Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se začal natáčet 1. května. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem Tescoma s chutí provází herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad Tescoma s chutí objeví na obrazovkách na konci letošního května. Tescoma s chutí, to je spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně. (oficiální text distributora)

Johny303 odpad!

Příšerná reklama na Tescomu, ve které střídající se trojice - Hrubešová, Gondíková, Vodochodský působí neskutečně nesympaticky. A do toho ještě ta příšerná (jakože čínská?) hudba v pozadí, ta se dá po těch pár minut vydržet taky jen s hodně pevnými nervy. Tescoma s chutí je prostě jen takovej hodně špatnej teleshopping. Navíc bez Horsta Fuchse, který by to možná alespoň na tu hvězdičku vytáhl. :) ()

bangee

Paní Hrubešová mě vůbec nijak nevadí, nicméně krátkost pořadu a vůbec celková atmosféra pořadu mě nechytla tam kde měla. ()

nopud odpad!

Kuchařský pořad, z kterého jsem se absolutně nic nedozvěděl. Jediné pozitivum je Markéta Hrubešová, která je kočka jak prase, ale i to nestačí ani na jednu hvězdu ()

Luk Skywalker

Par dílů jsem viděl. Ivan Vodochodský umí vařit, ale když je tam Gondíková, tak tam jen podává nádobí a něco zamíchá navíc vaří nějaké sračky, kromě jednoho koláče, na rozdíl od Vodochodského, ten má lepší recepty. To, že je to reklama na výrobky Tescoma je jasné už z názvu pořadu. ()

abcdcsfd odpad!

Jen málo věcí mě dokáže hned po ráno nasrat víc, než tohle... Hrubešová v reklamě na tescomu s umělym úsměvem a hlasem, na kterej mám alergii, stejně jako na celej tenhle "blivajz" (nikdy víc...) ()

matt85

Naprosto protivná kuchařka která jen zaplňuje 7 minut z jinak docela snesitelného programu Snídaně s Novou. Markéta Hrubešová je neschopná, má naprosto blbé úsměvy a stupidní otázky. Navíc ti hosté kteří tam chodí jsou neuvěřitelné nesympatičtí. ()

Matt007

Tak teda možná jednu hvězdu za Vodochodského ale když je tam Hrubešová nebo Gondíková tak je to tragédie. Jak může uvádět pořad o vaření někdo, kdo o něm nemá ani páru! ()

Wyrdas odpad!

Nejen že to bylo nezáživné a hosté byli povětšinou trošku natvrdlí (nebo otrávení?), ale hlavně koho ten recept fakt zajímal, ten to z toho pětiminutového sestřihu stejně neměl moc šancí pochytit/pochopit. ()

crackonosh odpad!

Jediným smyslem existence této reklamy převlečené za televizní pořad je presentace plastových vyfikundací firmy Tescoma. Tím spíše mě udivuje, že se v něm v posledních létech objevují respektovaní kuchaři (např. Marek Fichtner). Vrcholem televizní zábavy je pro mne díl, kde Marek Raditsch vaří těstoviny v mikrovlnce, a to za použití převratného produktu nebo též vítězství ducha nad hmotou pod názvem Tescoma Purity MicroWave. ()

playboy_05 odpad!

o tom co tam vařej se radši nevyjadřuju, na Vodochodskýho se aspon dalo s úsměvem koukat...Gondíková je na ránu... ()

haffen odpad!

Varenie, kde sa nevarí, ale tliacha o blbostiach. A TO DOSLOVA! Pomedzi to nejaké predstavovanie úžasných kastrólov z ktorých sú hostia tak na vetvy že nechápu ako to mohlo vzniknúť. To ani ja! A najlepšie sa varí v plaste. Pozrel som diel kde varili šunku. Už to, že ju varili vo mne zvyšovalo veľké rozpaky čo to na konci relácie pristane na stole a bude to vhodné len ako plašič divej zvere a na strašenie malých detí aby neliezli do chladničky... pridali do toho nejaké éčko, varili to v igelitovom sáčku, áno ľudia, v IGELITOVOM SÁČKU ktorý mal pôvodne plniť úlohu výplne smetného koša. Vie aj malé dieťa, že keď varíš v igelite, tak to lepšie chutí. A po dvoch hodinách týrania a dehonestovania mäsa z toho vznikla nejaká bledá hmota podobná tej, ktorá sa predáva v akcii v Tescu, len ju ako by viac osmahlo Slnko. Tu sa to dámy a páni AKO BONUS drobilo ako rezina! To snáď ani nemyslia vážne?! Neviem či má význam pozrieť ďalšie diely, ale patrne aj v ďalších Vodochodský čaruje až sa z hlavy parí, že by si to nezadalo s Babi... nie prd! Hruškom. Jasne druhá najhoršia relácia o var... kurvení surovín akú som kedy žiaľ videl. Toto budem dlho rozdýchavať. 0% ()