Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

Kali4

Po pětce a šestce očekávám, že v sedmém dílu bude Jason Statham velet přinejmenším komandu intergalaktických zlodějů vytuněných vesmírných korábů, The Rock po nich bude metat asteroidy, do toho se všechny postavy spárují a všichni budou mít společně spoustu dětí a budou k tomu grilovat kilotuny masa, aby z toho vznikla nejmonumentálněji nejpřepálenější a nejnesoudržnější akčně rodinná podívaná všech dob (nebo aspoň roku). A očekávám, že se u toho budu skvěle bavit! ()

Myrreczech

Tradičně výborná, přepálená akce, naleštěná auta a Dieslova pleš, a především spousta rychlosti, výbuchů a nesmrtelných amerických borců. Lehce slabší než pětka, která pro mě stále zůstává nejsilnějších dílem série. Slabší ale jen kvůli tomu milionu zvratů v příběhu, stovky dvojitých agentů, návratů ze záhrobí a odkazů na předchozí nebo budoucí díly. Když však pominu tu ranvej dlouhou jak pondělí, jde o mnohem více realistický film, než předchozí díl a titulková scéna s borcem nakonec ve mě vyvolala takově slabé fuck yeah! Když dostanete chuť na akční úchylárnu, abnormálně si užijete. ()

Ev.D.

Jen pár věcí je nekonečných, např. lidská blbost, vesmír a runway v tomhle díle. :D ,,Špatnej tým ty krávo" ()

Bad Guy

Nejlepší akční snímek, jakého jsme se mohli loni dočkat. Diesel, Walker, Johnson i Rodriguez jsou zpět a všichni fungují na jedničku. Měl jsem sice pochybnosti s vrácením Letty (Rodriguez), která původně zemřela, ale vše bylo nakonec promyšlené do detailu. Šestý díl je prostě neokoukaný a velice zábavný snímek se spoustou drahých aut i vtipných hlášek. ()

Bagr_007

Takhle ne. Po předešlých dvou kouscích Justina Lina, jsem takovou odbočku do blbý ulice nečekal. Hromada dementního přepisování minulosti, která už příliš překračuje takovou tu hranici snesitelnosti a strašně tmavé finále (jako, že tam fakt není nic vidět) jsou bohužel to, co mi utkvělo v hlavě nejvíc. 50 % Příště prosím zase šlápnout na plnej plyn. Ale po tomhle jsou má očekávání spojená s pokračováním na neutrálu, se zataženou ruční brzdou. ()

vyfuk

Rychle a zběsile nastartovalo nový směr svou pětkou. Šestka v tom hezky navazuje. Nicméně... nejsem asi stoprocentní spokojený s náhodně vytvořenými rampami, nekonečnou runway a nevím čím vším ještě. Film je hezký filmeček na odreagování, nicméně z inteligentního hlediska je více pravděpodobnější, že se po české kotlině kdysi procházel Gandalf. ()

Autogram

Kým iné diely série hraničili so zdravým rozumom, tento ho už absolútne presiahol. Ibaže by sa na konci všetci prebudili v Matrixe, ale to sa nestalo, iba si na konci vypili product placement. ()

voleman

Tak tenhle díl je celkově slabší než díl pátý. Pátý díl byl celkově velice zábavný i když v jistých ohledech hodně přehnaný, dalo se to všechno zkousnout a nakonec z toho byl jeden z nejlepších akčních filmů posledních let. Bohužel šestka mi v některých částech připadala na akční film skoro až moc utahaná a chvílemi mě i nudila. Myslím, že kdyby se to tak o půl hodinky zkrátilo, asi by se nic nestalo. Akční sekvence byly ještě přepálenější což se sice dalo očekávat, ale skok Vina Diesela pro Michelle Rodriguez na mostě mi přišel už opravdu moc. Šestka se opravdu musí brát jako ta nejvíce nenáročná letní zábava, kde nečekejte žádný silný příběh, vyšší smysl nebo nedejbože něco realistického. Vypněte při tom úplně mozek a jen sledujte zručně natočené akční scény, sympatické herce a pěkné triky, které určitě nezklamou. 75% ()

Elwin1

Wohohooo. Monstrózní Rio de Janeiro překonáno. Jednomu by se zdálo, že několika tunový trezor tažený autem je strop v kurióznosti F&F. Ba naopak. Vin Diesel by si v pár scénách nic nezadal s Clarkem Kentem. Na konci dokonce trumfuje T-800 a Semir Gerkhan je proti němu trapným amatérem. I přes všechno tohle sci-fi je to skvělá komedie (a to i když zde není slůvko komedie v popisu), která mě bavila celých 130 minut. Těším se na 7! :) ()

tommmy89

Už tradične pri začiatku filmu si pomyslím: "No čo, bude aj pokračovanie?" Áno bude, ďaľší diel uzrie svetlo svete už na ďaľší rok. Inak filmu nieje čo vytknúť, výborne natočený a príbeh zase raz pobavil. Banda sa zase raz zišla a chytila opraty zločinu do svojích rúk. Tento krát spolu s policajtom Hobbsom, čo vylepšuje celú dejovú líniu a je to určite bohatšie, nie len také polosuché ako keď tam len jazdia na autách. Všetko ale končí dobre, no 5ke sa to nevyrovnalo. 4* ()

ZinedineCR7

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/8885_10152855332265291_899264524_n.jpg Má to niečo do seba :D Letisko najdlhšie na svete, tvorcovia vykradli Supermana pri scéne na moste a dalo by sa pokračovať. Každopádne ako trilógia výborne(aspoň sa teda povráva, že filmy z rokov 2009, 2011 a 2013 majú tvoriť trilógiu), akcia graduje a do popredia sa dostáva rodina. Spolupráca s The Rockom Vinovi veľmi sedí a uvidíme s čím prídu tvorcovia v ďalšom dieli. O zápletku je vďaka Jasonovi postarané... ()

obivan568

Kdy už ti lidi konečně pochopí, že akční film je o akčních scénách? To, co je v tomhle filmu nejsou akční scény, ale jen nějaký videoklipy bez duše. ... Já chápu, že dnešním pubertálním fakanům (no offense, ti co hodnotili vysoko) to stačí, ale mě ne! Já chci pořádnou akční sekvenci, při který bych měl husinu! ... A taky bych si dovolil postěžovat na vážnost některých momentů, kdy mi bylo vyloženě blbě z toho, jak moc vážně se to bere... Ale nenudil jsem se, jen jsem trochu zklamanej po skvělým 5. dílu. // PS: V tomhle filmu chyběl sex! ... PPS: Při pouličním závodě mezi Dieselem a Rodriguezovou jsem si vzpomněl na starý dobrý časy s NFS: Underground. ()

Liqid

Já sice chápu, že realita není moc populární, ale skok skina z auta po holce letící z tanku? Není on Superman? Dále neskutečně protáhlá část z letiště tomu taky moc nepomohla. A ty bitky jak z Rokyho, kde po jejím konci není nikomu nic, přitom dostávají rány, že by to člověka zabilo na místě, to sem prostě nepatří. Bohužel, z filmu o autech a o závodění je z toho slátanina o ničem. ()

Hollohlaway

Záplava akce je sice naštěstí přeci jen místy zábavná, a nepůsobí to lacině, ale příšerně strojové postavy a nerealističnost místy hraničící až s parodií mě naprosto znechutila. Myslel jsem, že epizodka s trezorem z minulého dílu nejde překonat. Mýlil jsem se. Vin Diesel tu létá jako Superman, hlášky jsou nudné a předvídatelné...Jako typické akční béčko to beru s mírou nadhledu, ale toto? Nějaká hranice logiky přeci musí být. Od výbuchu k výbuchu, mezi tím nějaká ta povídavá scénka, rodina sem, rodina tam... Trpkost a zklamání. ()

Pecival

Víc Rocka a míň toho zbytku, protože Rock je král a zbytek téhle party jsou šmíráci. Normálně to (zvlášť u akce) moc nesleduju, ale takovouhle porci nesmyslů to se hned tak nevidí. A to vůbec nemluvím o totálně přepálené akci (ten tank byl fajn), ale celkově to jakoby na sebe nenavazuje a korunu tomu dodávají dialogy, které leckdy nedávají příliš smysl a fakt se tváři hodně cheesy. Zvlášť když se baví Diesel s Walkerem. Do toho nějaký pekelný moudra o rodině .. ale akce šik, Rock luxus (toho kluka fakt začínám mít rád), takže s třema pivkama poctivý tři hvězdy. ()

Hugo01

Šestka pokračuje ve stylu 5. dílu, jak se předpokládalo. Tentokrát však není Torretův tým ten "špatný", nýbrž je o pomoc požádá samotný Hobbs, v jehož roli Dwayne Johnson předvedl opět to, co umí nejlíp - uzemnit protivníky zápasnickými chvaty. Osobně si myslím, že se film povedl a narážky na "nekonečně dlouhou" runway moc nechápu. To ta scéna měla mít jako půl minuty, aby byla dráha v pořádku? Já osobně scénu v letadle považuju za velmi akční závěr, který tento film prostě mít musí...100% ()

Gunslinger

Slabé tri. Film ako taký nenudí, ale neustále sa opakujúce "family reunion" žvásty a celkovo dialógy neskutočne iritujú. Už tomu fakt "chýbali" len objímajúci sa bodybuilderi (čomu sa obávam v sedmičke nevyhneme ) ()

DeathTheKid

Byl to klasický vymašťovák se sci-fi akcemi, což se rozhodně neshoduje s titulem Fast and Furious, že? Ani scénář nebyla žádná bomba, prostě všechno bylo tak jako u předchozích dílů. Ale něco by se našlo - souboje...byly opravdu mňamózně přehledné a stejně na tom byly auto honičky. Za to fakt velká pochvala. Noooooooo, ale na druhou stranu takový proplach jednou za čas určitě bodne. Učebnicová popcornovka. ()

jenik71

Kdo tomuhle filmu dává vysoké hodnocení, nejspíš asi neviděl předchozí díly. Tohle je už jenom přehnaná akční pohádka . A to především díky scéně s tankem na dálnici a v závěru akční podívané s letadlem. V obou případech je potřeba vůbec nepřemýšlet a jen se bavit při efektních scénách. Co se týče toho letadla v závěru - jak asi musela být dlouhá ta letištní dráha ? Podle té scény to vypadá minimálně na takových 15-20 km !!! ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson