Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

shinlove

Možná píšu v emocích, možná to potřebuje čas, abych si srovnal myšlenky a celý děj se všemi detaily, ale tohle byla podívaná, která stála za každou korunu vstupného v kině! Trailer mě tak nalákal, že jsem byl natěšený jako děcko před Vánoci! :) Akce, auta a ostatní vychytávky lepší, než kdy jindy a děj stál na velmi pevných nohou! Výsledkem je, že ztráty v týmu byly nevyhnutelné, ale sedmý díl série bude za rok snad ještě lepší, než co bylo doteď natočeno! Už se nemůžu dočkat, do té doby mi musí stačit předchozích 6 dílů... Teda vlastně 4, protože 2. a 3. díl série se mi moc nelíbí :) Všem fandům doporučuji. 5* ()

Epco

Séria, ktorá sa doslova snaží ísť na to Rýchlejšie a zbesilejšie a zatiaľ sa jej to prepeká. Po výbornej päťke je tu časť, ktorá sa snaží opäť nastavenú latku preskočiť a aj keď sa jej to nedarí na všetkých frontoch ta minimálne nepodlieza. Ak by bola aspoň polovica letných blockbusterov v takejto kvalite a tempe bol by svet o niečo krajší. ()

Pulos

Co k tomu rict..5 hvezdicek ani nahodou, do 3/4 filmu si u me drzel film 4* ale ty scifi sceny ten film uplne podrazili ze jsem z celyho predstaveni mel jen srandu..a na zaver bych jeste zmenil nazev na Rychle a zbesile 6: Nekonečna runway ()

LL CoOl J 74

Už by se to melo jmenovat jinak spíše jen zběsilá 6 skoro zase žádný závody ale hlavně mě zajímal ten příběh takže i bez těch závodů to byla pecka . ()

Thug_Leo

Nereálné a to až příliš, 10 metrový skok Diesela v tričku přes 4 proudou dálnici a přístávací plocha čelní sklo? Ani odřenina či kapka krve na napnutém triku. Když se odsřelí most vznikne rampa pro skok dalšímu vehyklu? Mohl bych pokračovat... Další neduh je, že se vyjma jedné akce odehrávají akční scény po tmě, divákovi musí stačit digitální efekty a světlomety nablískaných aut. Uměle vsunuté rádoby vtípky jsou vtipné pouze pro bezmozky. Klišoidní závěr kdy letedlo jede po nekonečně dlouhé rampě zabil (SPOILER!) Diesel když vyjede z bouchajícího letadla a všichni si oddechnou jaký to je pašák. Justin Lin si libuje když herci mohou ukázat své nabušená těla v uplnách tričkách stejně jako ukázat že skákat přes auta jak přes kozu umí každý. Z původně zajimavé série zaměřené na závodění a zábavnou akci je slepený shit se zvůčnými jmény a...to je vše ()

Frenk9 odpad!

Potom co jsem viděl Rychle a zběsile 5 jsem myslel, že nic horšího už přijít nemůže...Spletl jsem se :) Víc k tomu nemam. ()

neni_o_com

rychle a zbesile, co dodat. pre mna osobne asi najlepsi diel doterajsej serie. ma to akciu, sympatickeho zaporneho hrdinu s cool gadgetmi a Gibsona hlaskujuceho tak, ze som sa uprimne smial spolu s celou kinosalou. fighty maju prekvapivo sviznu a oku ladiacu choreografiu a scenar, majuc na pamati, ze sa jedna o cistokrvne Bcko, je plynuly a bez hluchych prazdnych miest ake mala doteraz vacsina ocakavanych blockbusterov tohto roku. samozrejme, scenky ako heroicky jump v podani dvojice Dom-Letty na dialnici, ktory by samotny Cirque du Soleil bez hanby mohol predvadzat ako grandiozne finale vecera, vyvolavaju podvihnutie obocia, jemny uskrn a sekundove pomyselne odsudenia rezisera, ale ocividne aj to uz k tejto serii patri. kazdopadne, nenudil som sa ani sekundu. ()

Reddman

Celé herecké osazenstvo létá vzduchem ve slow-motionu, po vzoru luxusní bitky mezi Johnsonem a Dieslem se všichni členové týmu řežou hlava nehlava, Tyrese Gibson hláškuje víc než kdy předtím a finální snad půlhodinová super mega akce je šílená a přepálená. A já jsem jim to žral celou dobu. Je to jako by po 4. dílu prošla celá tahle série restartem, kdy se z takřka striktně automobilového popcornu stal hyper akční nářez plný výbuchů, macho borců a drsných holek. Tenhle film funguje prostě dobře jako takový sequel pro 5 díl. Po odchodu z kina jsem měl z filmu dobrý pocit, navíc to vypadá, že tvůrci si zase rovnou umetli cestičku k dalšímu dílu. "You better hide that big ass forhead". Dodatek: Napodruhé je to horší..snižuju hodnocení. ()

govannon

jak 5.dil konci, tak v nem 6.dil krasne navauje a pokracuje... proc se snazi filmari z tehle serie filmu o autech udelat komedialni strilecku, kde jsou opravdu az vtipne nerealisticke sceny? mohl bych tu napsat sloh o tom kolik scen je tam naprosto nerealnych ale slohy me nikdy nebavily, takze to shrnu tim, ze k teto serii mam urcity vztah, za celkem slusny napad, opet super kary davam dve hvezdy, ale opravdu s odrenyma usima, bohuzel... ()

AlohaAnty

Další díl ze serie, který se více přiblížil k 1-4 dílu. Více se jezdi auty. Když budu porovnávat s 5 dílem, tento mi přišel o trošku horší. Nevím proč, ale nezanechalo to ve mě žádné emoce. Jinak Diesel a Rock v tomto díle prostě museli být spolu, protože kdyby se prali, Rock by ho zabil (od 5 dílu nehorázně nabral svaly) :D Jinak příjemně strávený večer :) 80%. ()

jason.blitz

SNAD JEN DĚKUJU ZA PARÁDNÍ JÍZDU !!! LEPŠÍ AKČNÍ FILM SEM DLOUHO NEVIDĚL,DIESEL A JOHNSON LEPŠÍ AKČNÍ DVOJICE NENÍ ! JASON STATHAM JAKO TŘEŠNIČKA NA DORTU TLESKÁM ! ()

endoskop

Keď už končím s tou sériou, tak poriadne!, povedal si Justin Lin a natočil Rýchlo a zbesilo 6. A vážne, film bol ohromný a neľutujem peniaze za lístok do kina. Najväčšiu zásluhu má na tom práve akcia, či už to boli preteky uprostred nočného Londýna na štýl Fast and the Furious 1,2 & 3, alebo deštruktívny prejazd diaľnicou, kde nezostal plech na aute, auto na ceste a Vin Diesel v sedadle. V tom momente som sa nezmohol na nič viac, len nemo sedieť a s otvorenými ústami sledovať ten výjav. Potešilo ma aj pár vtipných scén a gagov, ktoré dokázali pobaviť. To isté platí aj o dobrom soundtracku podkreslujúcom atmosféru a dynamiku filmu. Doteraz to šlo bez problémov, že? Lenže spomenúť musím aj pár "zbesilých" záporov, medzi ktoré patria napríklad patetické dialógy alebo pochybný scenár. A áno, tá surrealistická akcia, ktorá nepozná prírodné sily. Ale na ňu mám svoj vlastný názor, o ktorom som sa už zmenil... Takže aký je verdikt? Rýchlo a zbesilo 6 je hlúpy film s pochybnými dialógmi, avšak je to zároveň nenormálne zábavná pecka a ja sa už teraz neviem dočkať pokračovania. ()

matej95

Film byl dobrý, nebýt přehraných scén typu: Diesel chytí Rodriguez na dálnici, Diesel vyskočí z hořícího letadla v autě a následně vyjde z plamenů (naprosto očekávaná scéna), dal bych mu 4 hvězdy. Ze začátku prvních 10 minut jsem to viděl na propadák, ale pak se věci začali ubírat směrem, kterým jsem očekával, dobrý děj, akce, ale přehnané scény tomu filmu prostě ublížily. ()

reccal

Hlavní myšlenka F&F se jaksi vytratila a auta tu působí jen jako nezbytný doplněk. Hlavní roli převzala akce, akce a střílení, akce a řízení, akce a morální kecy. Díkybohu, že akce je aspoň dost povedená, pominu-li opravdu hoooodně přepálenou scénu s tankem na mostě. Málokdy zažívám, že půlka kina se hlasitě směje a druhá půlka ironicky tleská:).... a stejné ovace nastaly i při hrdinském a efektním objevení se v plamenech. Každopádně i navzdory nesmyslům a závěrečné scéně holých hlav face to face, která je bez obalu fakt trapná, se jedná o parádní akční jízdu, která to do diváka valí pod tlakem skoro celou stopáž. 80%. ()

petr.k09

rychle a zběsile 6 na pětku nemá i když nějaký světlý výjimky ten film má Dwayne the rock Johnson a příjemně překvapila i Gina Carano trošku to kazí ty nesmyslné supermanské triky :) a lpění na rodinné hodnoty to spíš filmu ubírá na kvalitě a stává se z toho lepší průměr ale koukat se na to dá snad bude 7 lepší a dají si pozor na příběh a lepší scénář ale musíme poděkovat režisérovi Justin Lin že nakopnul sérii Rychle a zběsile :) :) ()

Patkooooo

To všetko krásne čo niekedy bolo FastAndFurious skončilo niekde v Tokiu , spolu s Hanom. Potom prišla "štvorka" a začalo sa to meniť na CSI:Miami, kradnúť cisterny s benzínom, a potom to predávať niekde v poli.....Next one...."FastFive" nazov ako z kráatkeho, no rýchleho handjob porna, 5 tonový trezor tahaný cez polku mesta Vin Dieslom a takisto ťažký vzhladom podobný tomu trezoru..TheRock ako nasraný , detským olejom natretý Hulk....Teraz to isté len Viac "hulka" viac oleja a samozrejme nemožu chýbať tanky, armáda, a čip za milardy dolarov , ktorý je "Hulk", drsný agent, ochotný vymenit za jedneho rukojemnika. Film ako samotný by to bolo skvelé, efekty, strih, hudba, obsadenie, vyborne, ale ako séria niečoho čo začínalo ako nelegalne zavody v temných uliaciach..uff....v "sedmičke" čakame čo? votrelcov a Rocka ako predátora? Bojim sa toho silno..mna to dotlačilo len na 60%... ()

Baik

Už se vám někdy stalo že se při akční scéně kdy Vin zachraňuje letem přes most Lety rozesmálo cele kino? Tak při tomhle díle se vám to stane. Šestý díl je o hodně horší než předchozí.Málo akce.Moc kecání.A když už akce tak moc přepálena typu 60km dlouhá runway...Jediné co to aspoň trochu zachraňuje jsou poslední 3minuty filmu (ukázka co nas čeká v dalším díle) ()

Pajka13

Obsahovalo to všechno co by mě film obsahovat a co jsem taky od toho čekal.Auta,ženské,zbraně,vybuchy apod.Chtěl jsem dát 5hvezdiček jenže dávám jenom 4,protože to přesahovala až moc fyzikalní zakony hlavně ta jedna na tom mostu.A už se nemužu dočkat na Rychle a zběsile 7 s Jason Statham a s novym režiserem :)..Jen mám trochu obavy že to bude hovadina,když je tam Jason i když patří mezi mé oblibené herce. ()

dylon

Poměrně zklamání, po skvělé pětce jsem byl natěšen na ještě lepší šestku, bohužel jsem se nedočkal...Akce sice dobrá, to jo, ale příběh, scénář a vůbec celá režie je více než průměrná. Jordana Brewster opět uplně zbytečná, Vin skoro co hrát, z Rocka udělali druhýho Arnolda (což je super :)), Ludacris a hlavně Gibson pobaví asi nejvíc. Comeback Letty si mohli odpustit, nevím jestli o něj vůbec někdo stál...Jakožto fanda série musím dát za tři hvězdy, jinak to jsou ale slabý dvě, bohužel..snad 7 přinese změnu na řežisérské židli a podstatné zlepšení..v opačném případě je nasnadě konec série.. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson