poster

Kurýr: Restart

 • Francie

  Le Transporteur: Héritage

 • The Transporter Legacy

  (neoficiální název)
 • slovenský

  Kuriér: Reštart

 • anglický

  The Transporter Refueled

Akční / Krimi / Thriller

Francie / Čína, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $16,029,670Tržby Celosvetovo $72,629,670Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ ďalšia povrchná akčná výplachovka od Bessona, nič nové sa v tomto prípade nekoná ale nenudil som sa, celkom dobre to odsýpa, nakoniec som to ale prežil bez újmy čo som nečakal, tak dávam rovný priemer /50%/(8.1.2016)

 • KoRner
  ***

  Scenár nič moc, takisto aj slabý hlavný hrdina, avšak to ostatné ako modelky, prostredie a Ray Stevenson dodávajú filmu body k dobru, až to vytiahli na relatívne dobrú béčkovú zábavu.(23.1.2016)

 • choze
  **

  Tradičně tupý scénář, standartní akční scény (oproti předchozímu dílu střihově nedokurvené, ačkoli tentokrát režíroval střihač trojky) a místo Stathama zbloudilý model, navíc zastíněný charizmatem sympatického chlapáka Stevensona. Ale Loan Chabanol je kost a celkově je to v pohodě koukatelné. Mít to silnější finále a zajímavějšího záporáka, klidně bych se nechal ukecat na tři.(22.12.2015)

 • Seti
  ***

  Jakoby si tvůrci byli vědomi prostého faktu, totiž že Kurýr bez Jasona Stathama bude obstávat horko těžko, a proto Frank Martin dostal sidekicka v podobě svého táty, což překvapivě docela fungovalo. Martin senior s tváří Raye Stevensona byl rozhodně jedním ze světlých momentů filmu, ovšem v mých očích nebyl propadákem ani Ed Skrein. Samozřejmě s Jasonovým terminátorem se měřit nemůže, ale přiznejme si to, to by mohl málo kdo. Asi bych si v roli dokázal představit někoho příhodnějšího, ale v rámci možností to Dario Naharis č. 1 celkem zvládl. Horší už to bylo se scénářem, kdy byl kurýr se svými specifiky (pravidla, samotářský život atd.) upozaděn ve prospěch mstících se šlapek a nový Transporter tak sklouzává k libovolnému béčkovému akčnímu heist filmu (tím samozřejmě nechci tvrdit, že Kurýr nebyl béčkovým akčňákem vždy, jen byl béčkovým akčňákem s vlastní tváří, která se v Refueled poněkud vytratila). A když už se restartovalo, tak se mohlo taky trochu zapracovat na originalitě akčních scén, a ne jen tupě recyklovat z předchozích dílů. Třetí díl byl podle mě pěkně dojebanej, proto mi restart značky zas tak nevadí. V Refueled se bohužel žádná zázračná resuscitace neděje, ale podle mě ani žádná katastrofa. Prostě takovej slabší bečkovej průměr.(30.9.2016)

 • Rihan
  *

  Tak tohle se mi jeví jako propadák.O tom, že nový hrdina bez osobnosti a kouzla toho starého nenahradil, ani psát nebudu. Film postavený na hloupých automobilových honičkách a kaskadérských kouscích nezachrání ani tým prostitutek. Marně jsem se snažil najít alespoň jednoho sympatického herce. Málo profesionální dílo spíchnuté horkou jehlou? Nevím.(28.11.2015)

 • Ed Skrein

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace