Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiální text distributora)

Silverluv

Režijní debut Edwarda Nortona. Příjemná, inteligentní, zábavná komedie. Norton a Stiller v hlavních rolích předvádějí už tradičně dobré výkony, Jenna Elfman v roli blondýny však nic moc. Potěší i cameo Miloše Formana, coby z Československa prchnuvšího kněze. Škoda, ke konci už se ale příběh zbytečně natahuje. ()

nithiel

Velmi dobrá romantická komedie, plná inteligentního humoru, pramenícího z trochuaž absurdního scénáře. Norton jako režisér i v jedné z hlavních rolí výborný ani Stiller nebyl tak hrozný jako obvykle. Jen mi hrozně iritovalo, že Miloše Formana byl nadabovanej, to znělo vážně hrozně, taky si těch 10 vět mohl v češtině namluvit sám. ()

Phos4rus

Skloubeni komedie s nejakou virou neni proste jen tak jednoducha vec, film mi prisel nemastny, neslany, lec dobre natoceny a s dobrymi hereckymi vykony... ()

Andre3000

Skvělý film ve kterém snad každý fandi Benu Stillerovi, ale zároveň by tu blondýnu chtěl mít pro sebe. Když sem to viděl poprvé byl jsem velice překvapen, název sliboval spíš podprůměrný romanťák. ()

pakobylka

Komedie, která si je jistá sama sebou - jak svým elegantním vzhledem, tak i duchaplnou konverzací. S lehkostí a vtipem vypráví příběh dvou mužů, v němž ovšem hraje důležitou roli znovunalezená společná kamarádka z dětství - a jak zcela správně předpokládáte, problém je na světě. Neboť je to v první řadě ŽENA, kdo stmeluje nebo boří dlouholetá chlapská přátelství, přičemž stavitelskou i destruktivní činností se zabývá zpravidla se zaujetím pro věc - a v libovolném pořadí. Jen si to přiznejte, chlapci a chlapi bez rozdílu věku a vyznání (totéž samozřejmě platí i pro ateisty): Pohledná, tudíž přitažlivá osoba opačného pohlaví má na vás daleko větší vliv nežli rodiče, učitelé či zaměstnavatelé - vaším šéfem může být třeba i Bůh, stejně se nic nezmění ... nic podstatného. Ale není se čemu divit - vždyť právě žena vám může velice názorně ukázat ráj i peklo ještě za vašeho pozemského života. ()

Juto

Najzaujímavejšie aspekty filmu sú vnútorné boje, ktorým každý muž čelí so svojím vlastným náboženstvom, a so ženou, ktorá hrozí roztrhnutím svojho náboženského ja. 7/10 ()

otík

Zábavný pohled na křesťanství i židovství naprosto nenásilnou formou, která potěší jak příznivce obou náboženství, tak také všech hlavních herců. A je milé vidět na plátně také Miloše Formana. ()

wendelin9

Skvělá komedie o tom, že pravé přátelství nic nerozdělí, ani společná láska k jedné ženě/kamarádce... A spojení s náboženstvím je rozhodně zajímavé a nikdy by mě nenapadlo, že může být i tak vtipné :) ()

daEmoNickY

(dokoukáno do poloviny - dokončím) Nudné, ale ne tak, aby to ze mě udělalo homosexuála. ____ POZNAMKY ____ Knězi se svěřují lidé podobně jako barmanovi. Smutný Kněz (K) se zpovídá barmanovi. Hmm, pěkné. ____ K začne vyprávět svůj příběh. Neřekne proč je "na prášky". Takže. Vzala si Blondýna (B) Rabína (R) či někoho jiného? Má si vzít kněze - pak by smutek mohlo vysvětlovat jeho možné loučení s jeho řádem, kterému pomohl? Smrt je bonus, nešťastná ještě víc. Nezemřela při úniku s, třeba, Rabínem před, třeba, bandou vdavkuchtivých židovek z, třeba, Knězova chrámu (kde je Kněz potají oddal)? ... ____ ()

Sfinkter

Allenovský typ komedie, kde prim hrají promyšlené dialogy a pocta NYC. Elfman je na první pohled dosti nesympatická, ale později mi do role sedla. ()

danoo

Originálna romantická komédia (z neošúchaného radu náboženských) o morálnom konflikte v milostnom trojuholníku Norton - Stiller - Elfman. Môžem povedať, že Nortonov New York sa mi páči viac ako NY v Jeseni v New Yorku. ()

lennyd

Tmavý a světlý. Noc a den. Rabín a katolický kněz. Jake Schram (Ben Stiller) a Brian Finn (Edward Norton). Těžko si člověk může představit rozdílnější postavy, ale přesto jsou oba nejlepšími přáteli. Ani zcela rozdílné náboženství je od sebe nemůže oddělit. To se může podařit pouze jedinému - ženě. Po mnoha letech se do města vrací jejich dětská kamarádka Anna (Jenna Elfman), do které se oba zamilují. Dokáže vzájemné přátelství prekonat i nevraživost a milostné soupeření? ... Vtipná romantická komedie, u které se určitě nebudete nudit (i přes její docela dlouhou ... délku :). Sice jsem od začátku tak nějak tušil, jak to celé dopadne, ale na romantické filmy se nekoukáme abychom zde řešili nějaká dramata a složité zápletky, ne ? Oba (všichni tři) hlavní hrdinové jsou příjemní a těžko si představit v jejich rolích někoho jiného. Na první pohled jsou opravdu Stiller a Norton rozdílní jako den a noc. Norton prostě věděl, koho si do "svého" filmu zvolit. Potěší i malá role Miloše Formana... ()