Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

jefff

sláva, konečně něco na co se těším v televizi. Po dlouhé době pořad, který mě zaujal a baví. Zdeněk je skvělým kuchařem i bavičem a z pořadu Ano šéfe dělá fantastickou i poučnou zábavu. Jsem Primě za tento pořad vděčný a doufám, že na obrazovkách dloho vydrží. Těším se na každý další díl... ()

Josefin

Tohle se opravdu povedlo, Zdeněk Pohlreich, je vážně dobrý kuchař, cool chlapík jeho bonmoty a jadrnné vyjadřování tomu dodává grády a šťávu a to mě baví. Konečně někdo, kdo dělá v českém pohostinství trochu vítr. Už se těším na další díly, škoda jen, že neuvidíme žábu bušit pěstí do skály :). Zatím jsou obě série na streamu, takže kdo neviďěl má možnost. ()

spikey1

Pro mě bezkonkurenčně ta nejlepší "reality show" na celém světovém formátu. Jeden z nejlepších kuchařů, podnikatelů a lidí, které kdy Česká země byla schopna zrodit, Zdeněk Pohlreich se s televizní kamerou vydává tam, kam snad nikdy hygienická stanice a kuchařská múza nevkročila. Pořad je na licenci anglického Kitchen Nightmares šéfa Gordona Ramseyho, pan Pohlreich od něj na začátku od scénáristů zřejmě dostal nakázáno přejímat i některé hlášky: "vyndejte si konečně hlavu z .... a začněte něco dělat!" Na mě působí již značně vulgárně, když se díky svojí rostoucí oblíbeností vymail z drápů producentů, do kterých se ho snaží vtlačit, šéf se stal takovým malým Českým hrdinou. Svým vtipem a glosy, dokáže diváka smíchy povalit z pohovky. To o co hlavně v pořadu jde, je vyhánění pavouků ze zaplivaných rohů českých hospod. Šéf se diví, zlobí, vrhá hromy a blesky, restauratéři se diví, pokají a mrskají zadkem aby vůbec po odvysílání měli ještě šanci přežít v podnikatelském sektoru. Všechny tři sezony pro mě 100%. Na MovieZone prohlásili, že je dobré skončit v tom nejlepším, já nesouhlasím, v ČR je ještě na tisíce hospod, které potřebují Pohlreichův zásah, bude mi chybět a budu doufat, že se šéf do českých zatuchlých kulinářských vod vrátí a zapne svojí nekompromisní čističku. ()

zolo23

Naozaj podarený gastronomický seriál na ktorý sa dá pozerať. Kašlať na to ,že je to obkukané, keď to niekto vie robiť nech to robí. Zdeněk Pohlreich mi je sympatickejší ako Gordon Ramsey a ani mi nevadí, že v každej časti povie minimálne 50 x (v jednej epizóde dokonca 57 x - dal som si tú námahu) "TY VOLE". Keď niekedy vidím v akom stave sú niektoré kuchyne a s akými produktami sa pracuje.....blee. ()

giovanni3

Pohlreich umí vařit o tom žádná.. potíž je, že to co vaří je krapet ve vyšší cenové relaci... Projev Pohlreicha mi sedí je peprnější, ale zase to musí být pokud na vaření někdo dlabe, vaří z nějakých hnusů tak si ani nic jiného nezaslouží... Ale ve finále víc jak 3z5 ani náhodou vše mi přijde takové strojené i ty průpovídky... ()

standsiller

Oproti slovenskej verzii omnoho priateľnejšie spracovanie zahraničného "kitchen nightmares" v ktorom osobnosť Zdeněka Pohlreicha tvorí neoddeliteľnú zložku plnú humoru a objektívnych názorov ku českej gastronómii. Hlavne vďaka nemu a scenáru ktorý píše niekedy sám život, táto relácia dostáva veľmi humorný nádych s kopou "Gastronomických zážitkov " servírovaných v "temných" zákutiach českých kuchýň. ()

Hruzi

Nesnáším České pořady o vaření, není to zábava, nic to lidem nedává, vždyť si ty debilní recepty z nich stejně nikdo nepíše. Ovšem konečně parádní vyjímka. Pořad Ano, šéfe je prostě vynikající. Jak by řekl šéf, prostě sexy. ()

tommy187

Takže ... Program, je ako sám o sebe veľmi zaujímavý, človeku prináša akési poučenie o realite sveta. Prináša výborné ukázanie zákulisia reštaurácií. V podstate hodinku pozeráte na to, v akom zúfalom svete je svet reštaurácii. No na druhej strane za tým všetkým stojí pre mňa dosť nesympatický a arogantný Zdeněk Pohlreich. Len kvôli nemu strhávam **, dosť mi vadí. 70%. ()

Jello Biafra

Zdeněk Pohlreich sa vydáva na exkurziu po českých reštauráciách, ktoré sa zmietajú na pokraji krachu a pomáha im odraziť sa odo dna. Nie u každej reštaurácie sa to však vždy podarilo. Na tejto relácii sa mi páči hlavne to, že sa jedná o nefalšovanú exkurziu do zákulisia českých reštauračných zariadení a vidíme z prvej ruky všetku špinu v kuchyniach či totálnu dezorganizáciu personálu. Do toho všetkého tu Pohlreich dáva také hlášky, že sa občas človek neubrání záchvatom smiechu. ()

slovan1

Takový kuchařský pořad u nás chyběl. Dost bylo Babice a kluku v akci konče italem v kuchyni. Tohle má opravdu říz, neustále to baví no a hlášky Zdeňka Pohlreicha snad odrovnají každého. Skvělý pořad. ()

DeLaMorte

Výborný nápad...neotřepané jako jiné Tv pořady,originální a hlavně výborný Zdeněk Pohlreich co si rozhodně nebere servítky před kamerami..ano co na srdci to na jazyku..v tomto případě bych ještě dodal...později v žaludku ()

Zemi11

Zdenu sleduju už poněkolikáté. Právě jemu vděčím za lásku k vaření. Od dob Ano šéfe kupuju jen kvalitní věci a jím jen v kvalitních podnicích. Blafy nežeru! ()

Maynard.

Velice kvalitní pořad. Většinou se na primě objevují opravdové shity, ale tento pořad je příjemně světlou vyjímkou. Plešatý šéfkuchař, který si nebere servítky a má spoustu dobrých nápadů :o) . Jeho návštěvu by potřebovalo spousta českých hospůdek a restaurací. ()

BMAJTZ

Po hodne hodne hodne dlouhe dobe jeden z mala ceskych televiznich poradu na ktere koukam opravdu pravidelne. No uvidime jak si povede dalsi serie. Edit: Tak i další série si vedly nadmíru dobře, Zdeněk Polreich je rozhodně v pozici drsného mentora vynikající. Škola, že to Prima odpískala po třetí sérii. ()

finx

Trefa do černého! Prima to s nekompromisním Zdeňkem Pohlreichem riskla a ono to vyšlo. Sám jsem hltal každý díl a už se nemůžu dočkat podzimu a 2. sezóny téhle reality show. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj