Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Richie4422

Suits je veľmi zaujímavý seriál, ktorému som sa dlhšiu dobu vyhýbal, až kým som v noci nenarazil na predabovanú časť z prvej série na jednej slovenskej stanici a chytilo ma to. Inteligentný svojský humor je prítomný v každej jednej epizóde, čomu neskutočne dobre sekundujú skvele zahrané a napísané postavy. Nekompromisný, egoistický právnik na ktorého šarm a charizmu sa chytajú všetky ženy v okolí. Peniaze, rešpekt, sila a veľké meno. Na strane druhej géníus-nikto, ktorý je príliš empatický. Tieto protiklady so sebou "bojujú" počas všetkých (zatiaľ štyroch) sérií a postupom času sa príjemne prelínajú a prelievajú z postavy na postavu až fungujú v akejsi symbióze. Každou časťou sa ide hlbšie a hlbšie do jadra každej z postáv, čomu pomáhajú riešené prípady a osobné problémy. Trochu nudy nastáva v polovici druhej série a na začiatku tretej, kedy ja ako divák som mal jednoducho už po krk klišoidnej drámy, ktorá mala dopredu určený záver. Tu to zachraňoval humor a čoraz výraznejšia postava Louisa Litta, ktorú si *spoiler* obľúbi každý. Ide teda o veľmi príjemný seriál, ktorý absolútne stojí za to vidieť. ()

camomilla

Brilantni serial, samozrejme nektere veci je treba brat s rezervou. Postavy jsou skvele propracovane a to tak, ze si Vase sympatie ziskaji dokonce i zaporaci (Luis). ()

Bodega_Bay

Po prvních třech sériích jsem tady nadšeně dávala 5 hvězd a seriál jsem doslova zbožňovala. Teď, po pauze v půlce 4.serie si fakt nedokážu představit proč. Asi jako když se zamilujete a po pár měsících zjistíte, že ten vedle vás je jen užvaněný blbec, se kterým nemáte nic společného. Suits jsou ve své 4. serii prostě už jen ukecaní...neustále někdo mluví, hádá se, usmiřuje, každý každému říká definitivní pravdy a pak hrdě odkráčí středem, aby za minutu nakráčel ten druhý za tím prvním a řekl mu svou pravdu....a tak pořád dokola. O hlavní zápletce s diplomem z Harvardu už vážně není co říct, snad jen že o podvodu možná neví vrátný dole u výtahů, tak snad že by příští sérii? Prostě- o právnickém seriálu už nemůže být řeč, právnici jen přecházejí z místnosti do místnosti a řeší svoje životní problémy ve svých skleněných kancelářích, na kauzy zde není ani místo, ani čas. Když v jednom díle navíc řešil téměř padesátiletý Litt se svou podobně starou partnerkou krizi, jelikož se nemohli shodnout na tom, zda chtějí děti (sic!), pochopila jsem, že absurdnější už to asi nebude. Jsou sice všichni krásní, ale to holt stačí jen na těch pár rande. Vztah už z toho nebude, sorry hoši. ()

Mraxis

Velice pohodové, zábavné a zároveň inteligentní dílko z právnického prostředí. Seriál se drží velice vysoko díky zajímavým osobnostem hlavních postav, které jsou velice dobře a uvěřitelně představovány charismatickými herci. Zápletku jednotlivých dílů většinou vyplňují různé případy a i klienti se kterými se hlavní postavy vypořádávají. Občas se narazí na větší případ, který se táhne přes několik dílů. Zábavu tu ani tak netvoří případy, ale spíš právě reakce hlavních postav, jejich vzájemné interakce a životní osudy. Samozřejmě i ten fakt, že je všechny spojuje či rozděluje jedno tajemství. Hudebně je to (alespoň pro mě) velice vkusné. Často se tu objevují písničky mé oblíbené skupiny "The Heavy" a další jiné songy v podobném stylu. Řekl bych, že je to velice optimistický a uvolněný seriál, který určitě stojí za to shlédnout. 85% ()

Tereza3

Gabrielu Machtovi role Harveyho Spectera sedla takříkajíc jako prdel na hrnec. Žeru každou jeho hlášku, pohyb, a to, že takhle famózně v obleku vypadá snad už jen Neil Patrick Harris jako Barney Stinson. Mike Harveyho skvěle doplňuje, Donna je boží, Rick Hoffman jako Louis mě na jedné straně šíleně vysírá, na straně druhé mě neskutečně baví a občas mám i chuť ho utěšit láskyplným objetím. Gina Torres je ve své roli ctižádostivé, cílevědomé a krásné Jessicy také skvělá, no a Rachel je ta mladá krásná charakterní holka, bez které by se asi žádný seriál neobešel :) ()

Warapeidza

První díl jsme si pustili z nudy na doporučení přátel a od té doby na tom ujíždíme pořád... Hodnoceno po prvních dvou dílech druhé série- drží si to svůj osobitý styl a má to "drajv", víc od seriálu nepotřebuju... ()

Dejna

Jeden z nejlepších a nejnapínavějších právnických seriálů ever! Zbývá poslední díl páté série a já už propadám zoufalství při představě, jak dlouho budu muset čekat na šestou řadu (ale hlavní je, že bude! :-). Pobavil mě tady komentář, že tento seriál je o tom, že neustále někdo někomu hází papíry na stůl - a opravdu! :-) Začala jsem si toho všímat a pokaždé, když situace nastane, musím se tomu zasmát :-) Harvey je i přes svou aroganci (i když s jeho schopnostmi bych to ani nenazývala arogancí) neskutečnej sympaťák, Mikovi od začátku hrozně fandím, L. Litta bych někdy objala a vzápětí zase nakopala do zadku :-) a Donna je můj vzor a bohyně :-) Jen tak dál, SUITS! ()

trojkolka

Rozhodně seriál na potěšení oka :) ať už jste žena nebo muž, každý si tam najde svoje. A Manhattn je jen místo, do kterého tento seriál perfektně zapadá. Úplně nevím, jestli se dá mluvit o Suits jako výhradně právnickém seriálů, ale děj nudit určitě nebude. ()

Thief

Tento seriál je příšerná slátanina. Ze začátku to vypadalo velice slibně a nadějně, ale stala se z toho podřadná love story na styl twajlajgtíčku s občasnou právničinou. Jediný důvod proč se na to podívat je ta hezká zrzka v sukni. 2/10 ()

rengers

Seriál o tom kdo je chytřejší, ulhanější, sobečtější a vyčuranější, kdo má větší koule. Nevím co je na tom seriálu tak úžasné, dívat se vypulírované hošíky, kteří se musí neustále vychloubat jak jsou dobří. V pilotním dílu jsem si říkal, že to může být něco jako Dobrý Will Hunting s Mat Damonem v hlavní roli, ale bohužel to tomu filmu nešahá ani po kotníky. Druhý díl byl mým posledním. ()

Matt_Farrell

Mike a Harvey, dvaja hlavní protagonisti seriálu, kráčajú po uliciach Manhattanu, a bojujú s desiatkami ďalších právnikov o svoje miesto na slnku. Obaja sú odborníci na zákony, ale kto z nich ich naozaj dodržiava? Vždy, keď sa dostanú do problémov, použijú "zázračný" trik, a problémy zmiznú. Človek má pocit, že iba o vlások unikli väzeniu, a že sa už nikdy nebudú zahrávať s ohňom. Nielenže svoje chyby opakujú, ale zaťahujú do toho aj ďalších kolegov. Je vôbec v New Yorku nejaký poctivý právnik? Divák má stále viac pocit, že celý právnický systém USA je prehnitý až na kosť. Okrem množstva pôsobivých dialógov treba spomenúť aj nádherné zábery newyorskej architektúry, ktorá k tomuto svetu prirodzene patrí. ()

nevergiveup

Jedno slovo: Harvey :) Postavy skvěle napsané i hrané - Jessica, Donna, Harvey, Mike, Louis, Rachel. Za mě všechno TOP :) 90% Ps. Třešničkou je super soundtrack. ()

vladi3

Tak toto komedia nie je ani okolo... Dvaja hlavni hrdinovia su skveli a maju fantasticku energiu... Kto mi tam vyslovene vadi je pani vojvodkyna... Necudujem sa, ze sa dala na royal cestu... Talent nema ziadny.. ()

Cibulka23

Neuveriteľne vymakaný seriál, originálna myšlienka. Sympatickí herci (okrem L.Litta). Tento seriál má všetko, napätie, akciu, vychcanosť, agresivitu, vývoj medziľudských vzťahov a samozrejme skvelý pocit pre diváka. Pri pozeraní tohto seriálu som hltala každý diel a cítila som sa skvele, často mi padla sánka pri neskutočných právnických stratégiách, až sa jednému chce zmeniť kariéra :D ()

Sfaxia

Vynikající seriál. Jediný co jsem přetáčela byla linka s Meghan Markle, to se nedalo ani se sebezapřením. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku