You're Next

• Velká Británie You're Next

Miska2712

Určite stojí za pozrenie. Už dávno som nevidela tak skvelo spracovaný horor. Tým, že je to natočené formou masakru a doplnené krvavými snímkami, ktoré doplňajů zabijaci s hrozným výrazom a maskami sa mi to páčilo. Tým, že dlhu dobu na plátna kín prichádzajů horory s tématikou duchov, alebo s vecami podobnými, tak konečne prišlo niečo, čomu sa hovorí krvavý horor. ()

halberdier

Společně s Ils a À l'intérieur jeden z nejlepších home invasion horroru vůbec. Film neboduje originalitou příběhu, ale neskutečně hutnou atmosférou, která nenechá diváka vydechnout. (9/10) ()

certiskon

Klasickej připosranej americkej krvák, jediný co mělo něco odlišnýho od všech ostatních, že vrah nebyl neznámý psycho... kdyby nechali masku jakýhokoliv původního hororu, vyšlo by to na stejno... ()

Dacsus

Ako štúdia toho, ako by sa chovali roboti s nie moc sofistikovanou AI v podobnej situácii, by to mohlo byť vcelku zaujímavé. Žiaľ, výsledný dojem je dôsledkom len toho, že banda dementov v tejto blbine nevie hrať (teda okrem tej sympatickej slečny), a režisér nemal ani len štipku obrazotvornosti... ()

Mr_Corny

Pozornejší divák už behom pár minút zachytí o čo asi pôjde, tuší kto je v tom namočený a kto bude "survivor". Napriek tomu film nenudí, predvídateľné lakačky vedia splniť úlohu. Viem, že sa tam diali hrozné veci a nemajte mi to za zlé, ale niekedy mi to pripadalo ako komédia. Záverečné vyčínanie Erin bolo prehnané a ten koniec nedotiahnutý. Namiesto ústredného soundtracku "Lookin for the Magic by Dwight Twilley Band" mohol byť použitý radšej Perfect day by Lou Reed, ako tomu bolo v oficiálnom trailery. ()

moriero

Zdravím, jsem sestřenicí Sidney Vřískot Prescottové a doma nad postelí s plyšáky mám plakát jediného akčního hrdiny, co má fakt koule - Ellen Ripleyové. Moc se těším na seznámení s vaší zazobanou rodinkou. Vaše mamča si mě zamiluje, ale vaši elitářští bráchové mě budou trochu podceňovat. Studuju, mám doma zakrslého králíčka a jdou mi všechny kuchyňské práce, obzvlášť ta s mixérem. Ale nebojte, pokud nás při společné večeři napadnou psychopatičtí zabijáci s maskou ovečky a jiné havěti, rozsekám je vším, co mi přijde do ruky. Ale žádný strachy, nejsem žádná idealistická slepice, co chce spasit Zeměkouli, jde mi jen o vlastní kejhák, nejsem úplně blbá, působím sympaticky i když jsem celá od krve, taky se v krizovkách chovám vcelku logicky, příjemně to se mnou ocejpá a vcelku dobře se na mě kouká. Asi vás nenadchnu, ale ani neurazím. Takže si mě v klidu pusťte. ()

MadyDollar

Nazval bych to neoriginálně originálním slasherem. Filmy typu home invasion jsou vždy na stejný brdo, taky ono se nic moc na něčem takovým vymyslet nedá. Ale tenhle film umí udržet diváka. Nevím, jestli tím, jak se z řezníků stává lovná zvěr, nůž v ruce nevinně vyhlížející studentky nebo neobvyklé likvidace všeho, co se hne. Závěr taky krásný a - z čeho by si hodně tvůrců mělo vzít příklad - v pravý čas. Avšak hudba mě nijak extrémně nenadchla a stejně tak herecké výkony pár jedinců. ()

johnnie78

Hodně zábavná a hodně brutální psycho vyvražďovačka, ve které jsou ale některé dějové linky dost nedůvěryhodné a přitažené za vlasy. Hlavní hrdinka, která se během filmu z myši promění v kočku, rozhodně nepůsobí, že by jen "vyrostla v rodině prepperů", ale spíš že absolvovala nějaký elitní bojový výcvik v zabíjení, nebo tak něco. Bohužel, co jsou vlastně ti tajemní maskovaní zabijáci zač se odhalí někdy v polovině filmu a tehdy taky docela usne "hororová" atmosféra a film se promění spíš v něco jako akční survival thriller. Vysvětlení (i závěrečná pointa) člověka vlastně docela dost brzy napadne, nabízí se totiž jako první, a je to vlastně škoda. Mimochodem, je to sice fakt brutalita, ale několikrát jsem během filmu vyprskl smíchy, o jisté "komediální" prvky není nouze. ()

JenomDominik

Tupá, ničím zvláštní vyvražďovačka, kde se hlavní postavy zase chovají jako uplný kreténi. Místama jsem se bál že u toho usnu, no film měl ale i lepší místa na které se koukat dalo. 45% ()

Ronkar

Taková béčková blbárna-vyvražďovačka, ale má to místy dobrou atmosféru. Zápletka je primitivní, lekačky průměrné a taky je tu holka, která je takový mix Ramba a MacGyvera, což v praxi znamená, že je drsnější než všichni kolem a nedělá kraviny, jaké postavy obvykle v podobných filmech dělají. Vlastně asi jen na jeden přešlap se chová logicky. Ale jo, nenudil jsem, takže lehký nadprůměr. ()

veverysiak

Celkovo to vyznieva dosť nezávisle, ale v tomto prípade mi to vôbec nevadí, mierne pošahaná rodinka, našťastie pre nás fajnšmekrov dosť rozvetvená, sa vyberie osláviť dáku rodičovskú polozlatú svadbu na dosť odlahlú usadlosť, no fasa, a k tomu chlapi pridali aj dostatok génovej demencie prejavujúcej sa hlavne vo vypätých situáciách, no čo viac si môžeme želať, lenže to je len tak na dvaapol hviezdy, veď pred nimi to riadne od podlahy rozbalili napríklad takí Funny Games alebo Strangers, a tak nám to zauzlili pár nehodnými súrodencami a jednou celkom rozumnou Nikitou, ktorej sa tá mäsiarčina úžasne zapáči, veď čo už s tým, keď to tie chalaniská tak riadne roztočili, trošku to na konci zavŕzga, lebo naša Niki sa zahrá na Sám doma a nastraží dáku sofistikovanú pascičku, ale našťastie sa chlapi včas zbadali a neznížili sa na komediálnu úroveň, ohromné prekvapko, takže 85%. ()

Allein4

Tak tohle byla celkem jízda. Velmi slušná krimi zápletka, rychlý spád, skvělé výkony. Není moc víc co dodat. ()

S.Bubblegum

Ze začátku jsem byla zaujatá, protože mi film připomínal takový mišmaš hororů jako je Oni, Baghead a další, avšak již ze začátku se začalo něco dít a byla to dosti zábavná podívaná. You're next není jeden z hororů, kde se polovinu filmu nic neděje a následně na začátku všichni umřou, aby se to zachránilo. Zde se něco děje už od začátku, v druhé polovině filmu se dozvíme jistou zajímavost a pak film graduje a končí... né překvapivě, ale groteskně nebo alespoň zajímavě, řekla bych. ()

koval45

Nářez jako prase. A nejvíc mě při sledování šokovalo, že mě to vlastně ani moc nešokuje. Já horory, zvlášť takové masakry, většinou nevyhledávám, ale i tak jsem už zřejmě dost otrlý, protože můžu říct, že tady u toho jsem se dost bavil. Trochu mi sice vadil konec/nekonec a uvítal bych tajemnější atmosféru, ale všechno ostatní bylo v pohodě. Líbil se mi hudební motiv provázející celým filmem, místy až komický nádech ( alespoň na mě to tak působilo, i když jako jeden z žánrů uvést komedii jako na imdb.com se mi zdá trochu přestřelené), postupné odhalování a objevování motivací jednotlivých postav, a hlavně že těm šmejdům nakopala zadek ta nejsympatyčtější holka z celého osazenstva, do které bych to na začátku filmu vůbec neřekl. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra