Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

renegrido

Jako bych je znala osobně! Všechny postavy tohoto seriálu v sobě mají něco, co je mi tak blízký, že je prostě nemůžu nemít ráda. Spoustu hlášek z tohoto seriálu jsem zařadila do svýho slovníku a běžně je používám - kdo je vymýšlí, je geniální! ()

ClapTrap

Vynikající seriál, kde se směju každý díl, každý díl je originální a vždycky přijdou s něčím co mě opravdu dostane. Nemůžu jinak než dát 5*, protože pak by za mnou snad přišel Sheldon a vymluvil by mi do hlavy díru. Nejoblíbenější scéna: Sheldon: "Howard, where did you buy your shoes?" Howard: "What?!" Sheldon: "Bazzinga! I don't care." A to prostě když jsem viděl/slyšel poprví, tak mi bylo jasný, že tenhle seriál je perfektní! ()

AweDuckling

Zábavný a originální seriál, často s naprosto geniálními a nezapomenutelnými hláškami. V pozdějších sériích kvalita celkově dost (DOST!) klesla, ale stejně zůstane jedním z mých nejoblíbenějších seriálů - první tři série totiž nemají chybu. ()

Čiban

vědci a krásná holka.to prostě nejde k sobě a kvůli tomu je to tak dobrý seriál o jejich problémech atd.. 5/5 ()

MManual

Na tomto stupídnom americkom sitcome je vtipný len ten slovenský dabing, ktorý znie ako by bol len preložený google translatorom z originálu. Anglická verzia je humorom na úrovni niekde medzi Kameňákom a American Pie. Jedna solídna postava - Sheldon a päť ďalších do počtu. Sériová stupídna produkcia, ktorá nemá nič s realitou správania sa fyzikov. Stereotyp za stereotypom, hlavne aby sme mohli pustiť umelý smiech každých 5 sekúnd. ()

Nicolettes

Once again, you've fallen for one of my classic pranks. BAZINGA! nebo I'm Dr. Sheldon Cooper, BS, MS, MA, PhD, and ScD. OMG right? .... Sheldona prostě nejde nemilovat, jestli mě některý komediální seriály rozesmějou jednou za epizodu, tady se obvykle směju JEDNU CELOU epizodu. A ještě něco - pokud si nechcete zkazit dojem z celýho seriálu, nikdy, opravdu NIKDY nezapněte Primu Cool v čase, kdy tam běží TBBT s dabingem. ()

liberita

Ak si dobre spomínam, ešte nikdy predtým som sa nestretla so seriálom, v ktorom je vtipných cca 90 % replík a ešte sa z neho aj niečo naučím. Rovnako ako humor sú originálne aj skvelo zvládnuté postavy , v poslednom čase som si najviac obľúbila Raja a Amy. Seriál nie je dokonalý (existuje vôbec taký ?), kvalita a niektorých častí trochu kolíše a viaceré vtipy po x-tom opakovaní prestávajú byť smiešne (Sheldonovo trojité klopanie na dvere Penny alebo jeho dôkladné vypytovanie Leonarda na proces nákupu večere). Na Big Bangu sa však vždy rada a výborne pobavím a zostáva pre mňa najlepším komediálnym seriálom poslednej doby aj vďaka mnohým náražkam na skvelé filmy, seriály, hry a komiksy. Aj po ukončených piatich sériách nestráca dych a teším sa na to, čo divákom jeho tvorcovia naplánujú v ďalších dvoch sériách, ktoré majú v zmluve. No a na záver odporúčanie pre tých, ktorí sa s týmto seriálom ešte bližšie nestretli : ak si ho chcete naozaj poriadne užiť a naplno vychutnať, vyhnite sa obrovským oblúkom slovenskej verzii na Tv Markíza aj českej na Prima Cool a stavte radšej na poctivú originálnu verziu s titulkami. ()

LetztesBiest

Sheldon: "Ve smyslu obecného rozkazu Hvězdné Flotily číslo 104, sekce a), jsi považován za nezpůsobilého a tak ti odebírám velení." Leonard: "Rozkaz číslo 104, sekce a) se netýká této situace." Sheldon: "Dej mi jediný dobrý důvod, proč ne." Leonard: "Protože tohle není Star Trek!!!" Jeden z důvodů, proč tenhle seriál zbožňuji, je zcela prostý - v lidech, kteří v jednom kuse hrotí Star Trek a další sci-fi či fantasy, sbírají komiksy a okolními lidmi jsou považovány za podivíny se zkrátka úplně vidím a s kýmkoli z té čtveřice bych si nejspíš rozumněl víc než s "normální" Penny (čímž ale netvrdím, že ji nemám rád). Sheldona (jehož postava je sice vyloženě přehnaná, ale tím i vtipná a TBBT by bez něj nebyla tím, čím je) ale považuji za cvoka i já a zprvu jsem ho neměl ani moc rád (člověk, který se vloupe někomu do bytu jen proto, aby mu tam uklidil mi přijde docela děsivý - zvlášť proto, že sám moc neuklízím), ale časem - nevím jestli začal být snesitelnější nebo jsem si jen zvykl - jsem si oblíbil i jeho. S přibývajícím počtem nakoukaných dílů rostla moje závislost a TBBT tak získala zasloužené místo v mé TOPce. ()

Bezmenny

Pôvodne som tomu chcel dať 5, ale časom to už začalo mierne strácať. Neustále je však na čom sa zasmiať. Sheldon je absolútny kráľ a po zhliadnutí slovenského (fuj a fuj a fuj) dabingu uznáávam, že je to len a len vďaka Parsonovi. Klobúk dole.... ()

web-dat

Co je horší než tento seriál? Horší je: Přátelé, Jak jsem poznal Vaši matku, Jmenuji se Earl anebo Star trek. Co je srovnatelé s touto úrovní? Třeba: Lost, Pokoj č.10 nebo třeba Naruto. Dobrá a co je lepší než tento seriál? ......... NIC :-D ne přeháním .... omlouvám se všem seriálům za kritiku ... Přátelé ani Earl není horší, než Teorie - všechno jsou to luxusní seriály a obohacují náš život o humor. ()

Evushe

Nejvíc se mi asi líbí, že při sledováni BBT mám takový domácí pocit. Je to dáno tím, že každá postava je tak detailně dotažená, a to včetně stylu oblékání. Zkrátka vše je vždy, jak má být. A doufám, že ještě dlouho bude.. :) ()

departed

Vtipné, nápadité, informativní, dobře obsazené (Sheldon je právem opěvovaná seriálová postava), s inteligentním humorem a návykovou theme skladbou. Není to sice geniální, neboť to má - jako asi každý komediální seriál - více momentů hereckých přehrávání nebo nedotaženost některých vtipů, které jsou lehce pochopitelné pro všechny a ne jen pro geeky. Ale už jen kvůli tomu, jak mě TBBT již od prvních dílů pohltil a nepustil (otřepaná fráze, ale tady se to fakt hodí), tomu musím dát plnej počet. ___ Po opětovném zhlédnutí všech čtyř sérií jsem měl chuť ubrat jednu hvězdičku a to jen kvůli nadbytečné a nesympatické postavě Amy Farrah Fowler. Ale když jsem se tak zamyslel, zjistil jsem, že nebylo tak těžké jí ignorovat, dá se to zkrátka přežít. ___ Tak po šesté sérii musím hodnocení snížit. Zatímco pátá série sice pomalu sklouzávala do trapnosti, kde vtipy už neměly takový říz, tak šestá v trapnosti doslova plave. Neuvěřitelný, kam tvůrci zajdou kvůli vtipu, který nakonec ani vtipný vůbec není, a že někdy zajdou fakt do kýčovitýho extrému ("Přál jsem ti smrt." ... prostě ubohost). ___ Kvalita leze nahoru, začínají přibývat i rodinné hodnoty a celkově humor nabral nový dech a hlášky jsou opět vtipný a úderný. Že by změna scénáristů? ___ Od desáté série šla kvalita nahoru a to ve všem a jsem za to jedině rád. Ještě k tomu si se samotným zakončením dali opravdu záležet a proto nic nepůsobilo nuceně či narychlo. Hodnoceno: 12 sérií. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění