• BadoXXII

Posadnutosť bizarnou formou, v mene ktorej bol obsah obetovaný bohom. Obrazový gýč a všadeprítomná neznesiteľná vyčačkanosť otravovala. Príliš prehnaná štýlovosť, nezaujímavé postavy a dej. Akčné scény sú však natočené dobre a ku koncu majú potrebnú razantnosť a príjemnú brutalitu. Od mojej celkovej spokojnosti to má ale bohužiaľ ďaleko.(6.4.2012)

Ano, je to předvídatelné, nelogické a v mnoha momentech odporně patetické až laciné; především všechny scény s olympskými bohy a Théseovým proslovem působily spíše parodickým než héroickým dojmem. Nicméně vizuální stránka se vším, co v 2D přináší, mě bavila a díky okrovému zbarvení, kostýmům, lokacím (a samozřejmě i polonahým hercům) se na to, podobně jako na Třístovku, dalo dívat více než dobře.(15.11.2011)

• Shushika

J. A. Pitínský meets J. P. Gaultier. Ale čert vem stylizaci kostýmů a "neřeckou" výpravu. První dvě třetiny až na Rourkeovu variaci na kapitána Kurtze bez emocí, konfliktů a dynamiky (to úzké rámování způsobovalo, že pokaždé když postava udělala několik rychlejších pohybů, měl jsem obavu, že vyběhne z kulis). Naštěstí je tu závěr, který to trochu nakopne. Postavy se konečně dostávají do klinče, některé metafory mají docela sílu (a dávají zapomenout na ropná tsunami a producentovu mánii mít v Immortals co nejvíc elementů z 300, ačkoliv je úplně znefunkční), hodně pomůže i epičtější měřítko. Většinou jsem se nebavil... místy jo, a to pak docela hodně. Každopádně jediné wow se u mě dostavilo u svérázného olympského monoteizmu a u efektu God speed. 5/10(28.11.2011)

Trailer jsem si teda uzil daleko vic. Bohuzel se to neda srovnavat ani s 300. Vizualne to sice vypada pekne, to se musi Singhovi nechat a spomalovacky jsou presne tam, kde bejt maj, ale ze by byl ten vizual nejak oslnujici, to se rict neda. To samy vicemene plati i pro hudbu. O deji se neni asi ani treba vyjadrovat, hodne jednoduchej, misty se to rozpada na jednotlivy sceny, obcas to divne skoci v deji, ale tohle vsechno bych tomu odpustil, kdyby to byla nejaka ultra rubacka, ale to ne. Vzdy to je kecy, kecy, kecy, uz uz to vypada, ze je puda pripravena pro mega akci, pak se to ale sfoukne nejakym drobnym soubojem a pokracujem v kecech dal. Bohuzel v dost nudnejch kecech, ktery dej nijak zvlast neposouvaj kupredu. Nezachrani to ani zaverecna rubacka, ktera buhvijak epic neni. Co se tyce hercu, je fajn, ze nikdo nijak extremne nevycniva a vsichni hrajou obstojne, ale hlavni borec zrovna moc charismatu nepobral. Celkove si tak z filmu budu asi pamatovat jen zaverecnou bitku Bohove vs. Titani, to je nadhernej krvavej masakr. Takze ani tentokrat me Tarsem o nejaky svy vyjimecnosti nepresvedcil, ne ze bych se nudil, ale cekal jsem daleko vic a 3D je v tomhle pripade vcelku zbytecny, nektery sceny vypadaj, ze v 3D ani nejsou, obcas to je mazly a i kdyz to vetsinu casu vypada prirozene, nepusobi to jako neco, bez ceho byste se u filmu neobesli. Slabsi 4*.(13.12.2011)

Estetická slast, perfektní hudba, přehlídka testosteronu a úsečných dialogů o nemrtelnosti duše - pro mě skvělý zážitek.(3.3.2012)