Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiální text distributora)

petka114

Po velmi velmi dlouhé době jsem dohnala svůj rest a podívala se na už 11 let starou komedii Keeping the Faith. (Ačkoli mi je to v drtivé většině případu fuk, český překlad je protentokrát tak strašlivý, že ho nechci používat). Nejvtipnější je scénka Nortona s barmanem hned na začátku filmu, ale líbí se mi i herecké partnerství jinak dvou naprosto odlišných herců, jako je Norton a Stiller. Když na scénu vstupuje krásná Jenna Elfman přibude romantiky, bohužel na úkor humoru. Potěší i Miloš Forman v malé roličce. Občas mi ve filmu přišlo něco trochu přitažené za vlasy (náhlý obrat matky, náhlé Nortonovo odpuštění), ale nijak zásadně mi to nevadilo, koneckonců je to romantická komedie. A jestliže jsem u „Seznamte se Joe Black“ ochotná přistoupit na hru, že se smrt zamiluje do pozemšťanky a navíc vypadá jako Brad Pitt, jsem ochotná přistoupit i na to, že nejlepším kamarádem rabína je kněz:-) ()

Bounded

Příjemná komedie, na které Norton ukázal, že není jenom dobrý herec. Nepříliš náročné téma romantické komedie, které je ovšem obohacené o neotřelou premisu duchovního rozměru. Nakopávání i podléhání romantickému klišé a dobře vybraný ansámbl. Ben Stilller ještě nikdy nebyl tak normální :-). No, a k tomu New York a Forman jako bonbónek. ()

Koprix

Původně jsem chtěla dát pouze tři hvězdičky, protože mi to přišlo jako lepší, ale stále průměrný romantický film, ale díky té báječné scénce s Milošem Formanem, která mě opravdu upřímně rozesmála, měním názor. Miloš prostě za tu jednu hvězdičku stojí :) ()

HarqAlAda

Príjemná krásna komédia plná inteligentného humoru. Dej je nám predkladaný s citom a odsýpa tak rýchlo a príjemne, že som si ani nevšimol kedy skončil. Ústrednej trojici to funguje priam magicky. Odporúčam pozerať po pároch (prípadne aj do trojuholníka :D). ()

brectule

Skvělý příběh, humor a herci. Překvapením filmu byla malá herecká rolička pro Miloše Formana. Není to typická romantická komedie. je to hlavně o mezilidských vztazích -muž+žena, muž+muž - přátelé:) ()

petisek

Jedna z najlepších romantických komédií, aké poznám. Skvelé herecké obsadenie (Norton, Stiller, Elfman a ako bonus Miloš Forman v úlohe Otca Havla), réžia, scenár a hudba zaraďujú tento film k úplnej špičke žánru. ()

HarveyDent

Skvělá multikulturní, multináboženská komedie Eda Nortona, který dokazuje, že i na režisérské židli to umí. Jediné, co kazí tento film je Jenna Elfmann, které to sekne od krku dolů, ale zbytek je strašně nesympatický. Vůbec se mi povaha postavy Anny nějak nelíbila, asi proto že jsem u podobné holky jednou neuspěl, ale to sem nepatří :-P 80% ()

HM

Keeping the Faith (český název nehodlám nikdy nikde použít, je to běs, je to běs, o slovenském raději pomlčet) je výjimečně milý film, který byl natočen podle scénáře Stuarta Blumberga, přítele Edwarda Nortona z Yale, který mu při psaní pomáhal. Takže, žádné stupidní na sexu založené, popř. fekální rádoby vtipy, ale jemná zábava, která pohladí. Oceňuji, že náboženství je prezentováno přesně na hranici - nikdo nikomu nic nenutí, ale zároveň žádné zesměšňování, jen inteligentní humor "boží a božské" dvojice (a co teprve takové sbírání katiček, to mě dostalo úplně). Nakonec mi z filmu bylo i trochu smutno, jelikož je dost nefér, nemyslíte? Obzvlášť, když výkon Bena Stillera není úplně přesvědčivý, tak mu ani nemáte moc chuť věřit. Na druhou stranu - těžko si představit jiný konec, aby se z filmu nestal kýč ("bad new Aaron Spelling show Melrose Priest")... Závěr: E. N. se režijní debut rozhodně povedl a těším se na jeho další chystaný projekt. Jak nemám ráda romantické komedie, tak touhle mě vážně potěšil. ()

han.ci

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbala, protože komedie o rabínu, knězi a blondýnce se mi nezdála být dost atraktivní, ale když tam hrál Edward tak jsem to musela vidět. Vytknu trochu dlouhou stopáž pro film, který je o třech lidech a má vcelku jednoduchý příběh. Komedie nemusím, nebýt Eda, tak dám 3* ()

Marcus.das

Dost dobra komedie, rozhodne moooc naprumerna. A i kdyz by to od americkych tvurcu nikdo moc necekal, tak to melo i hodne silnou zapletku. Pravda je, ze kdyby se to trochu zkratilo, bylo by to jeste lepsi,ale nestezuju si... Stiller tradicne ohromny a Jenna Elfman tady zari jako rozkvetla ruze na poli se zelim. Ad Hanci-nebyt Edwarda dam 5* :))) ()

Krahulda

Ve filmu jsou prvky tzv. racionálního humoru. Toto dílo je střízlivé, celkem reálné s krásným dějem. Navíc film je hvězdně obsazen a k tomu Režie Edward Norton. ()

Kubi21

Já půjdu na maximum, neboť toto je film, který mne dokáže pokaždé pobavit a dostat do příjemné a milé nálady. Opravdu inteligentní a rozpustilá romantická komedie. Edward Norton předvedl, že nemusí zůstávat jen před kamerou, ale občas může za ní. Takže Hodinky, Prašule, Brejličky, Kuličky s Pánembohem. ()

pekas

Pohodová romantika, Jenna je tady super roštěnka, kluci jsou taky v pohodě, slušné čtyři hvězdy. 75% ()

lady.b

Tenhle film je pro mě zklamáním - zbytečně dlouhý, postrádá vtip a Jenna Elfman mi v roli Anny vůbec nesedla. ()

soviczka

Kýč jak bič, ale toto stojí za zapamatování: "Ať nás milují ti, co nás milují. Těm, co nás nemilují, ať bůh ukáže cestu. A když se mu to nepovede, ať jim vymkne kotníky, abychom je poznali podle kulhání." ;) ()