Ano, je to předvídatelné, nelogické a v mnoha momentech odporně patetické až laciné; především všechny scény s olympskými bohy a Théseovým proslovem působily spíše parodickým než héroickým dojmem. Nicméně vizuální stránka se vším, co v 2D přináší, mě bavila a díky okrovému zbarvení, kostýmům, lokacím (a samozřejmě i polonahým hercům) se na to, podobně jako na Třístovku, dalo dívat více než dobře.(15.11.2011)

Podoba s Třístovkou je neoddiskutovatelná. Dokonce bych se nebál říci, že Snyder je vizuálně protřelejší a bystřejší. Především pak ve velkých celcích je vidět u Immortals lehká improvizace, až rutinérství. Celek je ale velmi nápaditý, boje výtečné, Některé technické kejkle neskutečně vyladěné a pojetí vizuální stylizace se mi zamlouvá. Svezlo se to na úspěchu někoho jiného, ale na druhou stranu proč ne ? Mickey Rourke nemá opět konkurenci z hlediska charakterů.(19.12.2011)

Chlapské guilty pleasure. Film, na ktorý keby ste šli s babou do kina, tak sa vám už neozve, ale vám je to jedno, pretože ste zažili audio-vizuálny orgazmus. Príbehovo ploché ako nohy futbalistu, ale tie technické orgie a zvukové vychytávky mi zaslepili zmysly a musel som sa tomu poddať. 80%.(21.12.2011)

Zhlédnuta 3D verze. Immortals je snaživka. Ví, že bude srovnáván s 300 a snaží se, moc se snaží být lepší. Bohužel prohrává na (téměř) všech frontách. Akce, zpomalovačky, krev, epičnost, drama, příběh, způsob vyprávění… jediné, v čem se alespoň vyrovnal Třístovce jsou vypracovaní chlapi (myslím, že Henry bude jako nový Superman velmi přesvědčivý, svalovinu na to má a dřevo taky není) a kráska v hlavní roli (jen by mě zajímalo, jestli to byl body double v té postelové scéně, ale nebudu si to kazit a pátrat po tom). Freida je rozhodně kus krásné ženské, klobouk dolů. Prakticky celý film uběhne rychle a moc se nenudíte, nicméně když film skončí, tak si řeknete, že to mohlo být mnohem lepší. Že to bylo v 3D jsem si vzpomněl až při konci, kdy to bylo i trochu poznat. Stejně jako jsem si při závěrečné bitvě vzpomněl, že to měl být akční film. Prostě a jednoduše, jednoduchá jednohubka, kterou si ještě někdy dám, ano. Ale, řečeno slovy doktora Sheldona Coopera: "Proč bych se ve světě, kde existuje 300, měl spokojit s něčím jako 300?" 70 %.(17.11.2011)

• choze

Scénář o hovně, vizuálně pecka, kvalitně hláškující a hnusný záporák a na hollywoodský biják nečekaná, příjemně nepříjemná brutalita, což je pro mě největší plus.(18.3.2012)

• - Při dobíjení velké hradby utíká Theseus (Henry Cavill) směrem k žebříku kvůli motivační řeči. Po žebříku leze beze štítu a beze zbraně a přitom v další záběru má v jedné ruce meč a v druhé štít. (CrashONE)

• - Epirus není luk, ale regionální oblast v Řecku. (S.U.E.S.)

• - Na začátku filmu ve scéně, kde jsou titáni uvězněni v hranatém vězení, jsou všichni titáni zakouslí do roksorových tyčí. Ty by se však vzhledem k časovému zařazení děje objevit neměly. (Zdroj: ČSFD.cz)