poster

Hon na ponorku

 • USA

  The Hunt for Red October

 • Slovensko

  Honba na ponorku

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1990, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  Z ryanovek mě žádná moc nevzala a co se ponorkových thrillerů týče, pro ten žánr mám sice slabost, ale vlastně se mi výrazněji líbila jen U 571. HON NA PONORKU má slibný námět, ale realizace už je slabší, Ryan coby civilní protipól Jamese Bonda je poněkud nevýrazná postava, děj neodsýpá jak by mohl, kamera a triky nic moc. Ale Connery a Neill jsou dobrá dvojka.(28.1.2014)

 • Superpero
  ****

  Film se Seanem Connerym snad nemůže bejt špatnej. (Až na ligu výjimečných to je fakt). Ale tenhle film se mi líbil o to víc že na ponorky si moc nepotrpim ale tadyto prostě byla zábava a Sam Neill je taky hustej.(1.3.2005)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $200,512,643(18.5.2007)

 • Niktorius
  **

  Bůhví co se našincům honilo v hlavách, když u nás Alec Baldwin prvně honil Rudý říjen a bůhví, jak by si tento film vedl, kdyby se svým načasováním netrefil přímo do protiruské a proamerické porevoluční nálady ___ Všechna ta obludná klišé, násilné scénáristické kličky, rušívé skoky ve vývoji příběhu a hromady logických (či technických) lapsů sice slouží žánrovosti, ale zároveň neomluvitelně podkopávají nohy i těm posledním ždibcům uvěřitelnosti a působí vyloženě zcizujícím dojmem, kdy si divák chtě nechtě pořád připomíná, že sleduje výplod něčí fantazie. Závěr je pak jednou z nejbolestivějších křečí, které jsem měl tu pochybnou čest zhlédnout a málem mi vyhnal z hlavy i vzpomínky na několik málo scén, v nichž McTiernan dostál své tehdejší pověsti... 50%(15.1.2009)

 • Malarkey
  ***

  Zkusil jsem to, po delší době jsem si pustil něco, v čem měl prsty Tom Clancy a jak to dopadlo můžete vidět na hodnocení. Tom Clancy prostě není pro mě. Jak knižně, tak filmově a herně, a zřejmě ani nikdy nebude.(20.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace