tímhle směrem se tahle šou dříve nebo později musela vydat, ale myslím si, že to měla být jen jedna metamorfózní série a pak šmytec - jako důstojná tečka za vtipným seriálem. Současné natahování na další série nepůsobí moc dobrým dojmem. Scenář začíná čím dál častěji sám sebe vykrádat a například epizoda o ptáku, který vletěl do laboratoře - co tohle mělo znamenat, to fakt nevím. Zatím jsem sundal jen jendu hvězdičku, první série byly přece jenom vynikající, ale docela se bojím, co nás čeká letos na podzim (9. série) ()

Zagros

Můj nejoblíbenější současný seriál. Jsem překvapen sám sebou, že jej dokáži sledovat od začátku až do současnosti (devátá série). Je to především tím, že na rozdíl od ostatních neztrácí na úrovni. Od začátku si nehraje na žádný extra velký přesah a snaží se pobavit, což se mu daří skvěle. I když... řekl bych, že to většina lidí ani netuší, ale Sheldon je krásným příkladem člověka trpícím Aspergrovým syndromem. To samotné pro mě jistý přesah dává a je zajímavé se na to dívat i z tohoto úhlu pohledu. Čtyři hvězdy - přeci jen v některých dílech již lehce dochází dech, ale jako celek je seriál skvělý. ()

jirijost

Dřív to byly Přátelé, dnes je to Teorie. Nejzábavnější seriál současnosti. Parta přiblblých vědců a krásná Penny pobaví pokaždé když mám možnost sledovat, přijde mi že od první série do osmé kvalita vůbec neklesla, je to pořád stejně skvělé. ()

Chmur

Prvních několik sérií naprosto parádní záležitost. Perfektní gagy, celá čtveřice geeků velmi sympatická. Jedinou protivnou postavou je Penny, které se bohužel do posledního dílu asi nezbavíme. Bohužel, asi tak od páté šesté série šla kvalita seriálu postupně dolů. Začaly se do toho až příliš motat vztahy a seriál začíná ztrácet tempo. Některé díly jsou vyloženě nudné. Teď sleduji devátou sérii a ta je fakt slabá. Škoda. ()

Loki_Six

"It's very simple. Scissors cuts paper. Paper covers rock. Rock crushes lizard. Lizard poisons Spock. Spock smashes scissors. Scissors decapitates lizard. Lizard eats paper. Paper disproves Spock. Spock vaporizes rock. And as it always has, rock crushes scissors." ()

borec999

Po úspechu Dva a pol chlapa by som nikdy nepovedal, že Chuck Lorre môže v krátkom časovom slede vytvoriť aj druhý tak megaúspešný a celosvetovo populárny seriál. No a po X rokoch a už aj konci oboch seriálov musím uznať, že on objektívne stvoril pravdepodobne ešte populárnejší fenomén než 2,5 chlapa (v mojich očiach síce nie, no v očiach väčšiny tomu asi tak bude). A musím uznať, že zaslúžene. Postavy, prostredie geekov, resp. nerdov a celkové poňatie Big Bang Theory sa nedá k ničomu predtým videnému prirovnať a čo je najdôležitejšie- neskutočne baví, a to u mňa najmä v prvých sériách, keď boli chlapci slobodní a bez partneriek(tento krok scenáristov sa mne osobne príliš nepozdával a aj vďaka nemu som seriál od cca 5.-6. série nesledoval pravidelne) a naplno vynikli ich charaktery a odlišnosť od bežných ľudí. Z hercov boli výborní všetci, no jednoznačne im kraľoval Jim Parsons a jeho Sheldon Cooper, ktorý si zaslúžene odniesol niekoľko cien Emmy a  je aj u mňa už navždy jednou z najlepších seriálových postáv.BAZINGA! 100% ()

Jane18CZ

K tomuto seriálu jsem potřebovala duševně dozrát... Perfektní! Až mi bylo líto, že už je konec a musela jsem samu sebe brzdit, abych to nezhltnula všechno najednou :D ()

markul

Americká verze sitcomu se sofistikovaným humore, která i přesto, že nedosahuje kvalit některých britských kolegů a občas sklouzává k tradičnímu klišé, hodně baví. Jednoznačně nosnou postavou tohoto seriálu je Sheldon, který je v podání Jima Parsonse opravdu skvěle zahraný. Pár světlých momentů má taky Wolowitz, ale zbytek mi tam po většinu času připadá spíše jenom jako komparz. Ale když už nic, tak si člověk alespoň osvěží pojmy jako Dopplerův efekt nebo Schrödingerova kočka, a to není nikdy na škodu. Jenom mi nejde do hlavy, proč by teoretický fyzik, potažmo jakýkoliv nadprůměrně inteligentní člověk, tak lpěl na komiksech. ()

Hanys_

Po necelé první sérii jsem tomuhle seriálu dal sbohem. Začíná to být velice sterotypní a nudné...A že to má stejné hodnocení jako IT Crowd je pro mě jedním z tajemství CSFD. Silně nadhodnocený seriál, který začínám z duše nesnášet. ()

B4TM4N

Konečně hrdinové, se kterými se může člověk ztotožnit...Sheldon je můj fyzikální bůh ^_^ . Něco tzak vtipného (vyjma South Parku) se již téměř 40 let v žánru seriálů neurodilo. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění