Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

c.tucker

Průměrné béčko, které totálně nevyužilo potenciál obsazení, což mě hodně zklamalo. Foucan nedostal tolik příležitosti kolik se očekává, jedna honička s policejním autem je zanedbatelně málo (potom už jen nesmyslné skákání postřechách natočené ze špatných úhlů); Adkins nedostal příležitost vůbec, neb to co mu bylo umožněno neukazuje ani třetinu jeho schopností. Přestřelky byli dost nepřehledné. Ale i přeze všechno to nebyla totální sračka, vykukuje to z vysoka nad některými dnešními mdlými produkty. Bylo tam totiž pár zapamatování hodných scén a šílenej motherfucker Ian Somerhalder. ()

Icefist

Jednou se to vidět dá, ale víckrát bych si to fakt asi nepustil. Tempo je svižný a paleta zabijáckejch stylů poměrně pestrá (od sniperky a granátníka, přes atletickýho frantíka, až k totálnímu magorovi), ovšem je to béčko, který mi tolik nesedlo. Fanoušci žánru a podobnejch filmů si můžou přidat nějaký ty desítky procent a hvězdy, ale pro mě je to na 50 %. Oblíbená část- zaměstnanec benzinky ()

okkac

Rozhodování nad 3* nebo 4*, ale nakonec jsem tu čtvrtou dal. Ano je to mírně dementní, logicky děravé (CCTV úplně všude, včetně autobusu!!!), Scott Adkins a Craig Conway (šílenec Sol z Doomsday a tady hraje stejnou hereckou polohu) jsou zde pouze na jednu scénu a litoval jsem, že tam nebyli déle, zbytečná na city útočící zápletka s manželkou Vinga Rhamese, trochu zbytečný Robert Carlyle a vědomí, že by z toho všeho šlo vytřískat trochu víc. Přesto hodně dobře využitý free running Sebastiena Foucana a šílenec Ian Somerhalder vraždící všechny a všude (včetně psa a striptérek), což předvede hlavně ve vynikají přestřelce ve striptýzovém klubu. Plus velká míra brutality, kdy z ran tryská opravdu hodně krve a několik vybuchujících těl. Suma sumárum: prostě béčko, ale dobře zábavné. ()

Radiq

Bylo mi jasný, že to bude film, nad kterým není radno přemejšlet. Proto sem si ho pustil po chlastačce druhej den a stejně mi to přišlo, že to vymyslela nějaká hnědka. Pár rozstřelenejch hlav a explodujících těl mi spíš bolest hlavy přivodilo, než abych se jí zbavil. A že měli kamery dycky všude, to mi vyjebávalo do těla nový otvory, fakt. K tomu přidám předvídatelnost a jiné strašnosti a vznikne z toho hovno obalované v mouce, které čeká na popravu gilotinou a mezitím odborníci hledaj jeho hlavu, kterou by usekli... ()

sir-dave

Poctivá vyvražďovačka s hromadou stříkající krve. Turnaj zabijáků připomínající Mortal Kombat měl nevýhodu, že šlo v podstatě jen o čekání kde a jakým stylem se protivník zabije. Efekty slušné, zabijáci styloví, jen Roberta Carlyleho už nemusím nějaký ten rok. Nejlepší scéna na čerpací stanici s poprskaným pumpařem :)) Haló, čerpací stanice, to je pro Vás :-) ()

tom88

Ledva priemerný akčňák priťahujúci iba obsadením, ktoré nakoniec aj tak sklamalo. Slabá réžia, priemerná akcia, takmer žiadna atmosféra a nulové pripútanie k postavám. Škoda toho, no nie že by to bol nejak originálny námet, ale o niečo viac by sa určite dalo z filmu vydolovať. 45% ()

otík

Přesně onen typ akčního béčka, které ani nijak výrazně nepotěší dušičku akčního fajnšmekra, na druhou stranu ani vyloženě nenaštve. Dá se říci, že je to takové volné pokračování filmu Zabij, nebo budeš zabit - jen s novými hrdiny a jiným prostředím. Jak jinak chápat scénář o třiceti nájemných zabijácích, kteří se mají v jednom britském městě bez milosti postřílet. Aby to bylo zajímavější, páně scénáristé nám do téměř hlavní role předkládají zoufalou postavu kněze na rozcestí mezi chlastem a pokáním. Akční scény jsou solidní, i když někdy obraz krutosti a pošahanosti je snad až za mezemi snesitelnosti (spousta mrtvých civilistů při přestřelce v baru). Aspoň že ta Kelly Hu si střihla solidní roličku, Ving "od dob Con Airu nestárnu" Rhames si také střihl solidní postavičku s drsným i zcela zoufalstvím měkkým hlasem. Zbytek herců nestojí za řeč, obrovská škoda nevyužitého potenciálu Scotta "nepoznáš mě za vousy" Adkinse. Hudba: Laura Karpman ()

URBAN

Stačilo jen trochu a byl by tento film skvělý, ale ta trocha tomu bohůžel chybí. Má to spoje plusy, ale není to úplné. ( 7.3.15/PC ) ()

ecceHOMMO

Akčná jednohubka s mnohými chybami ( nie chybičkami ) krásy....ktorá nenapĺňa svoj potenciál a stáva sa z nej obyčajné béčko....na ktoré sa však dívať dá..... ()

Mrkvič

Docela svižně a zajímavě natočený akčňas. Sousta klišé většinu filmu ani není na škodu a jen sledujeme jeden souboj za druhým. Auta, pěsti, střílení a někdy i trocha důmyslných fint. Konec to všechno ale zabíjí. Rádoby překvapující konec sice možná překvapí, ale v negativním slova smyslu. ()

Johnnas

spousta úděsných hereckých výkonů, trapných akcí, stupidní scénář, prostě laciný céčko. jedna hvězda za béčkový začátek a Kelly Hu. ()

Jizni Tlapa

Klasicky béčkojdní námět, který je podpořen poměrně originálním "knězáckým" zpestřením..Skvěle propracovaná akce a opravdu dotažená choreografie všech fightů dává Turnaji punc zajímavosti. Přidám-li poměrně kvalitní obsazení, mám z toho 70% béčko-akčňárnu, která rozhodně neurazí. Kdo by rád volil o chlup zajímavěji-nechť do DVD vloží "dvojče" Turnaje, Zabij nebo budeš zabit. ()

ivan_drago

Rádoby drsňáckej akční film, kde soutěží 30 zabijáků, ale ve filmu je jich nám představeno tak šest, nevim už si je nevybavuju.... Spoustu nelogičností a takové ty scény na efekt... Jedinej dobrej ten amík v bílým kabátě a scéna ve strip baru... Jinak to intermezzo s písní a likvidací těch nám nepředstavených zabijáků bylo snad z telenovely a jak mám rád Carlyla, tak tady je vyloženě špatnej... ()

Ryuuhei

„No, otče, tak vítej v turnaji!“ - „Díky!“ Průměrná battle-royalovka, která svou šílenou akcí docela bavila, ale jinak nenabídla na poli „žánru“ žádné zázraky. Skutečný příběh a motivace měly jen dvě postavy, trochu tragikomický kněz akorát tvořil jakýsi nezasvěcený civilní prvek, a zbytek se skládal z průměrných zabijáků, kteří neměli žádné pozadí a zkrátka jen plnili svůj účel - vraždit vše, co se jim připlete pod pistoli. Krutost se odehrávala takřka jen mimo záběry a výsledná pointa absolutně nepřekvapila. Vychází z toho sice sledovatelný film na odpoledne, ale rozhodně ne ani vzdálený konkurent kořenového Battle Royale. Podobně béčkové Zabij, nebo budeš zabit mi přišlo v tomto ohledu stylovější. ()

Beky

Bez peněz do akčního žánru nelez, ale když už lezež, tak lez s pokorou a toč jen tak, aby si nevypadal jako kat!! Jednou větou: Nápad výbor, jedna scéna s chlastem a ohněm super, ale zbytek je bohužel neukočírované nadšení!! ()

ywo666

Hmm. Nedávno som videl the condemned. Nie som si istý ktoré bolo lepšie. Vcelku film má podobné muchy ale aj klady. Nakoniec som sa rozhodol dať o jedno percento viac práve the tournament (71% najtesnejšie zaokruhlené na *) Dôvod je ten, že kým v condemened hrali zápasníci a kulturisti tournament mal oveľa lepšiu bojovú choreografiu. Adkins, Foucan a zpočiatku aj Hu predvádzali zaujímavé ťahy. Ale ako hovorím je to podobné ak sa vám páčilo jedno a akceptujete scénar ktorý sa zakladá na rovnakej myšlienke budete spokojný. Ak vás condemened neoslovilo alebo dokonca znechutilo asi by som si na vašom mieste pustil pretty woman alebo niečo diametrálne odlišné. ()

rowdys

Totálne vymazané béčko, ktoré sa to nijako nesnaží maskovať. Moje filmové začiatky sa datujú do rokov najväčšej slávy Lundgrenov a Van Dammeov a tak som k filmu pristupoval ako k nostalgickej spomienke na časy, keď mi k spokojnosti stačilo vidieť vybuchujúce helikoptéry a štekajúce UZI. Snažiť sa v tom hľadať niečo iné je strata času. A kto mi zoženie taký kabát ako má v Tournamente Sommerhalder (veľkosť L, thx), cvaknem mu zaň dvojnásobok. ()

lennyd

Jednou za sedm let se sejdou nejlepší zabijáci všech dob, aby si to rozdali v tajném turnaji. Ten je absolutně bez pravidel - snad jediné - zabij nebo budeš zabit. A tento ročník by měl být ze všech nejlepší, protože se jej účastní i minulý vítěz Joshua Harlow (Ving Rhames). Ale nebude to mít jednoduché, proti němu stojí 29 krvežíznivých zabijáků, z nichž má na slavný titul zálusk každý. A tak zbohatlíci, připravit peněženky, můžeme začít ... Přiznám se, dle popisu jsem čekal o chlup víc - hra bez pravidel uprostřed obyčejného města slibovala dlouhotrvající zábavu. Ale to všechno se tak nějak smrsklo do her s vnitřními pocity minulého šampiona (s nudnými flashbacky do minulosti) občas proložené nějakou tou přestřelkou (ty naopak zase byly úžasné - scéna ve strip baru je určitě jednou z těch, na které se nezapomíná). Asi aby byl film koukatelný i pro zástupce církví, tak tam byl (docela násilně) naroubována i postava kněze (Robert Carlyle) - ač opilec, tak se svojí vírou v "Bůh mě ochrání". Nu což, na jedno podívání dobrý, ale potenciál byl daleko větší ... ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných