Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

Emmmalie

Moja najobľúbenejšia oddychovka s Meryl Streep. Super herci, skvelá komédia ktorá chytí každého aj keď na prvý pohľad to možno tak lákavo nevyzerá. 90% ()

julie_mie

naprosto dokonalá komedie, plná skvělých hlášek, Meryl, Goldie a sekundující Bruce - jsou nádherní, kouzelní a "k sežrání". ()

Pythonator

Příliš černá komedie, která je příliš málo vtipná. Snad kdyby ty dvě ženské hrály nějaké pěkné herečky... Ale takto... Kdo se má na ty dvě strašidla pořád dívat? Jako Zemeckis je to strašné. ()

mertikek

Rozhodně musela být zábava tvořit tento film. Vlasatý Bruce je sice nezvyk, ale herecké kvality má výtečné, navíc božská Meryl Streep se do této role krásně položila. Zkrátka, radost sledovat herecké představení, především výše zmíněných hvězd, které si evidentně sedli, výsledkem je povedená komedie. ()

baron156

Jsem fanouškem černého humoru a toto stálo za to. "Kde to jsem" v márnici drahá. Meryl Streep a Goldie Hawn kralujou tomuto filmu. Efekty hodně nad úrovní a souboje mezi hrdinkami s lopatou nebo vidlemi prostě perfektní. ()

L.galera

Film, o kterém jsem si vždy myslela, že patří k jednomu z nejlepších filmů s M. Streep a G. Hawn, jsem dnes viděla po dlouhé době a zjistila jsem, že to tak úplně není. Tři herecké hvězdy se sešly v jednom filmařském díle a přesto se mi nezdálo, že by jim to fungovalo. Willis byl kamenný až hrůza, holky si trochu notovaly, ale zřejmě jsou už mé oči zvyklé na jiné (čti lepší) grafické úpravy a vychytávky. Příběh se mi zdá plytký a nijaký. Zřejmě s věkem měním svůj pohled na kinematografii. Nebo jsem jen čím dál víc náročná? ()

Bogrant

Náramne strelená komédia od Zemeckisa, na ktorej spracovanie si treba rýchlo zvyknúť, ale pri ktorej vidno, že si to všetci vskutku užili, i Willis, pre ktorého to musela byť v tej dobe ozaj nezvyčajná rola. Nič prevratné, ale zasmiať sa na tom dá. ()

Bragi66

Pár dobře trefených černých ran do Hulyvoodoo, ale tak černé a tak dobře napsané a provedené, jak tvrdí legenda, to zase není. ()

robzombie

Moc hezky natočená komedie s velmi zajímavým (netradičním) obsazením. Dámy hrály skvěle a Bruce ukazuje, že umí i jiné typy rolí než Mr. Die Hard :-) Zábavné, nápadité, vřele doporučuji. ()

enterama

cely film ma nadych tajomna a esenciu sexu. A to vsetko v strednom veku manzelskeho trojuholnika,kde dve, nie moc na pohlad atraktivne zeny, superia o jedneho, myslim, ze tiez nie moc atraktivneho muza .meryl streep a goldie by si zasluzili za tieto postavy nejake ocenenie ()

PRASÁK

Když člověk vidí, že režisérem filmu, který hodlá shlédnout, je rodák z Windy City Robert Zemeckis, může si být skoro vždy jistý, že půjde o velmi dobrou zábavu. Důkazem toho jsou jeho snímky jako "Honba za diamantem", trilogie "Návrat do budoucnosti", "Falešná hra s králíkem Rogerem" nebo "Forrest Gump". A nejinak je tomu v případě jeho filmu "Smrt jí sluší". Všechny tři ústřední postavy, krásou posedlá Madeline Ashton (Meryl Streep), její celoživotní rivalka Helen Sharp (Goldie Hawn) a zprvu plastický chirurg, později maskér mrtvol Dr. Ernest Menville (Bruce Willis) tvoří kompaktní humorný celek, ze kterého se odvíjejí všechny další šílené a neuvĕřitelné situace. Tahle fantaskní až černá komedie vmete mnohé nešvary lidského chování divákovi přímo do ksichtu. A když se na scéně objeví záhadná čarodějka Lisle von Rhoman (Isabella Rossellini) s elixírem věčného mládí, který je postupně nabídnut všem třem zúčastněným, nikoho nenapadne, že by ten krásně růžový elixír mohl mít vedlejší účinky, jako třeba "rozpad" osobnosti. Při sledování tohoto filmu se vždycky báječně odreaguju. Bravo, pane Zemeckis, tomu se říká entertainment! ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr