Kurýr: Restart

• Francie Le Transporteur : Héritage (více)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

Snakefinger

Tak špatné to zase nebylo. Ovšem filmy tohoto rázu bývají spojené s charismatickou hlavní postavou a to při vší úctě Edouš Skrajnů moc nebyl. Jason je přeci jenom Jason. Ale za tu podívanou to stálo. ()

nudlis odpad!

Hmmm, leda hovno. Čumět jak když nadloube volovi, střílet furt kolem sebe a jezdit v Audi ještě neznamená, že vznikne "pokračování" původního Kurýra. Ani Bessonovo jméno na scénáři už nic moc neznamená. Kór když to nechaj režírovat nýmanda, co to neumí. ()

erceee

Tak toto bol poriadný reštart. Nesimpatický hlavný hrdina Agent47. Ten čo robil konkurz na hlavného hrdinu by som mu zakázal doživotne robiť takú prácu. Po 20minutach som odišiel z kina. Celé zle... ()

Gagin

Hele, tak špatný to zase není. Rozhodně průměr a cca 60%. Ale hezky se na to dívá. Pěkný baby, pěkný auta a jedno z nejkrásněších pobřeží Evropy. A scény jsem u řady filmů viděl mnohem přehnanější než tady, naopak ty bouračky jsou docela cool, stejně jako Audi S8. ()

goauld

Ed as "ušaté torpédo" nenahradí Stathama ikdyby by mu ušiska odstávaly ještě více a tvářil by se ještě více přitrouble... /na to se loví baby??? :-O :-)) navíc nemá ani takový charisma...... a že ho donutili nějaký holčiny dělat "něco" kvili jeho tatuldovi??? no nevim, jestli to mám brát spíše za komedii než za akční thriller. Navíc se to Audinama jen hemží (že by tahle značka ten film zasponzorovala??? zřejmě asi to tak bude, bo se snad auto neobjevuje v postelových scénách jinak je tam defacto nepřetržitě) . A o tom, že film chvíli připomíná spíše Kobru11 o tom ani netřeba hovořit ;-) ()

danny79

Skoro by se mi chteli dat ctyri hvezdicka, protoze za zabavu a mnozstvi a provedeni akce by si to film zaslouzil. Bohuzel kvalita scenare a herecke vykony (Ed Skrein je slaby) za urovni akce znacne zaostavaji a dat vice nez tri hvezdicky tak hloupemu fimu proste nejde. ()

kratajirka odpad!

Hezké holky, božská S8 ze Stuttgartu. Víc ten film charakterizovat asi nejde. Se Stathamovským kurýrem to má společný jen název. Tohle je o 3 levely níže. Bohužel se zmohu jen na 2 hvězdičky (holky, S8) ()

Bednobuch

Dost ubohá napodobenina. Pěkná audi a docela obstojné honičky. Ale rvačky stály úplně za... Na jeden úder potřebovali minimálně tři střihy. Dost chabé. A tatínek špion, který dvakrát padne do léčky. To je úroveň. Ztráta času ()

r3musko

Tento film snáď nejde ani brať vážne. Veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi hlúpa reklama na Audi a Apple. Na druhej strane, prečo nie? ()

Final

Kurýr bez Stathama je Kurýr bez kurýra. Přesně takhle by se dal ve zkratce označit Restart, o který se francouzi pokusili. Seškrtání rozpočtu na nejnutnější položky, reklama na audi a film si na sebe vydělá i bez nutnosti, jít na něj do kin. A při tom všem si divák ani nevšimne, že úžasné kung-fu v mnoha případech působí jako bitka malých děcek (snad i ty jsem už viděl lépe bojovat). Ed Skrein je poměrně nesympatický, což se nedá říct Loan Chabanol nebo Radivoje Bukvic, kterému by role kurýra sedla určitě lépe. Zápletka nějak neoslní, stejně jako nedává moc smysl, ale to je jedno, hlavně že se našel důvod, proč zničit pár policejních aut, rozdat si to s kung-fu techniky a předvést, že i s audinou si můžete po městě pěkně zadriftovat. ()

janmatys

Samo pokud jde o akční filmy, dialogy mám celkem u zadku. Co ovšem na tomto místě nemám, jsou právě pasáže, jenž by měly být vzhledem k žánru téměř dokonalé. Místo toho se ovšem dozvídáme třeba skutečnost, že se dá celkem obstojně s FWD Peugeotem honit nadupaná AWD S8, což je jistě možné, ale pouze za předpokladu, že řidič Audi bude s vozem couvat. Jinak zcela patrně nového kurýra platí zlatem, protože při výměně vozu (Audi S8 za Audi S8, jak taky u Kurýra jinak) "staré" auto vyhodí v klídku do luftu! Akční stránka filmu není špatná, ale Statham je prostě Statham a Skrein mu nesahá ani po paty, takže za mě tři hvězdy za snahu... ()

TEX

Dáte si tureckou kávu (Kurýr 1-3), vypijete ji, lógr necháte a znovu zalejete(Kurýr restart). ...Můžete mít krásný hrnek, pramenitou vodu z Alp a popíjet jí v krásném domě.....ale přesto všechno to bude hnus. Lucu Bessone, nevím proč si se pod tohle podepsal a budu jen doufat, že to bylo pro peníze. Takhle vykrást sám sebe a z příjemné oddechovky udělat mega slátaninu .... Je vidět, že i ve Francii potřebují lidé peníze a investoři z Číny jich mají dost. ()

Bruce0659

Reklama na ingolstadtskú vlajkovú loď je späť. Jedná sa o podobný scenár ako v predošlých Kuriéroch, akurát Franka nehrá Statham a jazdí sa na AUDI S8 tretej generácie. Film splnil moje skromné očakávania. 55% ()

eexDon

Für mich - 60%, - /někdy až moc velká inspirace původní verzí, Ed mi nesedl - hlavně ten jeho superdrsný ksicht, celkově takové průměrné, nic, co by nějak víc zaujalo/, + /akce - souboje ušly, občas vtipné/, hodnocení - ne moc povedená předělávka verze 002, ničím extra zajímavé, krom akce/soubojů, celkově nic moc ()

PoLyTaR

Po zhlédnutí, a to jsem se na to musel podívat na dvakrát, jsi říkám proč? Dívám se na špatnou reklamu na Audi, která má přes 90minut a v podstatě mi nic neřekla. O příběhu jsem si nedělal iluze, inu ani původní Kurýrovská série nebyla nic moc, ale tohle je jiný level. Za jedinou světlou stránku filmu považuji Loan Chabanol na kterou je opravdu pěkný pohled. Ale herecký výkon se zastavil na bodě mrazu. A to ani nebudu vytahovat Eda Skreina. Jednoduše řečeno se tohle nepovedlo a doufám, že restart nebude mít pokračování. ()

lazyman

Vcelku jednoduchý film, předvídatelná zápletka, scénář, který by napsalo i pětileté dítě, vše předvídatelné, tupý hlavní hrdina, který se neobešel bez svého "papá" a ještě tupější "záporák-mafián" a akční scény zcela nereálné - "já na všechny a všichni budou brečet"... Kurýr, kterého nehraje Jason Statham, už není "Kurýr" a film měl mít úplně jiný název, i když zápletka je amatérsky zplagiátovaná z původní trilogie. Jediné co tam bylo ke koukání, byly pěkné holky... Tak proto 2*, více ničím film nezaujme. ()