Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

pk1w5

Skvělé pokračování téhle nekončící série. Jen je velká škoda těch dvou velmi přehnaných scén. Tam se Vin zatraceně utnul. Těším se na sedmičku :) ()

Etherium

Takmer 5*. Voľba scenára a návrat drsnej Michelle bol asi najlepší možný ťah, tak aby aj 6. film bol o niečom... A naozaj je. Výborná zábava, efekty, plno naháňačiek, známych hercov. K piatim hviezdičkám mi bráni uletenosť niektorých akčných scénok, v podstate mi tu vadil len jeden prvok- skákanie z auta na auto z dobrých 10 metrov cez most a zároveň chytiť oproti skákajúceho v rýchlosti 100 km/h... to už aj na mňa je moc. A takýchto hovadín je tam viac než dosť. Už som len čakal, kedy začne Vin Diesel šlahať plamene :D. ()

Vostok odpad!

5tka byla taky pohádka ale pořád se to dalo skouknout ale tohle???? pohááádka jak svina a sračka jak bitch!! to je uplna kokotina akční sceny hmm fajn ale ty mě vubec ale vubec nezajimaly je to jak naka zasrna bondovka nb co no vlastně ani v bondovc e by si nedovolili udělat takoví kokotiny jako tady mě se te nfilm hnusí naprosto . už to není o autech a zavodech a je pěkně trapný jak se ze závodníku najednou stalo komando střílící zabijící a čorující miliony , chapu že děj se má hýbat ale tohle byl přímo skok z jednoh realneho místa na naprosto nerealný akční místo a vin este k tomu skáče jak opice z auta kery jede aspon minimalně kilem a on si v klidu chytí svou mařenku a zadama se roseká o auto a nic mu není ikdyž letěl rychle a svou váhou a eště vahou ty ženský narazil zady do auta a sleze jako by nic :-p sračka touhle scnkou sem to hned odsoudil k odpadu a tank tvl blbost a ta runway kera je snad dlouho 10 kilometru to bylo taky seno akce tam je krutě moc ale i přez to se mi ten film nelibí a to mám akci rád ale tady je to tak nevyvažený ta pohadka s akcí že to nejde brát ani trošičku važně je to kokotina prostě a už se na to nikdy nepodíváám ikdyž poul umřel tak sry ale tohle byla sračka tak snad v 7čce už nebudou zase přemrštěný poháádkoví scenky ale jak to tak znám určitě budou . rychle a zběsile se mi libilo byla to dobrá serie ale tak asi do 3tiho dílu pak už to byla jen pičovina a to i ten 3tí díl nebyl zrovna nic moc ale pořád realnější a lepčí a hezčí než to co nasledovalo kroměsnad 5tky ta docela ušla ale jinak prostě od 3jky už je to jen sračka:-D ()

Paserak

No, přiznejme si to. Po těch dvou hodinách už i ty sebedokonalejší honičky začnou nudit....a finální vystoupení z plamenů - úsměvné. ()

Erico

Takle dementní scénář jsem už hodně dlouho neviděl. Dialogy jsou otřepaný klišé, který se vybrali snad ze všech předchozích dílů a chování postav je občas nelogické až to bolí. F&F je sice postavené na věcech hraničících s realitou, ale to co bylo v 6tce mi občas přišlo jako vrchol přehnanosti. Oproti výborné 5tce která tu hranici překročila semtam a nenarušila tím film (prostě je to F&F),se 6tka ocitá za hranicí prakticky celou dobu a jeden nesmysl je stíhán druhým nesmyslem. Druhá věc je kamera, díky které (obzvlášt ke konci) jsem prostě občas měl problém pochopit co se vůbec děje. Je to velká škoda, po vynikající 5tce která kvalitou předčila i první díl se série F&F opět řadí zpátky mezi tuctová béčka. ()

Prothean

Díl od dílu horší a horší... Přehnané akční scény ve kterých auta vidíte pouze ve vzduchu nebo jak se řítí rychle po dálnici, ale to pouze pokud vedle nich jede tank, který po nich zároveň střílí. Nejen Walkerova smrt, ale tento díl, mi sám o sobě opravdu znechutil představu na další díly Fast and Furious, a proč? Z Vin Diesela se najednou stal super-man, který zachraňuje lidi pomocí skoků z auta jedoucího něco kolem 300 km/h (nemusím ani dodávat, že Dieselův záchranný skok všichni přežijí bez jediného škrábance), Ať máte tank, letadlo, formuli, Dodge Charger nebo Trabanta všechno jede/letí stejnou rychlostí a nakonec tu nesmí ani chybět nekonečná runway, kde hodní a zlí mají přestřelku jak z westernovky nebo se mlátí na střeše aut a nebo skáčou s auty skrz letadlo a to všechno je dovršeno smrtí jednou z nevýrazných postav. Nevadí... ukončíme to grilovačkou, dáme si pivo, vyrovnáme se smrtí hanovi přítelkyně, zavzpomínáme na staré dobré časy a jdem točit další nesmyslný díl... Avšak potom co oplakáme Walkera a digitálně uděláme ve filmu jeho druhou smrt. ()

Ostrovan211

Začíná to celkem pěkně. Na začátku to GT-Rko to natře SRTéčku (jak jinak). O chvíli později začne celkem solidní honička v Londýně. Navíc, z herců tu není nikdo vyloženě na přes držku, jak to u podobných filmů bývá, ty dvě niggi taky rozesmějí (ne že by byli trapně vtipný, jsou vážně vtipný),z Jordan Brewster se vyklubala parádní MILFka, Gal Gadot jí zdatně sekunduje a taky už tam mají pořádná auta, ne ty přerostlé HotWheels které si to tam přifrčely od někud z NFS. Takže když si jeden, po Nafťákově epickém letu z auta, který zakončí honičku tank vs. klasika 60. let na dálnici, začne říkat že už nemůže být hůř. A ono bude! Pak si to totiž z Ruska přifaří Ruslan a začnou se dít věci. To sem do té doby totiž ještě netušil, že 1,5 tunová Alfa stáhne k zemi výše zmíněný 150 tunový kolos. Škoda že se tvůrci zachovali jako Alfa k Ruslanovi a poslali takovou do nebe volající pí**vinou docela dobře rozjetý film k zemi. A pak se taky EU nemá divit že to jde se Španělskem od 10 k 5 když si tam je tak z hecu staví 50 kilometrovou runway. Škoda, mělo to fakt na víc. 60% ()

MUNRO

Oproti famóznímu pátému dílu parádní sešup dolů.Chvílemi jsem měl pocit,že sleduji pokračování Spidermana,protože v tomto dílu se neohroženě lítá vzduchem odkudkoliv kamkoliv.Co mi vadí nejvíc je fakt,že se již v podstatě jedná o akční sci-fi.Paul Walker mi přišel taky hodně strnulý,v podstatě využívá stále stejných grimas.Nevím,jestli jsem si toho všimnul až teď,ale jeho herecký projev mi přišel hrozně nudný.Atraktivita prostředí,která dominovala minulým dílům je taky pryč.Žádné slunné Miami,nebo boží favely v Riu.Děj se odehrává převážně v garážích,nebo na silnicích,což působí nudně a nezáživně.No a ta ztráta paměti u Letty mi přijde jako vystřižená z béčkového filmu.Tenhle díl je nemilé překvapení. ()

kacer4 odpad!

Autori majú zjavne neobmedzenú fantáziu. Kde sa na nich hrabe Del Toro alebo Wachowski. Hobbs je šéf šéfov a dokonca aj americký prezident je jeho podriadený a preto má neobmedzenú moc a nieje karhaný za svoje vyčínanie. Znovuzrodená Letty nastupuje ako posledný nápad už asi zúfalých tvorcov, ktorí asi nevedeli ako zaujať keďže táto akcia tu bola už sto krát a tie túpe dialógy tu boli už tisíc krát. Ale čakanie na to, či nakoniec Dom vylezie z plameňov alebo nie, namiesto toho aby sme ho išli ratovať, to tu ešte nebolo. Ale šak načo tam pojdeme, veď je nesmrtelný. A aj keď som toto všetko zohľadnil, stále som bol ochotný dať aspoň jednu hviezdičku. Ale neuveriteľný skok plný lásky na moste, pričom okolo lietajú autá a tank... to už som si chcel spievať Trololo a búchať si rapkáč o hlavu. ()

FlegyCZ odpad!

Příště si radši vydlabu obě oči tupým nožem než se znovu koukat na dvě hodiny naprosto nereálných záběrů, přehnaných efektů a milionu dalších hovadin. Nestalo se mi za celý život, aby nějaký film tak hrubě urážel mou inteligenci. ()

SvobiQ

Alespoň že s finálovou "bitkou" se vypořádali slušně....a něco mi říká, že Jason Statham bude slušnej protivník :) ()

rytir1

Zhasněte světla, vypněte motory a koukejte už s tím jít na sgarbáč, tahle série měla skončit nejvýš třetím dílem. Nebo z toho snad chce někdo udělat dvacet Mayovek a čtyřicet bondovek? ()

ZetDaElO

Táto séria o teralitroch pohonných hmôt a kreatíne má zvláštnu vlastnosť - príbeh divák zabúda už počas sledovania. Tak je tomu aj tentokrát a scenár je v podstate celej sérií na príťaž. Čo sa však nedá značke FF uprieť je, že za tie dlhé roky sa najmä vďaka posledným dvom dielom vyvinula ku špičke akčných filmov, kde téma nelegálnych pouličných závodov je už len krátkou odbočkou v riešení globálneho ohrozenia ľudstva. Nr. 6 ponúka opäť neprestávajúcu dávku akčnej zábavy s podpriemernými hereckými výkonmi a minimálne 2 body, kvôli ktorým sa film oplatí vidieť: 1. dovolenková vychádzka tankom po španielskej diaľnici 2. najdlhšia vzletová dráha lietadla v histórií letectva. Hodnotenie: 6/10 ()

Tessina

Trošku zklamání.. Řekla bych, že lidé čekali více, stejně jako já. Na druhou strany byl děj napínavý. Sice tam nebylo moc závodění, ale v nějakém díle se ten děj odehrát musel, aby vše zapadlo jako puzzle.. Za nejvíce napínavou scénku považuji, kdy Letty letěla vzduchem, Dom za ní a chytil jí. Tato scénka měla své kouzlo, ale řekla bych, že byla až přehnaná. No né každý díl je osvícený, ale nezbývá nic jiného, než to brát jako součást děje a nezapomínat o co v tomto filmu vlastně jde.. A ráda bych upozornila, že závodění tam není to hlavní.. Podle mého názoru je hlavní ta "RODINA" a to, co pro svou "rodinu" jste schopni udělat a obětovat.. ()

PatrikP4

Je to hodně strhující. Strašně mě bavilo rád se na to podívám znova. Nechybí tomu sranda, akce, napětí. Je pravda že Domův let je opravdu přehnaní a scéna s letadlem je hodně natáhlá, na vzlétnutí to byla sakra dlouhá ranvej, ale rvačka v metru a právě v letadle to vynahrazují. ()

@nthr4X

Kdy u 5 pokračování to bylo s akčními scénami na hranici únosnosti, tak v 6 díle byla tato laťka doslova rozmetána. Už mi to spíše připadalo jako díl o nesmrtelných superhrdinech, kdy ani sami aktéři vlastně nechápali jak to vlastně dokázali. Škoda této přehnané akčnosti a stěží dávám 3* a spíše půjdu časem i dolů. ()

rodier

Nejak se mi na to hur kouka, kdyz vim ze je Paul dead :( a jeste tak blbe. V kazdem pripade podivat se na kinorip tak me to vubec nebavilo, na bluray to byl skvelej zazitek. I kdyz s par kravinama. Zajimavej byl taky ten konec kde se mihnul Statham a vlastne tak napnuli lidi na dalsi dil jenz ted sel do kin. Aspon je videt, ze nad pribehem uz se nekdo zamejsli a planuje. Jenom nevim jak do toho ted zapada Tokijska jizda, asi jedine PO udalosti v 6 ale PRED konec 6ky. ()

monalisa69

***hviezdičky len kvôli záberom z môjho obľúbeného dovolenkového ostrova Tenerife. Inak nuda... Rýchle autá, nabúchaní muži, pekné ženy, strielačky.....a kde je nejaký zaujímavý dej? A točí sa ďalej..lebo všetci to pozerajú......Aj napriek tomu, že hlavný hrdina zahynul. Už to mal byť dôvod na ukončenie celej série. ()

DexMASTER094

Po skvělém pátém díle naprostá otřesnost. Film v tolika okamžicích popírá zákony fyziky, že mi z toho bylo špatně a když připočítáme 10.000 km dlouhou ranvej a otřesnou příběhovou linku, tak nám z toho vypadne nejhorší díl selé série. Ostuda. V kině před filmem dávali ukázku na Pacific Rim a já si dodnes vyčítám, že jsme nešli na něj místo téhle sr*čky... ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson