Musím se přiznat, že na Válku bohů se mě moc nechtělo, tyhle filmy mě až příliš připomínají písničku " Jen já, jen já, o mě tu kráčí, jen já,jen já jsem film tvůj, ten který udělá na plátno hačí a k obdivu diváků mu stačí, když se načančá, když se načančá, když se načančá. " Jediný co mě na film vábilo bylo obsazení, přesněji řečeno Mickey Rourke, no a nakonec jsem Mickeymu vábení podlehnul a jal se vyflusnout u pokladen kin další nekřeťanský peníz, doufající že nevbíhám na totální píčovinu. Nutno říct, že jsem byl ve finále příjemně překvapen, především z obrazové složky, žádné přebrevné orgie odtrahávající pozornost od toho hlavního, tedy příběhu, ale nádherně fungující vizualita podporující především divákovi emoce, zejména bitva na slapský přehradě byla fakt delikatesa. Fascinovala mě krutost s kterou strejda Mickey zabíjel své nepřátele, vlastně s kterou zabíjel všechny. Děj mě velmi rachle zatáhnul do hry za což mu taky tleskám na otevřené scéně, nazvučení dokonalý, tenhle film vidět jinde než v kině je opravdu obrovská škoda, stejně jako nepíchat s Freidou Pinto, to je druhá obrovská škoda, protože tahle milka je neuvěřitelně sexy. Na 3D jsem se vysral, dal jsem si film pěkně s titulama a musím říct, že při boží válce jsem se nejednou cítil božsky. Škoda, že ty božské pocity skončily skoro na chlup stejně jako boží válka. Vydržet mé božské naladění alespoň cestu domů, poslal bych bohům tam nahoru o jednu hvězdu víc.(13.12.2011)

Nikoliv film, ale epos vyprávěný mýtickými obrazy. Immortals předčí 300 prakticky ve všech směrech. Úchvatné výtvarné veledílo, ve kterém přes veškeré vizuální pozlátko zůstávají tím nejdůležitějším postavy. Nemám snad jedinou výtku...(16.2.2012)

Až po vyše jednom mesiaci som sa dostal k filmu kde audio-vizualizácia naplnila moje očakávanie. K tomu epické zabíjanie 1vs1 v podaní Thesea (Henry Cavill) a masívne boje medzi titánmi a bohmi sú scény na výbornú, čiže nemám ani najmenší dôvod filmu Immortals niečo vytknúť.(16.1.2012)

Chlapské guilty pleasure. Film, na ktorý keby ste šli s babou do kina, tak sa vám už neozve, ale vám je to jedno, pretože ste zažili audio-vizuálny orgazmus. Príbehovo ploché ako nohy futbalistu, ale tie technické orgie a zvukové vychytávky mi zaslepili zmysly a musel som sa tomu poddať. 80%.(21.12.2011)

Je to naštěstí jiné než 300 - a z hlediska mytologického vyprávění mnohem dospělejší a rafinovanější. Co tomu škodí jsou přesně ty momenty, kdy to opouští svéráznou divadelnost Tarsema Singha a snaží se to prodat jako jednoduchý mainstreamový produkt pro fanoušky Snyderova bicepsového cirkusu. Každopádně tenhle amfiteátr (to, co někteří označují jako chudost a nedostatečnou epičnost, já označuju jako sevřenost a úmyslnou "scéničnost") poskytuje celkem solidní porci estetické rozkoše ze svébytného pohledu na antickou mytologii (i když ji používá jako účelovou texturu, dokáže na rozdíl od většiny podobných filmů vytvořit zdání koherentního univerza - paradoxně když si vezmete 300, Souboj Titánů a Tróju, odpovídá Válka bohů antickému předobrazu nejméně). Bavilo mě to, místy dokonce moc.(24.11.2011)

• - Před finální bitvou má Thesseus (Henry Cavill) projev k vojákům. Ti si na jeho výzvu vezmou všechny štíty, do kterých tlučou meči, přičemž je možné vidět, jak se z některých odlupuje barva. Barvy však nemají v době, do které je film situován, co dělat. (Timak)

• - Než se film dostal do kinodistribuce, jeho původní americké názvy byly War of the Gods, Dawn of War a Immortals. Český distributor zůstal u překladu prvního jmenovaného. (272827)

• - Na začátku filmu ve scéně, kde jsou titáni uvězněni v hranatém vězení, jsou všichni titáni zakouslí do roksorových tyčí. Ty by se však vzhledem k časovému zařazení děje objevit neměly. (Zdroj: ČSFD.cz)