You're Next

• Velká Británie You're Next

elanista1

Slasher s normalnymi postavami som teda uz dlho nevidel. Aj ked to nie je cisto na 4, po zvazeni plusov a minusov som sa priklonil k lepsiemu..dost to ovplyvnila prave vtipna posledna scena. ()

DonBraso

Adam Wingard vyměnil VHSku za další domeček s rodinným krbem.Postupná atmosféra je na jedničku,má to vše co horor žánr má mít a jak ho známe všichni.Jenomže objevení pachatele visí ve vzduchu tak dlouho,jakoby jste koukali na Vřískot,do toho si šmrncli film Oni,vzali si scénu z REC alá fotoaparát a už tomu tak extra člověk neholduje.Atmosféra docela mizí jak pára nad hrncem a nakonec to skončí jako další průměrný slasher,což je škoda.Bohužel mě se přímo až hnusila hlavní hrdinka,která hrála jak žehlicí prkno a po vzoru Ramba přišla hlavou umělce i na dvě těžký perli(ano jedna z filmu Sám doma) a druhá je naprosto nevysvětlená jak je vůbec tak chytrá.Jo ahá,měla těžký dětství.No bože můj,to musel scenárista Simon Barrett mít toho tygra hodně na hlavě,že nevěděl co napsal.Pár dobrých vražd,ale postupem se stále opakují bez špetky invence,kdy scéna s foťákem,kdy ho tam něčím máchla bylo terno dne(taky jste čekali od toho něco víc?).Tohle jsem si říkal pořád,to jako fakt jenom nožem zase po krku.Mixér směr hlava,nůž směr hlava,všechno nakonec bylo na hlavu a začalo to celý nudit a to mě zrovna nerajcuje.Slabší tři ksichty:) ()

Cechyno4

Komentář k tomuto hororu píšu skoro 2 týdny po jeho shlédnutí. Pořád si jej však živě vybavuji. Kdyby se tak poctivě, propracovaně a hlavně se skvělou atmosférou točili všechny vyvražďovačky byla by to skvělé. Jakoby You´re next měl něco na co jsem u hororu tak dlouho čekal. Líbil se mi způsob vražd a pasti které byli okolo domu nachystané. Skvělý obrat a sirovost od hlavní hrdinky mě dostala :) Následná pointa byly také dech beroucí. Hlavně ta skvělá hororová atmosféra a pekelná zábava. Pro mě jasná pětková záležitost. Jen takových hororů víc. 5/5 ()

CrazymanM

Paráda,tak tohle se mi opravdu líbilo!Atmosféra jako prase,scénář taky výbornej,herci jakbysmet,opravdu musím tvůrce pochválit!!!Možná je to i na 5 hvězd,ale nechci to s nimi přehánět" ()

Zoidbeeland

Podobný styl jako Očista, ale s trochu větší akcí a nápadem. Rozhodně jsem se nenudil, i když odhalit pachatele se mi podařilo poměrně záhy. :-P 7,2/10. ()

Facerr

Podobných námětů už bylo dost, ale tohle je sakra dobře zpracovaný. Žádný hluchý místa, sekyra sviští vzduchem každou chvíli a přitom nezůstalo jen u vyvražďování bez pointy. Hlavní hrdinka byla vybraná taky dobře. Sice vypadá, že neumí do pěti počítat, ale ve skutečnosti je skoro magistrem v popichování šroubovákem). Navíc kvituju i to, že moje tělo po dlouhý době zažilo i občasnou "cukatůru" a to je přesně to, co od dobrýho hororu čekám ... tady jsem se opravdu dočkal:) ()

J.Mayen

Zajimavej slasher, po brutalni začátku jsem se ale jaksi začal trochu nudit, kdyby celý film byl stejně naladěn jako rozjezd, dal bych o hvězdičku víc. Ale zajímavé maso, krví (doufám že umělou) se rozhodně nešetřilo. ()

BTNband

Zábavná a poctivá žánrovka, která se na konci zvrtne v černou komedii a naprostou kravinu (v tom nejlepším slova smyslu), tím pádem si udrží tempo a mojí pozornost. ()

mikessc

Videl som uz skoro vsetky horory a preto som takuto jazdu necakal. Perfektna vyvrazdovacka a taky například vreskot s usmevom schova do vrecka.Hlavna hrdinka na mna urobila velky dojem hned by som si ju zobral za zenu a nemusel by som sa nikoho obavat :-D na zaciatku som sa bal ze film bude přestřelka s kusou ale kdeze, vyborny film. ()

kacir

Stačí sa pohodle usadiť, zobrať do rúk nejakú chuťovku a...You're Next kto uvidí tento fajnový slasherík. Mmmmmňam. ()

Taron

Jako jo, pár dobrých napínavých scén tam bylo, ale celkově vzato se jedná o bezduchou vyvražďovačku plnou klišé s docela častým nesmyslným chováním postav. Celkem mě to bavilo, ale určitě to není film, kterej bych doporučil svým známým. ()

peeteno78

Zajímavý příběh. Dokonalý zvrat. Nečekaný konec. Snímek je skutečně příjemným překvapením. Určitě se na něj rád podívám znovu. ()

Nikolas__

Skvělý hororový film! Od plného hodnocení mě pár věcí odrazuje ale závěrečných deset minut fakt dobrých. Bohužel začátek je trochu zmatený, představuje se hodně postav, lepší by bylo kdyby se představily u té večeře. Každopádně jinak výborný. EDIT: Druhé shlédnutí mi dalo možnost se na snímek podívat detailněji. A vlastně si furt trvám na svém. Je to skvěle natočeno, finální přibližně půlhodina je absolutně skvělá, ale kazí to nelogické chování postav, které tu opravdu bije do očí. Stejně jde ale o jeden z nejlepších home invasion / slasher filmů po roce 2000. ()

wick

Lehce nadprůměrná home invasion...rodinná oslava se změní ve vyvražďovačku. Masky, černý humor, pasti připomínají směs všech možných podobných filmů od Vřískotu, Strangers, Them až po Home Sweet Home. Postavy nejednají vždy logicky, ale některé dialogy vyloženě naštěstí ukazují na to, že tvůrci nebrali vše úplně vážně. Co sráží hodnocení, jsou herecké výkony místy až podprůměrné. ()

O_Peki

Velmi podařená taškařice na rodinné oslavě. Takhle si taťka s mamkou oslavu výročí rozhodně nepředstavovali. Spoiler: ale co by jejich podařený synáčkové neudělali pro trochu toho dědictví. Konec spoileru. I když na celým filmu není ani trocha originality, děj se dá trochu předvídat, tak se jedná o velmi zajímavý počin do žándu Home Invasion. Velmi chytře napsaný scénář, sympatičtí herci, celé je to dobře zrežírované, prostě je to dobrej film. ()

linger

Zacalo to podobne ako The Strangers, plus asi 15 clenov rodiny vadiacich sa pri stole, plus schopna zenska hrdinka, plus vysvetlenie pocinania zabijakov. Zaver a la Sam doma. Celkovo jeden z lepsich horor/trilerov z kategorie home invasion. ()

Jamall

Taková blbost, až je to dobrý. Je to svižně natočené, s ničím se to nepáře, postavy se sjedou, vidíme, že se nemají moc v lásce a šup na vraždění. Jak už to v takových hororech bývá, postavy se chovají často dost nelogicky, ale co, pobavilo to. ()

FOndra

Slušně natočené. To, že muzika je trochu jiná vůbec nevadí ba naopak. Atmosféru vytváří výborně. 4 hvězdy nemůžu dát. Lidi se zde chovají opět nelogicky a hloupě. Kéž by někdo natočil takový masakr s reálným chováním postav. Na začátku se všichni bojí jít k oknu, od půlky filmu už chodí kolem oken jakoby se nechumelilo. 60% ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra