Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiální text distributora)

juta

Opravdu velmi zbytečně dlouhý román, který je dost průměrčný, ač hodnocení říká něco trochu jiného. Není tu nic, co by vyčnívalo, je to jen klasický souboj o ženu, někdo jí uloví, jiný zase ne. :-) ()

Pepinec

...známe to všichni. A nemusíme k tomu být zrovna knězi, za kámoše mít rabína a společně pálit za blondýnou. Další ožehavé kličkování mezi vírou a láskou, tentokráte však s humorem úderným tak, že bych snad nakonec i já do nějaké sekty vstoupil. Hlavně bych ale rád vstoupil do Jenny Elfman. No, každopádně, ještě bych rád Slovákům doporučil o něco delší překlad názvu. Stačí dvě nebo tři větičky, pak už ani nebude nutné se na film koukat... ()

Nikon

Výborná komedie s krásnou muzikou. Edward Norton nezklamal ani v jedné ze svých rolí. Zábavnou a netuctovou zápletku s náboženskou tématikou zvládl za režijním pultem bez zaváhání. ()

JohnnyD

Jedna z mojich najobľúbenejších romantických komédií s úplne dokonalým hlavným triom a vynikajúcim scenárom. Norton ukázal, že je nielen jeden z najlepších hercov svojej generácie, ale aj skvelý režisér. ()

Boogeyman

Velmi příjemná odpočinková komedie. Norton jako rožisér rozhodně nezaváhal. No a jako heres se se Stillerem bezvadně doplňuje. Jenna Elfman je sympatická a krásná, to stačí. ()

Indiana

V celku příjemná a inteligentní komedie, ale strašně dlouhá. Také Edwart Norton mi zde přišel trochu nevýrazný, hodí se mi prostě více to seriózních filmů. Jinak to ale za zhlédnutí stojí. ()

petaspur

Každý z nás v něco věří. Já opravdu nesnáším organizované věření v určitou hodinu na předem určeném místě. V případě kněze a rabína, kteří hlásají svoje víry dohromady, moderně, s nadšením a za pomoci karaoke, bych asi učinil vyjímku a do sálu bych aspoň nakoukl. Ona je to totiž docela sranda. A blondýna, která v mládí silou bránila budoucí boží komando, je opravdu k sežrání. ()

Aky

Film zde samozřejmě dělají herci, ale mimo to je to i příjemné oslava tolerance a životní radosti. ()

kingik odpad!

Bylo nebylo. To si takhle jednou talentovaný herec Edward Norton usmyslel, že si za každou cenu musí vyzkoušet režii. I stalo se a sám sebe neopomenul obsadit do hlavní role. Aby v tom nebyl sám, přibral po cestě Bena Stillera a Jane Elfmanovou, a dílo se mu rozpadlo pod rukama. A pohádky je konec. ()

Jordan

na oboch poliach - romantických komédií a režijných debutov hereckých hviezd - film pôsobí ako svieži nadpriemer, má šarm, vtip, pohybuje sa na "romantické filmy" v mierne netradičných vodách náboženstva a tak môže priniesť pomerne zaujímavé otázky do oblasti vzťahov a pod. a má peknú elfmanovú, sympatického nortona a vtipného stillera . . . kto by povedal, že drsňák norton, ktorý do pamäti vojde hlavne z Kultu hákového kríža, Prvotného strachu, Fight clubu alebo 25. hour natočí takúto zábavnú romantiku? Možno len ten, kto si spomenie na jeho úplne prvú filmovú rolu v svojsky allenovsky podanej variácii na romantické muzikály Everybody says i love you, kde si zahral snúbenca Drew Barrymore :) ()

Tsuki

Tak na tuhle komedii bych se ráda podívala znovu. Jak někoho mohlo napadnout dát dohromady rabína, kněze a krásnou blondýnku a udělat z toho romantickou komedii? Vážně dokonalé. Edward Norton a Ben Stiller tam byly skvělí. ~(4,2)~ ()

francis

Chytrá, vkusná komedie, díky který jsem si zamiloval Bena Stillera a potvrdil si kvality Edwarda Nortona. Extra třída "rodinných filmů". ()

Sašenka165

Pěkná a zábavná romantická komedie, která je jednak inteligentní, jednak dobře obsazená a zahraná, a hlavně natočená podle dobrého nápadu. ()

WANDRWALL

Běžná komedie. Těšil jsem se jen na okamžik, kdy si střihne malou roličku Miloš Forman. Hraje faráře a špatně. Miloš Forman vždy říkal, že je neuvěřitelně špatný herec. Ví to o sobě..Co ví, to i o sobě říká.***(5.10.2010) ()

FrodoF

Příjemná romantická komedie s Miloše Formanem v roli faráře. Norton ukázal že není jen skvělý herec "chameleon", ale i dobrý režisér. ()

klerik

Dosť divná kombinácia. Ani brutal komédia ani silná romantika... Pôsobí to síce reálne a všetko klape v pohode (a hlavne Stiller), len mi to príde akési priľahké... a v zápätí príliš inteligentné... ()