Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

bee.el

Musím se přiznat, že moje hodnocení je velmi anti-objektivní a velice sentimentální, kdybych film hodnotila jako mladší určitě bych prosazovala plný počet hvězdiček, takhle musím ubrat, protože i když se mi Smrt jí sluší líbí i po letech, už ne tolik:-) Dvojice "nepřítelkyň na život a na (hlavně) smrt" Streep-Hawn je naprosto parádní, Bruce Willise bych v jeho roli vážně nepoznala a v celém filmu je několik nezapomenutelných momentů, díky kterým si snímek ještě někdy ráda pustím... ()

jakub.kuba

Vynikající černá komedie, která by neměla chybět ve sbírce každého filmomaniaka. Myšlenka věčného života je opravdu špatná, doktor měl pravdu "A co dál? Vždyť bych se nudil". Další skvělé překvapení je onen Elvis, který samozřejmě též požil lektvar věčného života. ()

fumatro

Keď som si prečítal po prvýkrát obsah k tomuto filmu, povedal som si, že to bude riadna hlúposť. No napriek tomu som si k nemu sadol. A urobil som dobre. Film ma príjemné prekvapil, hlavne jeho špeciálne efekty a hviezdne obsadenie. Meryl Streep proste nemá chybu – je skvelá aj v tejto „čiernokomediálnej polohe“. Oceňujem tému nesmrteľnosti a vlastne celé spracovanie filmu. Odporúčam každému, kto potrebuje uniknúť z reality. ()

MATG

Už snáď po stí krát som si pozrel tento film a pozrel by som si ho aj ďalších sto krát. Tento film proste zosobňuje vo mne niečo neopísateľné pri pozeraní. Dynamiku, komické scénky a jemný nádych erotiky proste film pri ktorom si spomeniem na svoje mladi a živo si predstavím scénu keď som ho pozeral prvý krát a zažívam znova ten samí pocit, ktorý zažívam len pri málo filmoch. ()

Bayonnet

Tenhle film zbožňuju! Protože Meryl Streep dokáže zahrát opravdu přesvědčivě, obdivuji její pohyby, vzhled, mimiku a všechno. Hlavně tenhle film dobře využívá Bruce Willise jako komedianta a funguje to. Oceňuji i dabing,ale nejlepší je stejně původní znění. - " Ernest, you pushed me down the stairs!!" :D Skvělá práce! Plné 4*. ()

gerojmanus

Tak slušná bláznivá komedie s dost dobrými efekty. Na rok výroby docela zajímavá triková podívaná a já se i sem tam zasmál, takže dobrý:-) ()

San Miguel

Tak původně jsem si myslel, že to bud pěkná blbost. Po asi půlhodince filmu jsem změnil názor. Film se pomalu rozjíždí, a pak chytne rychlý spád. Pěkně jsem se bavil. ()

Profík

Je to velmi vtipné a má to úžasné obsazení. Willis ve své nejdivnější roli asi. Opravdu takhle vypadají dvě kamarádky na život a na smrt? 85%. ()

Black1e

Skvělá komedie, která leckterého vyznavače černého humoru pohladí po duši :-). Asi to není film úplně pro každého, ale u mě je to klasika, která nikdy nezklame!..Rozjezd je trochu zdlouhavý, ale pak začne ta pravá jízda + ke konci malé morální ponaučení..jinak další věc, kterou se může film pochlubit je výjimečně dobrý dabing (Zlata Adamovská) a skvělé hlášky..,,Už to vstalo?"..,,Ano pane, je to ve vaně!" ()

mzop

Místy nudné, celkově dobré. Pro mě lehký nadprůměr, 60%. V podobné roli už Bruce Willise asi neuvidíte :-D ()

JARDAHONDA

"Isabella Rossellini je krásná čarodějka, která hlavním hrdinům jednou provždy změní život - i smrt - v této vtipné, černé komedii s originálními speciálními efekty." Držitelka Oscara Meryl Streep a Goldie Hawn se společně s Brucem Willisem představují v hlavních rolích neskutečně zábavné komedii Roberta Zemeckise, která pojednává o chamtivosti, marnosti, nesmrtelnosti... a smrti. ()

Bety_Ell

Zábavné a vtipné pojetí pohledu žen na svůj věk. Co by byla taková žena schopna udělat jen proto, aby byla krásnější, vrátily se jí zpátky její křivky z mládí a celkově o pár let omládla? Vše. Opravdu všechno. Tohle se mi na tomto filmu líbí. Upřímně, baví mě se dívat, jak se mezi sebou lidé předhánějí. ()

Zrzavakocka

tak tohle se opravdu povedlo, to že Meryl a Goldie umí komedie to je již známo, ale to že se k tomu všemu propůjčí Bruce tomu já říkám šílená kombinace prostě legendární černá komedie jenž stále stojí za to jí věnovat svůj čas ještě kapku červeného vína a můžeme začít sledovat :) ()

LiSaiFun

Přišlo mi to hrozně trapné. A na závěr se tahle trapná komedie pokouší nadělit ještě jakési mravní ponaučení, no fuj. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr