Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

wick

Je to takový tupý americký akčňák se spoustou nesympatických herců, proti kterým je Schwarzenegger oskarový herec, a logických nesmyslů, kde se hodinu a půl žvaní, body jen za honičku na dálnici s tankem, i když i ten už se objevil v jedné bondovce. Režisér by se měl povinně opakovaně dívat na Řidiče, aby věděl, jak se točí film o autech. ()

Naiki

Miluju filmy, kde se usadite, ladnym pohybem uvolnite kouzelne tsssssssss na pivnim kamaradovi a muzete vypnout, sledovat cistokrevnou zabavu. Film, kde hrdinove porazi presilu a casto i zakony fyzikalni. Kde logika jde casto spat, vsechno pres tolik problemu dobre dopadne, kde zaporak je vazne zlej, kde budou same krasne veci, auta, vybuchy i zeny, a kde vse funguje tak nejak lusknutim prstu. Miluju akcni filmy, o to vic, ze se dnes skoro zadne dobre nedelaji ... Neni to lepsi nez petka, ale porad paradni zabava. 85 % ()

carlos.s

Díl co díl jsou divoké automobilové i neautomobilové scény hnány do stále větší absurdnosti a nerealističnosti, stejně tak jako z Dominica Torreta se díl co díl stává superman. Nicméně mi to zatím nevadí, k Fast and furious to už prostě patří. A pohled na Diesela, který s klidem vychází z hořícího letadla...k nezaplacení. ()

N0X.

Keď som písal v predchádzajúcom diely o súboji dvoch steroidmi napichaných holohlavých maníkoch, ešte som nevedel, čo bude nasledovať tu (záverečné súboje v lietadle). Duo Diesel-Walker stále dobre spolupracuje, duo Gibson-Ludacris stále vtipné. A teraz tie horšie stránky: Film neprehľadný, scény nedotiahnuté do konca. Hudba nebola taká sympatická ako v iných dieloch. Nebol najlepší ťah vzkriesiť Letty znova k životu. Za toto moje hodnotenie klesá. Päťka nasadila tejto sérii latku príliš vysoko. PS: Uvidíme, či odchod Justina Lina sérii pomôže alebo ju totálne pochová. Verdikt: 63% ()

MorraEddie

Tak tohle byl prvotřídní nátřesk! Některé scény byly tak přitažené za vlasy,že mohly být klidně i animované a já si říkám no a co! Byl to prostě kvalitní nářez u kterého je přísně zakázané myslet. Rychle a zběsile prostě stoupají vzhůru a mi nezbývá nic jiného než se těšit na 7 díl. Palec hore! ()

krt7236826

táááááááááááákto pojebať film 47 kilometrovou štartovacou dráhou pre lietadlo krista boha ... ako do príbehu to bolo strach a hnus v londýne no čo sa týka audiovizuálnej stránky *cmuk* ! a THE ROCK numero uno chlapec rastie hore :) že samoan thor :D :D ()

Ernedar

Osobně se mi nelíbil ani Tokio Drift ani čtyřka. Pětka byla o něco zajímavější. Ovšem patří do osobního výběru do dneška. Viděl jsem ho několikrát a to už jenom kvůli tomu, že od té doby tento film nastartoval v jistém slova smyslu revoluci ve hrách a street race filmech. Udal jim směr. Už když jsem tenhle film pouštěl, nečekal jsem nic valného. Celá serie ztrácela od jedničky dál trochu šťávu a moc nového nenabízela. Ovšem to, že do automobilového "sportu" zakomponujete nějaké brutální osobní hodnoty a postavíte na nich příběh s tankem mě trochu dostal. Navíc tento rok se objevuje spousta zajímavých záporáku a i Shaw stojí za zmínku. Čtvrtá hvězdička přistává jen z jediného důvodu. Oldschool auta. Brutální síla a ty autíčka jsou prostě boží. Navíc honička v takových kárách po Londýnských ulicích... Chtěl jsem bejt na sedadle spolujezdce... Alespoň spolujezdce. ()

paradoxman odpad!

"This is my family. This is who I am," řeční křehká blondýnka, ukazujíc na vyleštěnou placku největšího policejního státu na světě. Propaganda dosáhla nových rozměrů. Tentokrát zkurvila šestý díl sympatické série, který vznikl jen pro její účely. Veškeré dialogy jsou tak blbé, "cool" hlášek tak moc a pohledy postav tak "osudové", že to musel někdo pojebat schválně. Jdu grcat a při tom pevně doufat, že sedmý "stathamovský" díl nebude nikdy natočen. ()

musculimus

Justin Lin si předchozím dílem série nasadil příliš vysokou laťku a tentokrát se ve snaze být ještě lepší dostal do pozice, kdy natočil Expendables ve světě Rychle a zběsile. Proslulá scéna s Vin Dieselovým nadpřirozeným letem na dálnici je stejně, jako celá scéna na runwayi , neuvěřitelná. Nekonečná runway, na níž pár aut stáhne ze vzduchu letadlo, jak kráva, v němž nadupanému Johnsonovi dokáže skoro nakopat zadek chlap, který by proti němu v reálu neměl vůbec žádný nárok. Profesionální MMA zápasnici přepere slečna Rodriguez. FIlm je postavený na absurdních scénách, které jsou dost za hranou. 2x zde je použit koncept automobilu, jehož výbuch však řidiče nezabije. Postava Stathama působí vyloženě jako vábnička na sedmý sequel, což však s sebou nese varování, aby nebylo ještě více Postradatelné. ()

oSiSko

Na päťku sa to nechytá ani omylom, nepozriem si to znova, ale je to dobrý akčný film, teším sa na Stathama, škoda smrti najkrajšej ženy série. 70% ()

FantoMaSk

Nekde na puli cesty mezi dechberoucim patym dilem a velmi dobrou ctyrkou. Musim vyzdvihnout dve veci - za prve, terminatora v suknich Ginu Carano, za druhe, nejlepsi potitulkovou scena ever, a prave za tu davam tu patou hvezdu. Skoda jen, ze po jejim shlednuti je jasne, ze F&F 7 nutne musi byt posledni dil s timto tymem, protoze *SPOJLER* na Kuryra jsou proste vsichni tihle svatecni ridici kratci :) *KONEC SPOJLERU* ()

Hucocaky

Film naplnil moje očakávania a ba aj viac. Hustá atmosféra, vtip, závody a predovšetkým zapracovaný starý prvok z Tokio Drift, ktorý nám otvára cestu k ďalšiemu pokračovaniu. *5 ()

fritol34

Já jsem viděl jenom jednou v kině a po valnou většinu stopáže jsem měl na tváři vánoční úsměv, a když se prali nakonci v letadle tak už sem viděl ježíška. Spokojenost, příběh stojí za prd ale práci si s tím dali, když chcete něco vážnýho tak jděte na csfd do sekce drama :) 90% ()

Jack_F.

Která je ta kundička od ťamíka Hana, co tam umře?(vzhledem k neúplnosti galerie na ČSFD)...No a teď k věci. Rodriguezová je hnusná babochlapka a tedy bych doporučoval raději tu blondsku. Jo já chtěl k věci..takže film je hrozně přestřelená krávovina, kde chybělo jen šermování ninjů v Alpách. Trochu jako nový G.I.Joe...to že to má ke skutečnosti daleko asi jako kozy Pamely je celkem fuk, akorát, že je to takové trochu o ničem. No a trailer mi stačil, abych věděl každý zvrat a to se hodí, že jo..:/ ()

Hiruma

Gina Carano si len sama zaslúži hviezdy och nie čo je ona to je až moc. 5tka bola lepšia, čo sa týka scénara a technických veci ale Gina to strhla na inú líniu. Kvoli nej asi týžden nepospím jednoducho sexi krása v plnom rozkvete ()

benda02

Pokoukání pěkné, zábava super, ale tenhle film už daleko více připomíná iron-mana než běžnou automobilovou honičku. ()

laurence

Klišé, je to jedno velké klišé. Od šestého dílu asi není možné očekávat velké inovace, ale toto je prachmizerné vykrádání všech možných akčních filmů doplněné o patetické tlachání toporných tváří. ()

david666

to co fanoušci čekali, dostali. Jelikož ale nejsem typ, který má erekci u sledování či při jízdě v rychlém autě, nechává mě tato série vcelku chladným. Ale herci jsou tady v pohodě, takže se to dá sledovat. A musím přiznat, že některé akční scény jsou vyvedené - i když přehnané. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson