Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Lilloos

Bezduchá mega-akce, která však není ničím zajímavá, zábavná, dokonce ani digitálně povedená. Postavy jsou tam jen do počtu a rozhovory mezi nimi nedávají smysl. Jako parodii na řeckou mytologii bych film brala, proč si to ale v závěru hraje na smrtelně vážné rodinné drama? ()

HouseMK

Přesně to, co se dalo od filmu čekat. Čili akční podívaná s 3D efekty, nepodstatným dějem a božským obsazením (tím myslím herecké obsazení bohů). A kdo to nečeká, ať na to raději nechodí. ()

tenced

nuda akce, nuda rozhovory jeste vetsi nuda postavy a vubec vsechno co se tam delo mi zapricinilo krvaceni vnitrnich organu... a proto dalsi uz ne .. prosim.. jeste bych na to zasel do kina a musel bych opet trpet. Vyprava byla tak skvela, ze se mistrum povedlo navodit atmosferu hospodske rvacky nekolika pobudu, akce by vystacila na 2 kratkometrazni filmy a co teprve skvostne herecke obsazeni, kdy herci nemaji co hrat, Fiennes je furt nasranej, ke konci uz ne, Neeson s letorou Seagala.. kdo tam hral dal? Stalo to za rec? Ne. Titani se celou dobu zlobi, ale v podstate se nic nedeje. Co teprve soundtrack, cha cháá .. kdo tu nadava na Djawadiho ted ??? Jo a ten uces byl ci napad ? ()

KOZEL84

Minule vypustili krakena,ted' je tu rovnou hnědka nasraných Titánů.Je to ten samý shit jako předtím.Což je zvláštní,protože kluci si prej uvědomovali,že to nebylo úplně ono a říkali,že to bude lepší.Nasrat,stejně zaplatíte!Ono to jako samozřejmě šlo do kopru v momentu,kdy oznámili jméno náhradního ''režiséra'',který je to nejhorší (!!!) co kdy hollywood potkalo a asi jako jediný dokázal natočit větší hovadinu,než Leterrier u kterého to mohl být jen omyl a malé slovo (jeho Hulk je jednoznačně nejlepší Avenger movie,což se jen nezhoduje s obecným názorem a tak se radši hypeuje trapný kapitán,podprůměrné železo a průměrné kladivo).Cokoli tu je,není to nic.Herci (postavy) sou mi do jednoho u prdele,akce může být sebevíc,výbuchy a monstra sebevětší a pořád to je jen tupá impotence a prázdnota.''Zapalte oheń'' aby těm co z něho přišli nic neudělal a vy ste v něm uhořeli....tak kurvááá...až ták?!Akorát z lidi dělat debily,nic víc!A tak bych mohl dát 3 a třeba ještě ve stoje zatleskat,jak kluci spočítají tržbu a v kolonce zbytečné pičoviny si odškrtnou další zavražděný film na který už se nikdy nepotřebuju dívat (něco káplo a konec jako...o nic víc tu ani nešlo),ale mě se hodnocení nechce vylepšovat,stejně jako se nechtělo jim cokoli vylepšit.A navíc,proč to musejí dělat zrovna tomuhle?Tohle se rovnou mohlo jmenovat Fuck you!Vůbec nevim proč tam mám tu jednu hvězdu a hlavně jestli se to někomu líbí,no tak jo,ale mě ne a netěší mě to strhávat!Proč by mě mělo těšit,že kluci nejdou vařit,ale rovnou se vysrat?!PS:líbilo se mi jak někdo zmínil Mumii-kéž by tohle bylo takové. ()

TaanStari

Lepší než jednička, ale pořád nic extra. Velký plus za to, že tam nejsou 3D efekty jen pro 3D a ve 2D to nebije do očí. Další plus za to, že i když se tam ten Jar Jar Souboje Titánů (mechanická sova) objevil, tak jen jako cameo. Ale co ty Perseovy vlasy? Vždyť vypadá jak debil ze 70. let... ()

LordBeeDoO

Film o řešení generačních problémů mezi týpkama se skládacíma zbraněma. Možná kdyby se tam nemluvilo vůbec a byla to jen řežba, bavil by se člověk víc. Souboj Titánů, ať byl jakkoliv kritizovaný, toho nabídl mnohem víc. ()

Pidzey

Hezky to vypadá, je to efektní a má to skvělou hudbu. Jenže k čemu to, když je to nuda. Je to srovnatelný s jedničkou, stejně hloupí. Jenže jednička měla alespoň tři kvalitní scény (medůza,škorpici,kraken)Dvojka ji spíš vykrádá. Závěrečný souboj je hodně podobný tomu s Krakenem. Já mám tyhle fantasy rád, ale když to nemá nic čím by to drželo pohromadě a je to jen o tom co nám páni trykaři naprogramovali na zelené pozadí, je to smutný. Bohužel dnešní trend je takový. Kdyby se to aspoň nebralo tak vážně a Perseus to odlehčil nějakými těmi hláškami, bylo by to o mnoho lepší. ()

sNeDy

Titáni jdou vlastním směrem, bez návaznosti na 30 let starý klenot, a hned jim to mnohem víc sluší a šlape. Nuda z prvního dílu zmizela, zůstala akce, prznění mytologie a výborné triky. Nadávat, že je to vlastně celé naprosto o ničem, by bylo jako být překvapený, že je zmrzlina studená. ()

MovieFive

Výrazné zklamání se nedostavilo a to zřejmě, protože trend Hollywoodu teď zní předělat co jde a i když tržby nejsou tak vysoké, tak to dohnat dalším, většinou nežádoucím, dílem. Od pokračování Souboje titánů se mi dostalo přesně to, co jsem předpokládala. Příběh vytvořený z ničeho a hlavně v druhé půlce byly některé přesuny přímo tragické, průměrné herecké výkony a skvělá vizuální stránka. Scénáristé splácali dohromady všechna možná klišé, završili podle mě ne úplně vhodným koncem a Hněv titánů byl na světě. ()

honelnik

Prekvapivo pecka, o 100% lepšia natočené ako megatrapna jednotka. Nič viac, nič menej, stále ten istý výplach. Ako film na nedeľné popoludnie s vidinou pracovného pondelka je tam deštrukcie dosť. ()

Martyr

Co ti ja vim..4x som zaspal ale jak tak kukam, tak to nebude tak zle. Asi som bol na takuto akcnu pecku prilis unaveny..Nestihol som to ani dopozerat a vymazal som to. ()

Gastovski

O chlup lepšejší než nemocně nudný Souboj Titánů, ale stále žádná sláva. Příběh stojí jako u jeho stašího bráchy za starou belu, ale lepší je podle mě panoptikum bestií a navíc tu byla Rosamund Pike, který to v té zbroji hrozně seklo, a pro kterou mam slabost od dob Barneyho žen. Vše ostatní je jednorázový výplach alá Hollywood, a podle toho také vypadá hodnocení. ()

KoleckoR

Na počátku stál nepřekonatelný Souboj titánů (1981). Z tohoto počinu se snaží v poslední době vytěžit něco, z čeho si máme sednout na prdel, ale nedaří se a nedaří. Kdyby se tvůrci, finance a herci z posledních 2 až 3 filmů na toto téma - Souboj titánů (2010), Válka bohů (2011) a tento film - spojili a udělali jeden pořádný, tak by to snad stálo za to.... ()

fisus

Jak byl pro mě Souboj titánů obrovským zklamáním a znechucením,tak Hněv titánů byla pecka.Fakt jsem si to užil.Samá akce,povedené triky a na rozdíl od předchozího dílu to neprzní klasiku!!!! ()

Platom

Hněv... To je přesně to, co jsem cítil po zhlédnutí filmu. Nedokáži najít snad žádný klad na tomto paskvilu. Snad jen to, že některé bájné kreatury nebyly vytvořený úplně špatně, jinak zde bylo špatně snad úplně všechno...Nuda! ()

Saur.us

Mezitím co ohnivé koidžu decimuje pobřežní město, spojili síly Voldemort s Brumbálem aby pomohli švarné Aragorně v boji proti silám Ohnivého pasu. A do toho Neo na létajícím koni za pomocí jeho švarného polovyvoleného druha Pepka Námořníka kuje pikle. Teda vlastně supervidle. Jak vypadala první polovina nadějně, tak o to horší je ten zbytek. Film se sice může chlubit plejádou mytologických příšer jako jsou Chiméry, Kyklopové, Harpie nebo Mínotauři a celkem slušnou akci zabalenou do slušivého kabátku, ale jinak je to s tím, co jsem zmiňoval v komentáři u předchozího, dílu bohužel ještě horší. Pff. Taky bych se hněval, kdybych byl Titán. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)