Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LihO
  ***

  Dejovo je to neskutočná kravina, scenár je lacný a predvídateľný a dialógy sú trápne... s tým som však aj počítal a do kina som si išiel vychutnať to neskutočne epické 3D spracovanie a dobré efekty, ktoré splnili moje očakávania ;) ... 2D verziu by som však nepozeral(14.12.2011)

 • Tom Hardy
  ***

  Čekal se slabší plagiát Třístovky, je to slabší plagiát Třístovky. Není to vyložený průser, pouze filmařská prohra pro jindy neskutečně nápaditého Tarsema Singha, který zde rezignoval z pozice vizionáře na post kopírky. Nic proti tomu, ale Snyder je přeci jen jeden a především v tempu, úzkém záběrování (skutečná velkolepost tomuhle chybí) a nezajímavosti postav je to na Válce Bohů hrozně vidět. Freidu Pinto bych si ale rád vzal domů. A připravil ji o vidiny… Více zde.(14.11.2011)

 • Ded@M@tes
  ***

  Co dělá film výjimečný? Smích z trapnosti v příběhu, asi nejspíš ne. Pocity na rozpacích. Efekty byly unikátní, jenže to samotné nestačí. Prozatím za slabé tři. ( Hodnocení: 5/10 )(18.4.2012)

 • Skejpr
  *****

  Nikoliv film, ale epos vyprávěný mýtickými obrazy. Immortals předčí 300 prakticky ve všech směrech. Úchvatné výtvarné veledílo, ve kterém přes veškeré vizuální pozlátko zůstávají tím nejdůležitějším postavy. Nemám snad jedinou výtku...(16.2.2012)

 • petero
  ****

  Vizuálna lahôdka, typická pre Tarsema Singha, štýlovejšia ako Clash of the Titans a aj keď Singhove súboje chlapa proti chlapovi nie sú také cool ako v 300, rozhodne sa nemá za čo hanbiť. S doteraz najväčším rozpočtom si poradil slušne a Henry Cavill bude dobrý Superman.(30.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace