Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

Acrobat odpad!

no veru, som fanusik rychlej jazdy, ale taketo spracovanie si auto ako fetis niekorych nas muzov nezasluzi. Nulovy pribeh s nulovymi hercami, nekvalitne urobene nahanacky, ani stipka lacneho realizmu v chovani sa aut (je len predsa viac ako len karoseria a kolesa). Rýchly a zbesilý tento film urcite nie je po technickej stranke. Mozno ze rychly na pozretie a zabudnutie a zbesily vo svojej predlohe tocit vzdy dalsie a dalsie pokracovania ()

Colour

Najlepšia scéna bola, keď sa hlavný hrdina skryl do parkoviska, odkiaľ potom vyšli stovky áut. Zvyšok nuda a samé závody. Paul Walker je sympaťák, ale film z biedy neťahá. Divím sa i tomu, že sa ako expolicajt pridal k závodníkom. Okrem áut sa tam nedá na čo dívať, ale i to po 30 minútach omrzí. ()

sarfian

Velmi slabý film , ktorý viac nudí ako baví. Až koniec za niečo atál a udržal to ako tak nad vodou. VIDENÉ 1x ()

Armin82

Kvalitativně určitě horší,už jen proto,že zde nemáme Vina Turbodiesela,ale mě se to líbilo i tak...krásný auta jsem tu měl,krásnou Evu Mendes a občas jsem se i zasmál...hlavně komediální talent Tyrese Gibsona mě překvapil...ta scéna,jak chce umejt bodyguardům sklo, je fakt libová--->70% ()

pemap

Jestli měl první díl děj a našlapané auta (o holkách nemluvě), tak druhý má jen ty auta… Děj jde trochu stranou a nebýt toho všeho nabušeného plechu, tak se ani není na co dívat. Přesunuli jsme se do Miami, kde je pořád teplo a slunečno a všichni tu nosí nejrůznější košile a ozdoby a z hlavních postav tu máme jen jednu (i když do budoucna jich tu je více…). Co ovšem film ztrácí na příběhu, bohatě vynahrazuje v automobilových honičkách, ty jsou festovní! Nakonec tedy solidní pobavení, za mě 70%. ()

Pathrose

Oproti jedničce je to sice pokles v kvalitě směrem dolů a Vin Diesel filmu velmi chybí, ale já se u 2 Fast 2 Furious bavil i tak. Paul Walker a Tyrese Gibson tvoří skvělou dvojku a s odstupem let po dalších shlédnutích si můžu stěžovat jen na pár věcí... ()

Psycho.R

Na to, že jednička byla celkem zábava, dvojka nabrala strmej sešup dolu, klasické pokračování ze začátku tisíciletí, kdy se točili naprosto sterilní filmy bez atmosféry. ()

Likan7

Pokud nebudu počítat trojku, která je trochu mimo sérii, tak je dvojka s přehledem nejslabší film. Paul Walker je sice parádní sympaťák a s Tyresem Gibsonem jim to klape, jenže je bohužel hodně vidět, jak moc chybí Vin Diesel. Gibson tu ještě není za toho legračního panďuláka, který mu tak strašně sedí. Diesel měl s Walkerem nenapodobitelnou chemii, ze který ty filmy neskutečně těží. Tady najednou není nikdo, kdo by film táhnul. A pokud nepočítám vtipnou závěrečnou honičku s volavkami, která je povedená, akce je zoufalá a nudná. Jo, a zase mam problém s Evou Mendes, jako vždy. ()

holub109

Slabší pokračování. Tentokrát se musíme obejít bez Vina Diesela. Paul Walker, fajn, ale samotný film těžko utáhne. Příběhově je to slabší než jednička, pár pěkných závodních scén se sice najde, ale ani ty nedokáží tento film vytáhnout ze šedi průměru, zvlášť v porovnání s jedničkou docela slabota. 60% ()

Hashirama

Suverénně nejhorší Fast & Furious, které nechtěně přepadlo přes cheesy hranu předchozí prostinké, ale zábavné polokrimi, ale nedokázalo se chytit na novou vlnu efektních trikových šíleností. Beztvarý nevýrazný zmetek na scenáristické a režijní úrovni televizní kriminálky, který si zatloukl poslední hřebík do rakve, když přesunul dějiště na Floridu. Sledovat podprůměrnou snahu o vytvoření akční značky bolí, ale sledovat to v podání miamských šortek, rozhalených košil, růžových tílek a upocených kokotů je vyloženě o zdraví. ()

Nix

Tak dvojka bez Vina je prostě jako alkohol bez alkoholu. Jde to, ale víte, že se můžete bavit víc. Příběh je prostě standartně špatný a hodně béčkový jako celý film, ale občas vykoukne slunko naděje a občasnou hláškou nebo akcí film přestane trochu nudit. Je to takový průměr prostě nic víc ani nic míň od toho nečekejte. ()

Hellknight12

Pokračovanie je síce o niečo slabšie ale tiež stojí za pozornosť. Spoznáme tu nové postavy, ktoré by si síce zaslúžili o niečo viac priestoru ale čo už. Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

rublik05

Nejlepší část Rychle a zběsile 2 je úvodní naháněčka, zbytek filmu je jen nudný a nelogický tuctový akčňák, kdy už od poloviny jsem se modlil, ať už to konečně skončí. Snímku moc nepomáhá ani herecké obsazení, Paul Walker je sice sympaťák, nicméně celý film bohužel neutáhne, takže mi zde chyběla nějaká zapamatovatelná, nebo minimálně lépe napsaná postava. Díky bohu za ta pěkná rychlá auta a za několika málo snesitelných akčních scén. Spolu s následnou Tokijskou jízdou a novějším F9 se jedná o jeden z nejhorších dílů série. 3/10. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)