Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

J.Gotti

Liam Neeson tohle prostě zahrát umí! Sedí mu tahle role jak dobré vínko. Škoda jen že takových gangsterů co si vyřizují OKO ZA OKO jsme viděli už hodně, takže Vás od zabití jednoho ze synů nepřekvapí vůbec nic. :) ()

Zizou_

První půl hodina trochu hektická, ale styl, jakým je vykreslena postava L. Neesona je něco úplně jiného, než jsme doposud od Liama viděli. Neeson tady podává jeden ze svých nejlepších výkonů a postava Eda Harrise je taky skvělá. Nadprůměrný akční film s příběhem a promakanou psychologií postav. Jasné 4*. ()

Lukkyn

I sešli se staré páky v povedeném akčňáku temného tonu. Ústřední dvojice perfektně zvolená Ed Harris jako zestárlý mafioso a Neeson ve svojí klasice bývalého dršňáka (jen tady změnil stranu , ale výrazně se neliší od bývalých agentů,letecký fízlů apod) , kterého pronásleduje démon alkohol.A tak začíná dvouhodinovka akce, soubojů, a tradiční omáčky okolo. Líbí se mi , že Neeson se tu opravdu s ničím nesere a tím působí ještě jakžtakž důvěryhodně. To že se to odehrává pouze v noci je velkým plusem , celá ta potěmnělost a filtry tomu dodává drsnější ráz. Myslím , že ani sám Neeson nečekal co spustí 96 hodin. Na ikonu akčního žánru by ho tipoval málokdo. Hold mu to sedí a tak věřím, že to není poslední ožralá , akční figurka , kterou si střihne. Bohužel už u mě začíná lehce zahnívat. I tak tohle hodnotím kladně.Jo a chudák Nolte ten teda dopad fuj!!! ()

Snakefinger

Klasická detektivní nebo thrillerová žánrovka, na kterou se dobře dívá. Druhá půlka fakt natahovaná a šla by minimálně o polovinu zkrátit. Na plnou palbu to není ale dobrých 80 procent. ()

chosan

Pro mě podařený akční film! Neeson umí zahrát a dokázal to nejen v 96 hodin ale i tady pro mě povedený snímek a dávám 75%. ()

Moredogs

Prva pol hodinka trochu dost pomala ale potom sa to trochu viac rozbehne. Vlastne je toto dost zaujimavy film, ma v sebe slušnu akciu viac menej dobrych hercov a dej ktory by mohol byt prezentovany trochu atraktivnejšie ale je to v celku vyšši nadpriemer. ()

Chlo0opek

Liam v roli odstrčeného otce již po několikáté (ale pomalu už mě v této roli nudí, ačkoliv se tedy na takovéto filmové ztvárnění hodí..) a tento film taky celkem nic nového nenabízí. Dialogy jsou - jako u většiny těchto akčních snímků - slabé, vedlejší příběhy taktéž, no celkem zkrátka nic, co by mě lákalo k tomu, abych se na toto podíval znovu. Lepší 2*. ()

Naby

Akční drama ala typická americká, supernadpřirozená filmová produkce. Absolutně predvidatelné po prvních 5ti minutách filmu. Na zabití hnusného dne, kdy ideálně u filmu děláte ještě něco jiného to jde. Jinak dělejte raději cokoli jiného. Celkem 1,8* ()

Signore

Neskrývané béčko s poměrně originální zápletkou posouvá - v rámci žánru - do nadprůměru zkušená režie a společné scény Liama Neesena s Edem Harrisem. ()

Bogrant

Neeson je jediná akčná istota súčasnosti. Nočný bežec dokazuje mimo toho, že je to veľmi slušný akčňák s naozaj rýchlym tempom, skvelou akciou, výbornými záporákmi a (možno) prekvapivým koncom i to, že Collet-Serra si s Liamom rozumie podstatne lepšie ako Megaton. Najlepšia ''neesonovka'' od Taken. ()

Bragi66

Hloupý český název, ale podle mne docela dobrá nesonovka. Nic moc objevného, ale slušné řemeslo. Starý nájemný vrah se z vypitého dna zvedne, aby ochránil syna. No proč ne? ()

Sa.sa

Slušný akční klasika plná přestřelek, soubojů a slušného děje i námětu... Jinak ten konec byl fajn, ale mohl být jiný i když to nebylo vůbec na škodu...  Liam Neeson se na tyto postavy opravdu hodí a zatraceně mu to jde dobře... Ed Harris zase patří k jasným záporákům a tato role mu jde k tělu... Prostě paráda se podívat... ()

DudeLebowski

Možno je to už obohraté, ale táto dvojka (režisér a Liam) proste vedia spraviť úplne že klasický akčný film v štýle 90tych rokov. Nie je to nasilu vtipné ani to nasilu nehrá na city. Nepriatelia neľahnú na zem len tak a ani v každom zábere. Keď niekoho kopnú tak to dotyčný cíti a po guľke sa zvalí mŕtvy na zem... čo viac chcieť... filmu napomáha aj fakt že sa to deje všetko počas jednej noci, takže to má rýchly spád....enjoy ()

jakubesd1

Konečne tu po dlhom čase tu máme Liamovku ktorá sa konečne dotiahla do konca a poriadne na slušný film . Nič extra , dalo sa tam vychytať pár múch ale to sa ešte skúsnuť dá . KONEČNE ! 75% ()

kapitan007

Super Nessonovka od zaciatku az do konca ma to bavilo,naposledy som videl medzi nahrobnymi kamenmi kde mi chybalo viac akcie ale tu jej bolo pozehnane,postavy sa super rozvijali,sice by som si prestrelku kedy nesson nabehol do baru predstavil trocha zlozitejsie,mal to tammoc jednoduche ale inak fajn,nelutujem a zaroven som rad ze som si to pozrel v kine ;) ()

eyeskiller

Veľmi zaujímavá a pútavá "strieľačka". Počas filmu som sa vůbec nenudil. Akcia spestrená skvelými zábermi, kamera parádna, dej super, posledný boj, bol príliš ľahký, čo však bolo prekvapenie, a dosť dobré, pretože som čakal typickú "segalovku", kde na konci ťažko na z posledných síl postrieľa 40 ludí. Nestalo sa. Potešilo ma to. Pútavé dialógy, postavy a super kamera. Pre mna 5/5. ()

hanzikk

Celkem klasický případ jedné akční noci. Průměrná záležitost, na kterou bych znovu nepodíval, ale nijak neurazila. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka