Robert Zemeckis si pred svojím vrcholným dielom nakrútil oddychovú čiernu komédiu, v ktorej ide o to, že sme predsa len ľudia a každý z nás starne a zomiera. Každý z nás to berie ale inak a Madeline, bývalá filmová hviezda, bojuje so starobou. A tak sa rozhodne vziať si elixír mladosti, ktorý jej zabezpečí večný život, respektíve nesmrteľnosť. Kedysi sa jej ešte navyše podarilo prebrať muža jej najlepšej kamarátky Helen, ktorá túži po pomste. Najlepšou scénou pre mňa osobne je scéna v dome Madeline, kde sa stretne hlavná trojka filmu. Absolútnym vrcholom je potom diera v hrudi Helen, či otočená hlava Madeline. Triky tomu dosť napomáhajú, sú fakt výborné, hoci ich nie je veľa. Bruce Willis, Meryl Streep a Goldie Hawn, zručná réžia, zaujímavý scenár a nevšedná atmosféra robia z tohto filmu faktický zážitok. Ja som sa výborne zabával. /80%/(28.5.2011)

Tenhle film fakt zbožňuju, vždycky mi zaručeně zvedne náladu. Má výborné efekty, za které získal právem oscara, a skvělý černý humor, k tomu naprosto trefný výběr hereckých hvězd. A ta krásná "hororová" hudba Alana Silvestriho...prostě paráda. Jen se mi příliš nelíbí závěr, proto musím srazit tu jednu *.(15.9.2008)

U filmu Smrt jí sluší bych rozhodně nesouhlasil s tím, že to je jeden ze slabších Zemeckisů, ba naopak já si myslím, že je jedním z nejlepších. Dokonale dokázal ve snímku skloubit náladu 90tých let s na svou dobu uvěřitelnými vizuálními efekty a pořádnou špetkou černého humoru, který mám opravdu rád. Navíc v hlavních rolích je obsazení, které by mohl leckterý režisér závidět. Klasika.(25.12.2012)

Tak že bych si u toho zrovna ucvrnkával do kalhot samou radostí a nezadržitelným smíchem se říci nedá. Prvních zhruba čtyřicet minut jsem se ani moc nezasmál a to mám docela smysl pro humor. Zvolené tempo mi přišlo poněkud vlažné a samotný děj mě moc nebral, stejně jako toho chrápajícího diváka v sále. Je pravda, že hlavní pozvánkou jsou herecké výkony hlavního tria. Všichni své role podali opravdu zajímavě a ve druhé polovině jsem se začal konečně bavit i já. Triky jsou opravdu místy hodně povedené a černý humor začal zabírat. Nemyslím si však, že by šlo o nějakou nezapomenutelnou bombu, kterou je potřeba vychvalovat do nebes. Spíš to vidím jako průměrnou podívanou na zabití času.(15.10.2011)

Černohumorně trhlá, bizarní komedie, ve které se ubohý Bruce Willis ocitne mezi kladivem (ex-manželka Goldie Hawn) a kovadlinou (manželka Meryl Streep). Zvolí, stejně jako ony, věčné mládí a nesmrtelnost? Spousta na svou dobu špičkových triků, dobré herecké výkony a sem tam vtipný frk - vidět to o 15 let dříve, možná by mi to ke štěstí stačilo. Ani dnes nejsem vyloženě nespokojená, pobavilo mě to víc než "Addams Family", ale že bych se celou stopáž válela smíchy, to ani ne. Docela fajn film, větší pochvalu ze sebe nevyperspiruji. 65%(20.9.2010)

• - Při natáčení rvačky, ve které byly použity lopaty, poranila Meryl Streep nešťastnou náhodou tvář Goldie Hawn. (Karlos80)

• - Meryl Streep se ucházela o roli Goldie Hawn, avšak nakonec ji nedostala. (adams89)

• - Nahé tělo Isabelly Rossellini bylo ve skutečnosti tělo Catherine Bell. (Karlos80)