Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

Kojak

Dobře povedené pokračování prvního dílu. Jako asi každý jsem na tento film zašel kvůli krásným a vyladěným silným autům. Jelikož k silným autům patří hezké ženy, tak se bylo i na co dívat :-) viz tajná agentka. Překvapily mě i američtí policisté, kteří jsou vyzbrojeni proti ryhclím jezdcům takovým hákem se statickou elektřinou, který totálně pomate elektroniku auta. No a nakonec mě dorazil ten monstrózní skok autem na loď. Pro mě to bylo krásné spestření závěru týdne. ()

Trageeed

Vemte zbytky z jedničky, přisypte "cool" koření, řádně promixujte a to co vypadne je krav... teda Rychle a Zběsile 2 !!!! ()

aronofsky

Výměna hl. postavy, režiséra a natočení sequelu nemůže filmu NIKDY pomoct. Snad jen v případě 007. Ale tohle není 007. ()

Eddy178

Chybal mi tam Vin. Velmi sa mi tam nepacil Paul Walker. Stale ten isty ksicht sem tam zahral aj nieco fakt herecke. Ale film bol v pohode 70% ()

james11

No muselo mi být hned na začátku jasné, že na jedničku to nikdy mít nebude... Ale u filmu jsem se nenudil a myslím, že to zas až tak špatné nebylo. Myslím, že 3 hvězdičky si tenhle film určitě zaslouží! ()

Bartson

Sice už to nemělo takový kultovní punc jako jednička, bylo to vyloženě komerčně udělané, ale musí se uznat, že to má spád a to je u takového filmu nejdůležitější, člověk se prostě nenudí a stále se něco děje. Navíc pohled na Evu Mendes jako vždy velmi potěší. ()

Tomulka

Nebudu se niják dlouhosáhle rozpisovat. Když je slabší hned první film tak proč pokračovat. Je mi jasné, že je to o výdělcích z filmu, ale někdy mně fakt štve, že se vyhazujou prachy za takový filmy a nedaj se ty prachy raději do projektů, který za to stojí. Lepší jeden kvalitní film, který si zaslouží vysoký rozpočet než deset takových jako R.a Z. 2 ()

Cheyenee

Ano, jednička byla super, ale něco mě pořád táhne ke dvojce (velkou zásluhu na tom má Tyrese). Mě se to líbilo, miluju auta a rychlost a oboje tam bylo. I když v posledním díle má u mě dvojka velkou konkurenci. ()

Mangus

Zoberieme jednotku a vyberieme si nesprávneho chlapíka z nej a síce Paula Walkera, pridáme viac lesku, všetko asi tak dva krát preženieme a skúsime z toho vytrieskať, čo sa dá. Ja som osobne fanúšik tejto série, rýchlych áut, NFS a celej tejto kultúry...nechcem sa ani stavať do role nejakého konzervatívneho kritika a nevravím, že mi príde zle pri tomto filme. Ale zámer je očividný, film nepodarený a na jednotku absolútne nemá. Autá pekné, Eva Mendelejová taktiež :). 4/10 ()

veere

Film kvuli kterému doceníte předchozí, bída po všech stránkách, alespoň že tam zůstalo pár nadupaných a vyleštěných aut. ()

chosan

Je tu lepší zápletka než v prvím dílu, ale ještě to není úplně ten top film který já si představuji takže dávám 85%. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)