• DaViD´82
  **

  Opravdu to celé není nic jiného než stočtyřicet minut trvající showreel Jennifer Lawrence na roli Lary Croft?(6.11.2015)

 • pan Hnědý
  **

  Film směřující k teenegerským divákům (námět), kteří budou nadšeni. A do kin spouští velkou lavinu. To je pro tvůrce největší úspěch. Oprávněná kritika přes sympatickou hrdinku a oslněnou akci. Film, který mě k smrti nudil. Velká stopáž, která se táhne a blížící se konec v nedohlednu bylo "mučení". Ale odejít z kina během projekce, je jako vyskočit s rozjetého auta. Velký potenciál HUNGER GAMES měl. Ale ve výsledku nic nenaplněno.(25.12.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet $78miliónovTržby USA $408,010,692Tržby Celosvetovo $691,247,768Tržby za predaj Blu-ray v USA $68,913,773 //počet predaných kusov 3,465,225Tržby za predaj DVD v USA $147,954,508 //počet predaných kusov 9,764,768║ Samozrejme lepšie než nejaká telenovela Twilight ale zas na to aký veľký úspech to má až tak to nestrhne, je to slušne zrežírované ale nič nové to neponúkne, je tam až zbytočne moc postáv, najhoršie že bez lepšej charakterovej výstavby, potom vám je akurát tak jedno kto koho zlikviduje, kto čo vyriekne z úst aj to prevažne sa tam točí len okolo jednej hlášky"Prajem Šťastné hry o život, nech je šťastie na vašej strane" , výhodou ostáva a dosť to utiahne neokukaná Jennifer Lawrence, gýčové prostredie újde, nepokazí dojem, akcia zvládnutá aj keď by som bral viac, naháňačky lesom využité len čiastočne akoby sa fakt tvorcovia báli experimentovať a ponúknuť trošku väčšie sústo, nuž ide o pozerateľný priemer ale keď si to zrátate už druhý krát sa len ťažko pre niečo k tomuto človek vráti. /60%/(29.8.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Josh Hutcherson vyhrál cenu MTV Movie Award 2012 v kategorii nejlepší mužský herecký výkon. (Sekyra)

 • - Herec Wes Bentley v rozhovore pre New York Magazine prezradil, že zvláštne fúzy, ktoré nosí jeho postava Seneca Crane, neboli falošné, ale jeho pravé. (mellinda)

 • - Spoiler: Film se často přirovnává ke snímku Battle Royale (2010) a opravdu lze najít velkou podobnost. Obě akce jsou pořádány coby trest za revoltu vůči systému, děti se musejí vyvraždit, vítěz je jen jeden, na ostrově/v aréně lze najít nebezpečné zóny (u Hunger Games ale až v dílu Catching Fire (2013)), mrtví jsou pravidelně ohlašováni, u obou je vynucená radost z vraždění, vítěz je populární celebrita a v obou filmech lze najít dobrovolné „profesionální“ zabijáky. (ronaldmekdon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace