Návrat do budoucnosti III

• Československo

Návrat do budúcnosti 3

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Western

USA, 1990, 118 min

Jediný western (se sci-fi prvky), který se mnou byly ochotny shlédnout i mé děti :) Vlakové scény byly nabité adrenalinem a Clint Eastwood musel mít ze svého jmenovce i z názvu údolí určitě radost. Jinak mi už chvílemi Návrat do budoucnosti III začínal připomínat 3x převařený čaj, a je tedy dobře, že je i zakončením vtipné série. Trailer: http://www.csfd.cz/film/10130-navrat-do-budoucnosti-iii/videa/(6.2.2012)

Aj keď sa mi tretí diel páčil najmenej, neznamená že ho odsudzujem. Opäť vysoká dávka humoru a dobrodružstva s dokonale na seba nadväzujúcim príbehom. Ono sa asi ani nieje čo diviť, keďže v tom majú prsty Zemeckis a Spielberg. Keby že celá séria je len jeden film s 337 minútovou stopážou mal by určite za 5, ale jednoducho sa mi táto posledná časť nepáčila tak ako prvé dve, preto len 4 hviezdičky.(31.3.2012)

Michael J. Fox jako Márty McFly a Christopher Lloyd jako Doc jdou do finále. Tentokrát na Divokém Západě. Tentokrát neřeší případ, paliva na cestování časem, ale nádrž s benzínem je prázdná. A kde najít v takovéto minulosti benzínovou pumpu? A bez benzínu nedostanou Delorean na 88 mil v hodině. Je to průšvih. Ale konec dobrý všechno dobré. Ještě aby to dobré nebylo! Návrat do Budoucnosti je bomba filmová trilogie. Nezapomenutelná a úžasná doteď. Odkazy na Westernové staré filmy jsou zde téměř na každém kroku. Nejvíc co, ale fanoušky série potěší tak jsou odkazy na předchozí díly. Především prolínání třeba jistých věci z dvojky do trojky. Prostě zážitek pro "fajnšmejkry". ( 90 procent )(31.12.2011)

dr. Brown je na divokém západě. má štěstí, protože třeba ve středověku by jej určitě ukřižovali. přesto i zde řeší jisté problémy. ty mu způsobí také Márty, který ztrácí hlavu, kdykoliv někdo vysloví jeho jméno. samozřejmě vše dobře dopadne. auto se dá totiž opravit v každém století. a protože dobrý vědec nikdy nezahálí, setkáme se také s Juliusem a Vernem.... zdařilé dokončení trilogie, která vešla do filmové historie, třeba i díky hudbě A.Silvestriho.(27.5.2006)

Slabšie ako predošlé diely, ale v rámci zábavnosti stále vtipné a štýlové. Aj na západe sa príbeh drží stále na rovnakej dobrodružnej vlne, ale už to nemá ten šmrnc ako v predošlých dieloch. Inak slušné efekty na tu dobú, opäť skvelá hudba Silvestriho a s celkového hľadiska sa jedná o jednu s najlepších trilógii. Obľúbený soundtrack: End Credits. 80% - 4*(7.12.2014)

• - Lokomotíva, ktorá na konci filmu zniční DeLorean, patrila spoločnosti Ventura County Railway. (m.a.t.o.)

• - Marty se ve filmu představí jako Clint Eastwood. Ve scéně, kde je Marty postřelen, použije na obranu poklop od kamen zakrytý ponchem podobně jako samotný Clint Eastwood ve filmu Pro hrst dolarů (1964). (facojurka)

• - Toto je jediný diel trilógie, v ktorom sa Dr. Brown stretne s niekým z rodiny Tannenovcov. (m.a.t.o.)