To teda byla sračka. Tak nevím proč jsem se na to díval už po třetí? Jay a mlčenlivý Bob, dementní dealeři trávy, které jejich matky kdysi dávno zapomněly před obchodem, hýří trapnými fekálními vtipy (tedy především Jay:), zachraňují orangutána a jedou do Hollywoodu překazit natáčení filmu na motivy svých vlastních postav. Hollywoodské scény, kde se postupně setkávají s Benem Affleckem a Mattem Damonem a potom s „prcičkářem Jimem“ a „Dawsonem“ (představiteli jejich rolí) jsou tak špatné, až jsou dobré (mimochodem není to heslo našeho nejúspěšnějšího livestylového časopisu:)(8.3.2008)

Kevin Smith by bez těhle postaviček krátil zábavnost svých filmů o nějaké to procento dolů. Proč jim teda nevěnovat vlastní porci? Odpověď zní, pokud si trousí neodolatelně jízlivé žerty s kuchyně Hollywoodu vedle nesnesitelně kecavých a občasně pitomých scén s ranku proklínaných komedií druhého řádu. Odkazy a známá jména se sypou z rukávu s patřičnou kadencí a i samotná myšlenka má potenciál. Jenže už úvod naznačí, že se pojede spíš po povrchní rovině. Humor Jaye s mlčenlivým Bobem má maximální sílu právě v pozadí, kde občas rozhodí hlavní postavy a uvolní atmosféru. Když jim ale dáte klíče od vlastního filmu, tak si berou na pomoc fekálnost a tentokrát skvělý Will Ferrell přifrčí jen na malou chvíli. Nikomu se nebudu divit, pokud to označí za zážitek života. Své obecenstvo určitě najde, ale já raději zůstanu u méně vychytaného Dogmatu.(23.9.2009)

A teraz babo raď! Niekto napísal, že Kevin Smith nakrútil tento film pre seba a svojich fanúšikov. S tým sa dá súhlasiť a otázkou ostáva iba prečo potom ide do normálnej distribúcie. Iný tvrdí, že na jeho plné pochopenie musím vidieť všetky predchádzajúce (a možno aj budúce) Smithove filmy. Nie, nemusím, nič nemusím. Jedine ak vyjadriť ľútosť nad tým, že nepozná mieru. Veď aj v tomto filme je viacero epizód, ktoré sú výborné a dalo sa na nich stavať. Ale čo z toho, keď ich vzápätí zabije nekonečne vulgárna a nechutná trápnosť. To mám ako všetko napísať pod seba, podčiarknuť a vypočítať priemer? Tie tri hviezdičky neznamenajú, ako obvykle, mierne nadpriemerný film, ale film ktorý ma nenaštval, aj keď sa mi dosť často hnusil.(29.12.2010)

Stylově vybroušená směs (sebe)parodických odkazů jak na celou předchozí tvorbu Kevina Smithe, tak i celou zpětnou dekádu současného Hollywoodu. Jeho osobitý pohled na popkulturu (filmy, hudba, komiksy) je zábavný do té míry, nakolik je divák ochoten akceptovat smršť vulgarismů, které zřejmě většina diváků šmahem odsoudí, aby si ji posléze dosyta užili ti, kterým přijde oslovení „my pussy“ dostatečně romantické a zábavné zároveň.(25.12.2006)

Máte rádi filmy, kde je plno velkých hvězd? Tak tohle je přesně pro vás. Kevin Smith produkuje skvělé filmy a tenhle patří u mě k těm nejlepším. Navíc když vidíte své oblíbené tváře, to je potom lahoda se na tohle dívat. Jestli budete někde na tom Ynternetu psát, že tenhle film je kravina, tak si vás najdu a zmlátím vás.(28.10.2011)

• - Seann William Scott, Jason Biggs a Shannon Elisabeth natáčeli tento film ve stejné době, jako Prci prci prcičky 2. (Kulmon)

• - Filmu byl udělen Rating NC-17. Aby tvůrci získali R, muselo být vystřiženo několik scén. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Na konci filmu v titulcích hraje písnička "Because I got high" od rappera Afroman. Kevin Smith režíroval k této písničce videoklip. Ve videoklipu se pak také objevují Jay (Jason Mewes) a Bob (Kevin Smith). (Mitin)