Precizní prakticky ve všech směrech, adrenalinové a navrch nečekané i v rámci klasických žánrových schémat. A neuvěřitelně chytře napsané. Ohromný zážitek...(2.7.2013)

Já byla jen zvědavá, protože v těchto vodách se moc nebrouzdám. Kdyby tam nebyl Brad, tak to vzdám. Tisíce příšerek, jedna velká vyvražďovačka za druhou, pár dobrých efektů a to je asi tak všechno. Kdo má rád tenhle žánr, tak si to užil, já moc ne, takže za mě slabá trojka.(22.10.2013)

,,COPAK NEJDE O TVOJI RODINU, KDYŽ MLUVÍME O ZKÁZE LIDSTVA?“...... /// Katastrofickej (rodinnej) zombie horor s šutérem Pittem, kterej ví, kdy je třeba nasadit bajonet a vomotat levačku časákem, a kdy zase nasednout do letadla a vyrazit splnit dramatickou misi. Kurva těch zombíků – TUNY! To se musí nechat, kam se sere Resident Evil. Nebo to drama, skoro jako v Já, legenda. Nebo ten krátkej úvod … prostě - přestože tady asi nenajdete nic, co by jste už někde neviděli, stejně by vás to mohlo bavit. Jako mě. Nechybí mi litry krevní plazmy, nevadí, že jsem se kurevsky lekl jen jednou. Má to dost dobrej spád a přes rating PG-13 i slušný napětí. Kdyby (čistě teoreticky) vyšla do oběhu rejžova verze s trochou toho kečupu, lepšíma záběrama, s Ruskou anabází a třeba i s tím jiným koncem – víte co, byl by to úplně jinej film, kterej by nestál na jednom ksichtu, kurevská apokalypsa, na kterou by možná zašli i Vetřelci. Na druhou stranu, když si uvědomím, jak bylo složitý dát tomu filmu ,,rozumnou“ podobu… Možná by Pitta potěšilo (říkám možná, vole…), že mám z jeho počinu mnohem lepší pocit, než z plochýho Muže z oceli. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2006 napsal Max Brooks číst nebudu. 2.) Celej život sním o zničení Jeruzaléma. 3.) Zjistím, že nejen z cizího, ale ani z Pittova zombíka krev neteče. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *(3.7.2013)

Mrknul jeho dvojník.(7.9.2013)

Upozornenie pre Američanov: hlasným spievaním moslimských piesni si privodíte smrť. Alebo ak už je nudný zombie čo uteká, urobíme zombiech, ktorý stavajú pyramídy.(5.9.2013)