Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Junglista

Zdeněk je prostě borec a právě jeho správně narostlej zobák tomu dává tu pravou šťávu... proč mluvit slušně, když je to opravdu v takovejch sr*čkách? A i jako zábavnej pořad to nemá chybu, Zdeňkova studnice hlášek je asi nevyčerpatelná. Du zrovna večeřet, tak snad mě to nezabije jako orla v letu ty vole... ()

reditelka

Docela přínosný pořad. Pohlreich v tom umí chodit a přesně ví, co je třeba k tomu, aby restaurace šlapala. Ale čím dál víc mi připadá, že hraje podle předem stanoveného scénáře: Příchod do restaurace - zděšení - ochutnání jídla - znechucenost. To vše s přehnanými gesty a mimikou, občas letí talíř do vedlejšího rybníčku. Počáteční stav je prostě automaticky hrůza, i kdyby nebyla. ()

CarlosX

Vaření zažívá na TV obrazovkách opravdovou renesanci...:-) Ale upřímně na české bullshit poměry je Ano, šéfe, dost povedená reality show...... navíc Zdenda tomu dává trochu jiný přisprostlý rozměr - nevím do jaké míry je to on sám a do jaké míry se snaží podobat Gordonu Ramseymu, ale to je vlastně fuk -...prostě to bourá hlava nehlava, vole....za hlášky: "Tam je sejra, že se to lepí jak hovno na košili"......."Omáčka je silná jako noha od kulečníku."....."Tady je vzduch jak v poklopci." nebo "nástup jak vod Řezáče, ty vole" ...dávám 4* :-) ()

Paity

Zdeněk Pohlreich vtrhnul na televizní obrazovku jako urganán a stejně jako uragán převrátil v českých hospodských kuchyních všechno na ruby, protože se mu jen malákrát něco zalíbilo. Nám divákům tak významným způsobem otevřel oči a donutil nás přemýšlet co si objednáváme a hlavně kde si to objednáváme. Díky. ()

DocBrown

V zasade by to nebyl spatny porad a Pohlreicha docela respektuju, mam ho snad radsi nez Ramsayho, ale problem je prilisna povrchnost. Pohlreich vetsinou jen rekne ze je to spatne a nezduvodnuje proc a jeho vylepseni take nejdou moc do hloubky. Napriklad tim totalne zabil nadejny dil s Polivkou. Nicmene pusobi pres ty nadavky pozitivnim dojmem, ze se snazi uprimne pomoct ()

Foxhound#1

Původně jsem hodnotil za 3, ale s nástupem druhý sezóny nemůžu jinak než hvězdu přihodit. Zdeněk prostě hází jednu hlášku za druhou a celýmu pořadu dává potřebnou jiskru života co dokáže upoutat. Někdy až žasnu nad tim, jak vypadá zákulisí obyčejné české restaurace/hospody, inu co oči nevidí ... Rozhodně to nelze přímo označit jako pořad o vaření, tohle nejsou dědicovy zbytky, tupci v akci nebo tescoma s nechutí, kde je to čistě jen o receptech a vaření jako takovém. Tady se občas nějaký ten recept ukáže, ale na obrazovce neběží hromady surovin a návod jak je splácnout dohromady. Tohle je čistě pohled do zákulisí českých hospod a "snaha" je napravit. A někomu vadí slovo "vole" vyskytující v pořadu každých 5 vteřin? No já když to sleduju, jak občas vypadá kuchyň v české restauraci, tak se Zdeňkovi vůbec nedivim, že nedává jak dlaždič. ()

MadChick

Po dlouhé době je na našich obrazovkách něco originálního a zábavného. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich je mi velice sympatický a přesto, že mu občas(no spíš často) ulítně nějaký ten sprostý výraz plní svou roli naprosto dokonale. Jediným problémem tak jsou v podstatě neustále se opakující nesnáze na straně restaurací, ale s tím se bohužel nedá nic dělat, tak to prostě je. ()

Ezekiel1

Opravdu nerad hodnotim realitky. Upřímně je nesnášim a myslim, že jejich hodnocení zde nemá, co dělat. Pokud tomu, ale tak být musí v tomhle případě udělám vyjímku, protože "Ano, šéfe" si zaslouží absolutórium. Pohlreich je super ;) ()

ThomasL

Zajímavý námět na televizní pořad, ale většího pičuse snad svět neviděl. Tomu kokotovi se nezavděčí nikdo s ničím. Zas takový machr to podle mě není..... Nevím na co si ten šulin pořád hraje. ()

luczi

Hvězdička Pohlreichovi za to, že dává přednost přírodní kuchyni, žádnou omáčku z prášku na talíři nechci (kdy naposledy jste měli v restauraci pravý vývar, žádný bujón od Knorru?) a druhá hvězda za díl ze školní jídleny: "Smutný je, že tady živíme děti za cenu jedný plechovky pro kočky." ()

Haymar

Vrchol české TV-reality show!... No, vrchol - spíše jediný opravdový, vtipný, inteligentní a sakra zábavný zástupce toho typu poradů... Navíc s Pohlereichem to byla opravdu trefa do černého, protože ten člověk je nejen Pan Kuchař, ale zároveň velkej showman a opravdovej profík! A upřímně, nebudem si nic nalhávat - v hospodách (převážně) žereme blafy... No a toho Zdendu prostě taky žeru :-) ()

iampatrik

Samozřejmě se z části jedná o divadlo pro diváky ze strany Pohlreicha, ale to je to, co tento pořad děla svým. Zajímavá, zábavná reality show z neobvyklého prostředí a to, co ze sebe všechno vypustí Polreich.. chci knihu hlášek! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj