poster

Kurýr: Restart

 • Francie

  Le Transporteur: Héritage

 • Slovensko

  Kuriér: Reštart

 • Velká Británie

  The Transporter Refueled

Akční / Krimi / Thriller

Francie / Čína, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Prometheus69
  **

  JESTLI MÁTE RÁDI SPOMALOVAČKY, TAK TENHLE FILM SI FAKT UŽIJETE! Horší už jsou snad jen ty nesmyslné FLASBACKY! Kam čert nemůže nastrčí ženskou... No tak proč neudělat podle toho celí film? Shrnu to asi takhle, protože koukám že to tu samí znalec.... RESTART Kurýra nesahá novému HITMAN47 ani po podrážky bot! Velmi průměrný film, velmi špatný scénář.... otřesný Casting. docela dobré po trikové stránce... některé akce prakticky i neproveditelné. Třeba scéna z terminálem, tam ten dopad ani není, protože se tam to auto LOGICKY NEVEŠLO. Kromě toho Skrein byla opravdu špatná volba... kdy prakticky po celou stopáž sledujete jeho naprdelkovanej face.... křivé a žluté zuby, navíc to jak se pořád kření a ta rtěnka? Jako omlouvám se, ale u filmu kde převládají pánské rtěnky nad těma dámskýma... to prostě nemůžu brát vážně. Navíc ten strašně klišovitý scénář ... který je tupější než plocha ůhlu. Ženský auta... celkem solidní bitky a velmy podprůměrný záporák který prakticky hraje tu vedlejší roli slepého z houslemi. Ale to je tak asi všechno. Jestli od toho čekáte snad něco víc, pusťte si raději kulervoucího invenčního AGENTA47. tohle nemělo smysl ani házet na papír.. Jestli tohle měl bejt Restart... tak to se netěším na další podprůměrné pokračování které bohužel vzniknou... Známe frantíky a jejich pokračování. Opravdu špatný vtip. Shrnu to asi takhle, protože koukám že to tu samí znalec.... RESTART Kurýra nesahá novému HITMAN47 ani po podrážky bot! Proč film vidět? Akční scény: 1) Drsný Úplněk, 2) švandovní Ranwey, 3) Ostrá párty na jachtě ... Závěrečná myšlenka? Jestli se úvod filmu odehrává v roce 1995 a pokračuje dál o 15 let později. Kolik je vlastně Frankovy let, když hlavnímu záporákovy je tak 30 už tehdy? Nehodil by se sem tedy spíš vážně Frenk?(10.1.2016)

 • Papekus
  *

  Pěkné modelky + škaredý mode (potvrzeno kolegyní :)), nádherná auta a neuvěřitelná stupidita scénáře, který nutí inteligentně vypadající lidi dělat naprosté kraviny, jen aby se mohla rozjet další honička. Čím jsem starší, tím mi toto prostě vadí více a více.(15.1.2016)

 • Rodriguez
  **

  Restart se kurýrovi opravdu nezdařil a nezachránili to ani pěkné baby a auta. 30%(18.8.2016)

 • Enšpígl
  **

  Zase až takovou tragedii v tom nevidím, resp. hezká audi, hezký holky, hezký exteriéry a poměrně vydařený a dobře natočený chorea bitek. Jenom nad tím scénářem a dialogy by se smál i čerstvě přibitej Ježiš Kristus.(3.9.2015)

 • KoRner
  ***

  Scenár nič moc, takisto aj slabý hlavný hrdina, avšak to ostatné ako modelky, prostredie a Ray Stevenson dodávajú filmu body k dobru, až to vytiahli na relatívne dobrú béčkovú zábavu.(23.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace