Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Evander

Občas hezké efekty, jinak bída s nouzí. Mizerný příběh, postavy, ke kterým si divák nedokáže najít cestu. Je to prostě slátanina všeho, co měl režisér zrovna "po ruce". Jedno pozitivum snímek přesto má - docela rychle to uteklo a mohl jsem to s nemalým uspokojením smazat. ()

Mortishka

No ja som spokojná a maximálne :) veľmi pekne spravené hlavne vizuálne, malo to grády veľa akčnej príchuťe, drámy... a navyše hral tam môj obľúbený herec Liam Neeson postava Dia mu sedí ako uliata..takto sa mi páči najviac :) No proste mňamka ako vyšitá ja som spokojná a čo vy? nech si hovorí kto čo chce...je to pecka . Pre niekoho sračka pre mňa zábavka. ()

Darkslayer

Lepšie ako jednotka, ale len čo sa týka akčnej a trikovej stránky. Je to dynamickejsie a rozmernešie ako predchádzajúca časť. Škoda, že dejovo, emocionálne a herecky je to na bode mrazu (ono herci tu ani nemajú čo hrať). Nudiť som sa nenudil a svoj účel (brainwash oddychovka) to splnilo. ()

JakeG odpad!

Nebylo by prosím možné autorovi zakázat točit filmy?! Takovou, a teď se předem všem jazykomravcům omlouvám, SRAČKU jsem dlouho neviděl. Patos, vršený na patos zakončený dalším patosem. Jak říká moje dobrá kamarádka: Je třeba vidět i špatný film, abychom poznali dobrý." ()

Ben Nevis

Tohle pokračování se tváří, jako by hrozně moc nechtělo mít nic společného s remakem Souboje titánu, přestože v něm hrají stejní herci. Odkazy na původní Souboj titánů se to hemží jako pákistánská matrace štěnicemi. Pantheon se smrskl na čtyři bohy a ani ti nemají jistotu, že se dožijí závěrečných titulků. Nenudila jsem se a Kronos je hodně povedená příšerka. ()

figliar

Dosť porovnateľné s prvým dielom. Možno trochu akčnejšie, ale aj viac klišovité. Efekty a grafika je zase výborná, Worthington opäť slabý, bez emócií či schopnosti adaptovať sa do role. Bohovia sú s porovnaním mytológie slabí, niekedy až smiešny. Dej je v podstate o riešení rodinných problémov, čo si myslím že je na takýto druh filmu nevhodné. Ale v konečnom dôsledku sa to vidieť dá. ()

mourinho

No tak jo. Smířlivě říkám, že Jonathan Liebesman dojem z nepovedené jedničky krapet vylepšil. Nenabízí nám notoricky známý příběh, jen smyšlenou pohádku o tom, kterak hrdinný Perseus spojí své síly se statečnou princeznou Andromedou, aby na své dobrodružné pouti osvobodily nejmocnějšího z olympských bohů, samotného Dia, ze spárů jeho otce, po moci opět prahnoucího titána Krona a zachránily tak celé lidstvo. Co na tom, že mytologie pláče. Vždyť už v Leterrierově SOUBOJI TITÁNŮ černý Pegas jasně deklaroval její odsunutí na vedlejší kolej. Podstatné je, že se na to docela dobře dívá, akční scény jsou přehlednější, kamera se tolik netřepe, triky opět na špičkové úrovni, takže ve výsledku se jedná rozhodně o zlepšení. Další hloupá pokračování už ale opravdu nedoporučuji. ()

P.J.2

výplach bez myšleni,kde šla logika plácat bábovičky na píseček ale ten konec ušel. mno ale musim srazit dvě hvězdy za Wortingtonovo vrabčí hnízdo na hlavě, kde už jen chybí, aby se mu tam usidlily včely jak Rumcajzovi. ()

BazzoxCZ

Konečně sem se k tomu dostal epický zážitek který ani po shlédnutí nevyprchal (o proti jedničce zajímavější poslední bitva) a výborný zvukový a hudební doprovod. ()

martiq.1

Myslela jsem,že se nedočkám dalšího hororu v pokračování Souboje titánů,bohužel ale ano.Pár slovy: slátanina a hnus. Hvězda náleží pouze snaze lidem,kteří byli vynikající v souboji efektů. ()

strikeman

Musel bych hodně uvažovat, za co dát aspoň hvězdu. Podíval jsem se na tento snímek očekávaje nenáročný akční výplach, který ale bude alespoň napínavý nebo bude obsahovat nějakou ultimátní akčně-trikovou sekvenci. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se na film díval natřikrát - vždy po cca půl hodině jsem totiž usnul... 20% ()

BeranSon

Neuvěřitelné zklamání!!! Byl jsem velice zvědaví jak navázat na známí souboj titánů a teď znám odpověď. Takto vážně ne!!! Akce je neuvěřitelně od věci, nic nevtáhne diváka do děje. Já jsem se u filmu neuvěřitelně nudit. Malinko se vše rozjelo se vstupem do labyrintu, potom to začalo být snesitelné. Neuvěřitelně tupé pokračování. __Souboj titánů__ - 7/10 - __Hněv titánů__ - 4/10 - ()

helloween93

Božské války se vracejí a spolu s nimi i velký rozpočet. Kladem filmu jsou bezesportu efekty...závěrečná bitva je opravdu pěkná. Rosamund Pike je určitě taky kladem filmu. Záporů to má mnohem více, ať už chvilkami dementní scénář nebo zbytečnost postav Andromedy, Argenora či Hefaista...myslím si, že nejlépe to vystihl uživatel J*A*S*M. :D 2* ()

MickeyStuma

Fantasy v celé své kráse. Překvapující pokračování po neúspěchu remaku Souboje titánů nabírá na síle a předkládá nám neskutečně efektní podívanou. Příběh je opět velmi jednoduchý, ale to mi nijak nevadilo. Atmosféra snímku byla dokonalá a nenechala odtrhnout oči. Pro fanoušky žánru fantasy je to velmi povedený počin, který se nevymyká od podobných výtvorů. ()

Rikky007

Je to předigitalizovaná zábava. Zábava bez jakýchkoliv nároků na mozek. I tak mě to bavilo víc než Souboj titánů. Drží to lépe pohromadě a je to bez hluchých míst. ()

lemonova

Ak je film na prasknutie napumpovaný hereckými hviezdami a efektami a nič to s vami nespraví, asi sa niekde stala chyba.. ()

char_t

Skoro stejně dobré jako jednička. Tam, kde Souboj titánů mytologii beze změn převáděl do moderního hávu, dvojka si dovolila trošku ji rozšířit a přidat originální příběh. Naštěstí to ale nepřešlo v bezduché znásilňování starých legend, jako to předvedli třeba Immortals nebo Percy Jackson. Jádro je ale stejně jako minule v akci - ta pořád odsýpá, dobře vypadá, a pořádně se ukáže i božská sestava Neeson-Fiennes-Nighy. Výsledkem je obstojná výplachovka, u které se mozek nenadře, a která nemůže snad nikoho urazit. 65% ()

Olík

V prvé řadě je masakr, co už jsme schopni (myšleno filmové efekty) natočit......tady není co vytknout. Bohužel tu ale ještě máme příběh a když vezme v potaz se ještě (světe div se) točí snímky, které nestojí na dvouhlavých potvorách, tak nezbývá než konstatovat, že děj by měl být to oč tu běží. Po této stránce nejde práce pánů scénáristů (a že jich bylo) rozhodně nazvat první ligou. Hněv Titánů je typickou ukázkou prázninového "vau!" blockbusteru, který jednorázově roztáhne bulvy do rozměrů hodných animované postavičky, ale za týden si ani nevzpomenete. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)