• kinej

Pěkná hovadina. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem pocítil v bránici chvění, které ovšem nepřešlo ve smích. Dobré je, že Affleck si tady ze sebe dělá srandu, ale i tak je to pošuk, co nemá páru o hraní.(13.1.2005)

Síce skvelá komédia, no zároveň prvý Smithov film, ktorý ma sklamal. Po Dogme som sa na samostatné dobrodružstvo Jaya a Silent Boba veľmi tešil, no tu je táto dvojica je slabým odvarom tých charizmaticky zhulených charakterov, ktorých si pamätáme z Clerks. Dal by som tri hviezdičky, nebyť skvelého záveru v Miramaxe plného paródií a odkazov na rôzne filmy, všetky Smithove diela nevynímajúc. Dúfam, že v Clerks 2 sa Jay s Bobom vrátia v takej podobe, v akej som ich mal rád, lebo tu sú len hiphopovo oblečení blbý a blbší. A dosť ma zaráža, že dokonca aj v kreslených Clerks sú to viac "oni"...(30.6.2008)

...fakt nevím... fakt ne... fakt.(2.10.2005)

Komedie a zároveň parodie na všechno i sama na sebe. Tenhle film je opravdu bomba a je přecpanej k prasknutí popkulturnímy odkazy a známými osobnostmi. Pro fanoušky Kevina Smithe je tohle ráj.(3.3.2005)

Smithe mám hodně rád, ale tohle asi nikdy nedocením. 50%(7.11.2009)

• - Jako v každém filmu Kevina Smithe se i tady objevilo číslo 37 (na klapce během natáčení souboje). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Shannon Elisabeth byla původně vybrána pro menší roli, ale režiséra Smithe natolik ohromila, že jí dal roli Justice. (Kulmon)

• - Webová stránka www.moviepoopshot.com byla vytvořena speciálně pro tento film. Existuje dodnes. (Kulmon)