poster

Návrat do budoucnosti III

 • USA

  Back to the Future Part III

 • Československo

  Návrat do budúcnosti 3

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi / Western

USA, 1990, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  **

  Zvláštne. Pamatal som si to ako lepší film. To westernové prostredie malo veľký potenciál. Opať však skoro žiadna akcia a opať to nie je vobec smiešne. Scenár to má, ale stále sa to točí len okolo rodokmeňov hlavných a vedlajších postáv z jednotky a už ma to vôbec nebaví. To takto mohlo vzniknúť ešte dalších 50 pokračovaní zo stredoveku, praveku a bla bla bla... Mali však ostať len pri prvej časti. Už sa to jednoducho všetko opakuje. A čo keď sa pri natáčaní všetci bavili? Bodaj by aj nie, keď za to majú všetci zaplatené. Do úvahy beriem z tejto trilógie len ORIGINÁLNU jednotku, pokračovania sú už len parazity.(13.4.2011)

 • Niktorius
  ****

  Historie se opakuje a s ním i přítomnost, budoucnost a tím pádem i Návrat do budoucnosti. Stejné šablony, stejné barvičky a jen trochu jiný obrázek, který ovšem alespoň vypadá příjemně familiárně. Prostě tahle série je trochu jako seriál, kde u každého dílu předem víte, co máte čekat a přesně podle očekávání se také vždy výborně bavíte.(9.11.2008)

 • Adman
  *****

  Návrat do budoucnosti, je film o kterém říkám, že je opravdu "geniální". Ikdyž, nadruhou stranu, když se to tak vezme tak samotný název: Návrat (jako že se nějam vrátím, někam do minulosti, někam zpátky) do budoucnosti (leda že bych ještě před tím návratem do budoucnosti, někdy v té bodouscnosti byl pak jsem se tam teprve mohl vrátit, a nebo jsem byl v ještě větší budoucnosti než je ta do které se vracím...), ale nechám toho, je to přecijenom "pouhopouhý" název filmu :). Celý film se drží jedné přímočaré príběhové linie, která však skáče z období do období. Právě tyto přesuny časem pomocí stroje času (Delorein) naskytují setkání se dvěma stejným osobám (prostě hrozí, že dotyčný potká sám sebe ale v jiném čase), což by mohlo mít strašlivé následky (jen si představte že si čtete tento komentář a najednou do místnosti vsoupíte vy osobně, chtěl bych vidět to chování obou (stejných) osob :)). Tím je potom těžší zvládnout to, aby divák viděl jenom to co má a když se v jednom záběru děje to co se již stalo v minulosti a zároveň se v popředí děje něco jiného... Po prvním shlédnutí jsem si říkal že bude asi jednoduché zde najít chybu, kvůli časovým posunům si mohli něčeho nevšimnout a mohlo jim něco uniknout, ale zřejmě Robert Zemeckic odvedl prvotřídní a vynikající práci režiséra filmové trilogie "Návrat do budoucnosti". Ještě musím dodat že se ve všech třech dílech vyskytují na tu dobu nebývale dobré a povedené trikové scény... od triků scénických přez všechny možné až po perspektivní triky. Když si v dněšní době, plné počítačů ;) a vyspělé techniky tento film zas pustím tak mi vůbec nepříde nijak zřejmé že toto je model atp. Dále je zde také "vymikajícní" herecká dvojice Martyho a doktora Browna ztvárněná Michaelem J. Foxem a Christopherem Lloydem. V každém díle se dostáváme někam úplně jinam (ať už v čase, nebo v prostoru), ale vše co se tu děje je prostě "vymakané". V posledním díle se dostáváme v čase do období westernu a cowboyů a atd, a zde se děje něco dost podobnécho co již dobře známe, ale je asi zázrak jak se to vše motá okolo jediné zápletky a stále je to prostě super. Vidět trilogii Back to the Future je opravdu zážitek, přeji příjemnou zábavu (která zde samozřejmě také nebycbí) :))(28.12.2004)

 • Bachy
  *****

  Po letech je to stále lepší a lepší. Jako malej jsem to měl jenom "hodně" rád, ale teď ságu žeru neuvěřitelně. Neuvěřitelně promyšlené, vypylované a navíc...pro mě, jakožto velkého fandu westernů lahůdka. Není to sice takový mozkový výplach jako díl druhý, ale to vše vynahrazuje 8 tisíc odkazů a 20 tisíc narážek. Doc. Emmet Brown sedí hrdě na židli v galerii nejkultovnějších postav.(14.11.2010)

 • Malarkey
  *****

  Měl jsem čtyři hvězdy původně, ale nakonec jsem to změnil, protože to do příběhu neodmyslitelně patří jako zbytek trilogie a zaslouží si to tudíž plný počet. Sice Divoký západ je trochu zruky, ale i tak je to důstojné zakončení celého příběhu a zábava stále dobrá. Kéžby takové filmy s tak dokonalým příběhem vznikali i dnes... --- A co jí řeknete? Že se máte vrátit do budoucnosti? Tomu nebude rozumět! Já v tom jedu s váma a taky tomu nerozumím!(22.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace