Havenohome

Je pozoruhodné ako sa podarilo tvorcom preklopiť scenár jednotky do tohto štvrtého pokračovania. Napriek tomu množstvo motivácií a aktualizácií nefunguje. Film zbytočne retardujú pasáže spomínania na predošlé časti, ktoré zaberajú asi 40% stopáže. K nude prispieva aj množstvo nedotiahnutých a zle načasovaných gagov. Rehotal som sa len pri prvom a poslednom, tie boli precízne vygradované. Prcičky nezaostávajú za trendy oplzlými komédiami. Sú tu aj momenty, keď si pred nechutnosťami radšej zakryjete oči. Jednotka bola síce priamočiará a prostoduchá, ale presne naplnila svoj autorský zámer a akokoľvek boli jednotlivé gagy primitívne, nemožno im uprieť umnú a presnú réžiu. Vo štvorke to chýba a preto je to viac nostalgia ako zábava. ()

Earl_23

Hezké rozloučení s celou sérií! Pro mě teda série tvořila pouze díly 1-3 a samozřejmě i tento. Rád jsem viděl znovu všechny herce, bohužel zestárli, ale to my všichni. Trochu jsem se bál, že se ve filmu bude pouze vzpomínat na předešlé díly a nic nového neuvidíme, ale ono toho nového kupodivu bylo dostatek. Včetně nostalgického vzpomínání... Školní sraz je zkrátka "nejdospělejší" z American Pie, trhlých scén a vtipů není tolik, postavy zkrátka vyspěly, přesto to všechno funguje skvěle. Stifler, Finch, Jimmy, nikdo prostě nezklamal. Trochu škoda, že to vše končí, ale rozloučení to bylo více než důstojné! ()

luka4615

WOW! Vážně už jsem přestával doufat, že se stará parta ještě někdy sejde a ještě jednou a pořádně za to vezme. Mé úpěnlivé modlitby vyslyšelo režisérské duo Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg, jelikož American Reunion je dokonalou esencí všeho, co jsem na původních snímcích s tímto obsazením tak moc miloval. Všechno zde totiž funguje jako dokonale promazaný komediální stroj, v němž fanoušci naleznou i skvělou dávku nostalgie (Sway). Tohle se zkrátka moc, moc povedlo, za což jsem velmi rád, jelikož na tohle se spoustu fanoušků Jima, Oze, Finche, Kevina a Stiflera vážně moc těšilo. Výborná práce! (Viděno v kině CineStar Jihlava) „Stifler's having a party tonight. OK, I know that doesn't sound romantic or anything, but remember our first time was at a Stifler party. You made me your bitch.“ ()

Lucasion

Prcičky jsou zpátky! Po neuvěřitelných 9 letech se vrací na scénu Stifler, Jim, Finch, Oz , Michell a Jimův Táta. Návrat série a takový restart po čtyřech pokračování bez toho nejlepšího ze série a bez těch nejoblíbenějších herců. Všichni z původní trilogie se tady ukážou a je to tak nejlepší! Jim bude dělat trapasy a Stifler bude opět nechutný "kokot", ale jak mu přátelé řeknou "náš kokot". Sprostá slova létají vzduchem opět často. Nicméně oproti předchozím 4 -7 dílům, které jsou víceméně vystřihané porno tak zde je nahota jen málokdy. Naštěstí vymizeli i nechutné scény až na jeden dva případy. U kterých se stejně královsky zasmějete. Věřte nebo ne ale ze zakladatele teenagerské komedie se stala luxusní dospělácká komedie se vším všudy. Zdaleka nejlepší díl série. ( 85 procent ) ()

Morholt

Tohle prostě nezklame. American Pie si zachovává kouzlo stálosti a tak ačkoliv jsou díly jeden jako druhej, mě to vůbec nevadí a stejnejm fórkům i postavám se směju pořád dokolečka. Něco mi sice říká, že tímhle dílem bude asi konečná, ale čert to vem. Vezmu to postupně zase od začátku. Dyť je to jedno. 80% P.S.. Stiflerova pomsta byla úžasná! :D ()

Shaqualyck

S prvníma Prcičkama jsem tak nějak dospíval. Tehdy mladí a neklidní se po letech stali starými známými a na dostaveníčko obtěžkané hypotékami a potomky jsem se tím pádem docela těšil. Letmý pohled na obsazení navíc sliboval celou "koláčovou" sebranku (konečně!) opět pohromadě. Jenže to nedopadlo. Vše zajímavé prozradil trailer a to ostatní se z hlavy vykouřilo do druhého dne. Místo nostalgie jsem cítil lítost za herce, kteří slibně rozjeté kariéry utopili kdovíkde a o pořádnou roli nezakopli hezkých pár let. Kde jinde pak vzkřísit zašlou slávu a (možná naposled) vydělat těžké love než na pokračování semenného fenoménu, na kterém se kdysi všichni společně, ehm, udělali, že? Docela smutné... ()

Kamca_

Bylo hrozně fajn po takový době všechny zase vidět pohromadě. Většinou tyhle pokračování dopadají špatně, ale tady v tomto případě se to hodně povedlo. A mě se to líbilo víc než jednička. 80%. ()

ScarPoul

Netreba sa v tom rýpať. Je to príbeh, ktorý robí všetko preto aby si ho fanúšikovia užili. Nesnaží sa o nič nové a svoje vtipy len obohacuje a modernizuje. Niekoľko nových - Terminátorov pohľad - sú už len akousi čerešničkou na torte, ktorá je naplnená fekáliami, nadávkami a nahými penismi a prsiami. Výsledok je skvelá zábava. Sledovať hrdinov, ktorý sú teraz dospelejší ako sa vysporiadávajú z reálnym svetom je rozhodne zaujímavejšie a pre celú sériu aj prospešnejšie. Na jednu stranu vôbec nevyrástli ale ich trapasy aj zmierenia sú podstatne rafinovanejšie a zábavnejšie. Pribudlo niekoľko nových postáv, a všetky staré sa vrátili hoci len na chvíľu. Veľmi poteší úloha Eugena Levyho ako Jimovho otca - ktorý si pre seba ukoristil najvtipnejšie scény - samozrejme nesmieme zabudnúť na Jimov trapas uprostred filmu, ktorý sa znova stáva najdramatickejšou a najkrajšie koncipovanou scénou . Všetko ostatné je bonus, alebo klišé - ktoré ale zachraňuje kultový status prvých troch dielov a tiež fakt, že všetky tie klišé vlastne spoluutváral. Pre mňa príjemné prekvapenie, skvelá zábava a skvelé zakončenie, ku ktorému sa rád vrátim. ()

Genero

Ledva se mi přehoupla třicítka a vnadné slečny mě pouštějí v autobusu sednout na místa pro invalidy, uvědomil jsem si, že hlava připomíná tenisák po pěti setech na antuce, orgasmy zažívám zejména u plechovky zavináčů, při misionáři mě zle loupe v kříži, po ránu chrchlám a začínám prášit. Bojím se, že jaksi dochází střelivo a sousedka na mě od té doby, co zpopelnila Bedřicha, významně pomrkává svým šedým zákalem. Závidím Jimovi, že má ještě chuť vyměnit onanii za manželský styk s Michellinkou, Ozovi, že stále touží nabrat životní kurz směrem k té hnusné vychrtlině, Kevinovi jeho večery u zasrané Oprah a debilního Sexu ve městě, Finchovi jeho snění o Stiflerově vorvaňovi a Stiflerovi, že zůstal hovadem. Zestárli jste, chlapci, zmoudřeli, natáhli to na brutální dvě hodiny puberťácké srandy, ale stejně jsem vás měl raději, když jste ještě přemýšleli čurákem. ()

Lacike

V štvrtom diely sú naši hrdinovia už taký vyslúžilí Expendables teenage žánru. Veľkým kladom je, že sa vracia komplet pôvodná parta a vo filme má nejaký vtipný cameo výstup prakticky každá vedľajšia figúrka z prvých dvoch dielov. Chýbal mi snáď len Kevinov brat v podaní mladšieho Afflecka. Takisto tu má každý z hlavnej party zmysluplnú líniu. Mal som pocit, že sa trochu vyresetoval vývoj postáv z trojky a tak je Jim zase za totálneho nešiku, ktorý je neustále nesvoj pri riešení manželských problémov. Páčila sa mi ale scéna v ktorej sa tentoraz on snaží radiť svojmu otcovi pri randení. Kevin stále rieši svoje pocity k Vicky. Najviac ma potešil návrat Oza a Heather a to jak sa konečne uzavrie ich vzťah. Finch sa konečne zbavil fetišu k Stiflerovej mame a začal randiť so ženou svojho veku, ale na prznenie matky sa nezabúda a tak sa megakokot Stifler konečne dočká sladkej odmeny. Páčilo sa mi, že sa Stifmajster naplno stane členom party a zároveň ostane tak akurát kokotom. Tentokrát ho scenáristi celkom ušetrili od nechutností, ale vtipný ostal naďalej. Celkovo mi tento diel dosť pripomína dvojku. Až na uzatvorenie nejakých romantických línií tu o nič extra nejde a banda prestarnutých pubertiakov sa chce len baviť. Je to o trochu menej vtipné ako dvojka, ale zase oveľa lepšie ako priemerná trojka. Naviac to má už takú príjemnú nostalgickú atmosféru. A všetky tie cameá ma proste bavili, takže slabšie 4* si to rozhodne zaslúži. CZ dabing dopadol dobre čo sa týka obsadenia, ale už sa v ňom príliš krotili pri nadávkach. Stifler by fakt nikdy nepovedal slovo lulánek. Na to je príliš neslušný kokot, kurva. A MILF tiež mohli preložiť. Dúfam, že vznikne po takých 10-15 rokoch ďalší diel v ktorom bude parta riešiť pubertálne problémy svojich detí. P.S: behom filmu som regulérne začal ľutovať Jimov penis. Ten si toho behom celej série dosť odtrpel a divím sa, že ešte funguje. 7/10. ()

slatkac

Pro mě Prcičky skončily třetím dílem, poté šla kvalita dolů, proto jsem se na tenhle díl těšil jak prase. Ta nostalgie, kdy jsem opět viděl starýho Stiffmaistera, Jima, Jimova fotra, Sherminátora, Michelle, Kevina, Stiflerovu mother a další ksichty, ve mně nedokázala zatlačit slzu. Brečel jsem dojetím. No ale back k filmu. První půlka je sice trochu slabší, ale když začne Stiflerův mejdan, je to vtipný až k pos*ání. Akorát mohli trochu ubrat Jima a dát víc Stiflera, protože on je ve filmu samozřejmě to nejlepší. Další díl bych ale už radši netočil, popřípadě až o několik desítek let později, kdy by film nesl název: American Pie: Party in a retirement home. ()

maseer2

nikoli bezchybné, a přesto v rámci možností takřka dokonalé.. tohle totiž zdaleka není jen teenagerovská komedie, American Reunion je především film o tom, že mládí netrvá věčně a každý se s tím prostě chtě nechtě musí nějak vyrovnat.. sledovat životní osudy našich stárnoucích hrdinů je tak nejen úsměvné, ale zároveň i pořádně dojemné (zvlášť pro člověka, který na prvních třech dílech vyrůstal).. jo, byly tam slabší momenty a pár vtípků bylo možná zbytečně moc přehnaných, ale já jsem si i přesto tuhle nostalgickou jízdu se starými známými tvářemi neskutečně užil a přiznám se, že po závěrečné scéně jsem se slzami v očích vybouchl smíchy.. takže nic nevymýšlím a střílím za pět ()

BoPo

Partička okolo milovníka jablkového koláča je späť. Stále dokážu vykúzliť trápne chvíle, stále nemajú rozum a stále sú pri chuti. Už len tajne dúfať, že urobia Prci, prci, prcičky: Domov dôchodcov. Stifler na vozíku naháňa šťandy a všetci si dávajú koláč nacpaný Viagrou. ()

GeusX

Překvapivě vydařené, vzhledem ke 13 letem od prvního dílu. Znalost alespoň prvního dílu se předpokládá. Ještě, že dorazil ten starý Stifler... :-) ...a nesklouzlo to jen k nostalgii bez vtipu jako Sněženky po 25 letech... 75% ()

bouncer

Ale jo, sranda to byla. Člověk si zavzpomíná na konec devádesátých, kdy tahle série asi málokoho minula. Mírný nadprůměr amerických sex-fekálních komedií. ()

Hismael

Když se řekne americká komedie, tak mě okamžitě napadnou prcičky. Základ téhle série je založený na úchylných rozhovorech, sexu, párty a řešení různých vztahů. Tímto stylem se pokračuje i ve čtvrtém dílu a musím říct, že se to této komedii vždy dařilo dobře zachytit. Samozřejmě nepočítám nepovedené napodobeniny, ve formě video filmů mezi třetím a čtvrtým dílem. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011