Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve druhém filmu ze série Bláznivá střela se policejní poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) účastní slavnostní večeře v Bílém domě, kde má obdržet cenu za zastřelení tisícího drogového dealera. Na večeři je pozván také doktor Albert S. Meinheimer, s nímž se prezident Bush právě domluvil na nové energetické politice podporující alternativní zdroje. To se ale nelíbí zlotřilým představitelům tradiční energetiky (uhelného, ropného a atomového průmyslu.) Spojí proto síly s mazaným ničemou Quentinem Habsburgem, aby naplánovali Meinheimerův únos a na jeho místo dosadili dvojníka, který by vedl politiku v souladu s energetickou lobby. Ve Washingtonu se známý policista rovněž znovu setkává s bývalou přítelkyní Jane Spencerovou (Priscilla Presleyová), která v současné době pracuje v ústavu pro výzkum využití energie, a má pocit, že se tam dějí nějaké prapodivné věci. Frank se pustí do vyšetřování a zanedlouho narazí na neklamné známky toho, že i v této oblasti existuje mafie, prosazující své zájmy... (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (370)

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Ira Newborn: 1. Beirut Vacation [0:56] ,2. Drebin: Hero [1:03] ,3. Main Title [2:00] ,4. Meat Miss Spencer [5:28] ,5. There's Been A Bombing [0:47] ,6. The Exciting Chase [2:44] ,7. Bad Boys And Meinheimers [2:44] ,8. Miss Spencer [1:00] ,9. Hey Look At These [0:44] ,10. On The Ledge [1:36] ,11. Thinking Of...Him [2:33] ,12. The Date [0:56] ,13. Roof, Roof [4:14] ,14. I Must Kill Frank [3:10] ,15. I Want A World [1:47] ,16. End Credits [4:32]. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Drebin opět zasahuje a opět je to skvělá zábava, kanonáda gagů, parodických odkazů, fórků, které téměř plynule přecházejí z jednoho do druhého a některé dosáhly až na metu "geniální". Leslie Nielsen ve vrcholné formě nelítostně kosí padouchy i diváky. Možná už nepadám pod křeslo v záchvatech smíchu jako přři premiéře, ale pořád mi tahle legrácka dokáže pořádně zvednout náladu. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Upřímně řečeno ty dva poslední jsem přejel. Naštěstí se z nich vyklubaly drogový dealeři............. Jídelní scény jsou hnusný, nechutný a kazí celý film. Tomuhle druhu humoru neholduju. CITÁT - První dáma opět na zemi!!!........ Uhlí, ropa a jaderná energie, toť vše. Ekosystémy nejsou přijatelné. Poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) na stopě vysokému politickému a ekologickému spiknutí. Nádherný je poručíkův tanec okolo 35 minuty. CITÁT - Tím se netrapte, někdy používám své dívčí jméno........ Eko příběh o energetické úspornosti a obnovitelných zdrojích pojatý jako krimi parodie a komedie v čele s poručíkem Drebinem. Škoda, že film není vyprávěn jeho osobou, nebo alespoň komentován - to tomu strašně chybí. Už to nemá kouzlo prvního filmu, ale stále je to sranda. CITÁT - Hapsburg (Robert Goulet) má plán Bé vé vé- .....tak kde!!!!!..... Jane Spencerovou si opět zahrála Priscilla Presley. Na konci titulků je ještě dovětek o bioenergii. CITÁT - Bay, bay........... ()

Bauer 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, jak byla jednička úspěšná se dalo očekávat, že vznikne další díl. Nevím proč, ale uz to nebylo ono. Řekl bych, že v tomto díle se našlo méně vtipných scén ale za to zůstály stále skvělé hlášky. Leslie Nielsen opět předvádí výborný výkon. Ovšem velmi mně překvapil George Kennedy, který začal být také zábavný ( například v restaurci kde slintal a nebo když chtěl zbít padoucha atd. ). Scénář byl také poněkud slabší a ne tak dobrý jako v předchozím díle. Ale i tak jde o dobrou zábavu, která trošku kulhá za jedničkou. O něco málo horsí něž předchůdce ale stále je na co se koukat a stále je čemu se smát! ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Ráda bych vám představila nejstatečnějšího muže Ameriky !! Tento týden byl vyznamenán za zabití svého již tisícího překupníka drog !! Dámy a pánové, představuji vám Franka Drebina, poručíka kriminální policie.." - "Teda, po pravdě řečeno, ty poslední dva jsem náhodou přejel autem.. Naštěstí se ukázalo, že to byli překupníci drog.." ;) ()

Galerie (88)

Zajímavosti (11)

  • Na konci úvodních titulků herečka Zsa Zsa Gabor (hraje sama sebe) bouchne do policejního auta. Jde o odkaz na incident, kdy byla herečka v roce 1989 zatčena za útok na policejního důstojníka a řízení s prošlým průkazem. (SG-1)
  • Obrazy na stěně baru Ztroskotanců znázorňují potopení Titanicu, zkázu vzducholodě Hindenburg, zemětřesení v San Francisco v roce 1906, automobily Ford Edsel a DeLorean DMC-12, Hubbleův teleskop, ministra Nevilla Chamberlaina a guvernéra Michaela Dukakise. (SG-1)

Související novinky

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (více)

Reklama

Reklama