Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

Novik

Hlaškující frajer Gibson, stále dobrý Walker a dobré pokračování. Velmi oddychová podívaná u které chybí jen postava Torreto. :) ()

PetanBub

Už úvodní honička mě přesvědčila o tom, že dál se dívat nebudu. Auta mám fakt hodně hodně rád, ale tohle bylo příšerný. Nesmyslný střihy, kamera furt stejná a ty efekty vypadají jak z win. malování.... ale hlavně je potřeba pořád řadit a šlapat na plyn i když jedu drag.... Jednička se mi líbila kvůli autům a závodům/honičkám a na dvojku jsem se chtěl podívat ze stejného důvodu, protože upřímně, nic jiného zajímavého tu není k vidění. A co se nestalo... zklamání! Tohle teda ne-e. ()

Honey007

ano ano přátelé, pokud nejste fanda do NFS, tuningu a rychlých autíček, tak tenhle film pro vás prostě není. Vy ostatní, kteří rádi carbon, chrom a neon směle do toho. Nečekejte žádný závratně propracovaný scénář, ale příjemnou oddychovku, plnou krásných aut a holek. Ale i dámy si přijdou na své! Vypracované břicho Tyrese Gibsona vás určitě nenechá v klidu :) ()

M.4.K.

Bohuzel nejslabsi dil serie podle me , jedine proc davam dve hvezdicky , protoze jsem videl ve filmu moje auto :D Dej zas tak slaby neni , ale ty nudne pasaze potrhavaji nohy , ani hudba to zrovna nezpravila.50% ()

whass

Narozdil od ctyrky kde chybel DIesel a ani to nevadilo to tentokrat vadi...bez nej je to takove nic moc Walker jeste nebyl tak kvalitni herec jak ted ale vse zachranuje Miami,vytuněná auta...PS:O chlup lepsi nez trojka ()

Mikelsoon

U filmů tohoto žánru už vím že nemá cenu hledat zbytečně chyby a zabívat se tím jak moh vůbec nekdo takový scénař napsat a o ději se tady nedá mluvit už vůbec, jde tady především o co nejméně náročnou zabávu redukovanou především na auta, krasné ženy s nejakou tou zápletkou a tato kombinace u mě stále funguje,proto jsem se u 2Fast and 2Furious skvěle bavil. 4* ()

Kykyryda

Proč by někdo točil Fast & Furious bez Vina Diesela? Navíc Paul Walker byl ostuda už v jedničce, takže udělat z něj hrdinu dvojky byl mimořádně špatný nápad. Tohle je fakt průšvih. ()

JARDAHONDA

O5 skvělý akční nášlap. Ve snímku dominují, tak jako v prvním díle : supersilná auta a nelegální pouliční závody. Děj působí svěže a o pořádou porci akce nouze určitě není. Možná že film neměl bez Diesela ten správný "šmrnc," ovšem afropart´ák Gibson není taktéž žádné ořezávátko. Závěr = 4**** ()

thompson

Super. Přehnanější jak jednička, hlavně konec, ale vizuálně ještě pěknější. Atmosféra moc pohodová. Všichni herci se přesně hodí na své role a Rom a Brian (Tyrese Gibson a Paul Walker) si neuvěřitelně sedli. ()

tomkat

Slabší 3*, ale pořád dobrá TV-style oddechovka. Kdo by řekl, že tahle série kdysi vypadala takhle... Jeden z ústřední dvojice to dobře vystihl: takové Miami Vice, a tak to vypadá celé. No, proč ne? Jen ten "drsně se tvářící" Ludacris*facepalm* ()

BH7

Příběh je super, akce jsou super, prostředí je příjemné.....všecko je ok, ale chybí tu původní parta a ta se těžko nahrazuje, i když nemám, co vytknout hlavní duoetnické dvojici, ale Rychle a zběsile bez Doma Toretta prostě tak nějak není ono. :) ()

chnapo1

Za mňa najlepší diel a to nemám 16 rokov. Nechápem ľudí ktorým sa nepáči, má to byť film s kopou akcie, áut a divák sa má pri ňom uvolniť, nie premýšľať nad dilemami života a psychikou. Zo série rýchlo a zbesilo je to jediný diel (spoiler) v ktorom nikto neumrel a to si na filme cením. V takomto filme strata postavy pokazí zážitok. Herecké výkony skvelé, dvojica Paul Walker a Tyrese Gibson sa veľmi vydarila. Opakujem sa, tento film má divákovi priniesť pôžitok, humor, akciu (hlavne závody) a zábavu s peknými pohľadmi na tuningové autá a to podľa mňa do bodky splnil. Za mňa 100%. ()

Mr.Unknown

Druhý diel skvelej série, škoda však, že tento diel nebol vôbec tak skvelý ako jednička. Tak prečo potom dávam za štyri? Lebo bol proste furt dobrý, ale na vyrovnanie sa jedničke by to chcelo podstatne viac než dobrý... Všetko je vo filme v poriadku, od hercov až po príbeh a akciu, ale niečo mi tu proste nesedelo. Takže možno znova prehodnotené ako pri prvom, ale dám tam štyri. ()

Jinrey-1

Tak možná je tento díl kapku slabší, ale... Cole Hauser hraje stejně jako ve spoustě jiných filmech parádního hajzla :D Do toho ústřední dvojice jako vždy super ( Roman Pierce, z tebe se budu smát ještě dlouho kámo :D ). Každopádně, tenhle film se opravdu nejvíc hodí naléto, kdy je pohodička a kdy člověk okoukává nadupaný káry, jimiž se tenhle film jen hemží :) Opět za pětihvězdičku ()

mpet

Kromě úvodního závodu a ještě jedné krásné scény, kde je snad tisícovka upravených aut, nemá film moc co nabídnout. Bohužel z party, která zdobila první film tu zbyl jen Paul Walker, což byl jednoznačně nejslabší článek hereckého obsazení prvního FaF. Zápletka je nudná a Paul Walker v pozici hlavního herce nepůsobil nijak dobře a ani Tyrese Gibson nijak zvlášť neoslnil. Prostě na mě působili jako dva trapáci, kteří se snaží machrovat, ale moc jim to nešlo. Nejslabší FaF, jaké bylo natočeno. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)