Na tohle jsem ve 12letech vyrazil s partou kámošů do kina v domnění, že se jedná o teenagerskou komedii ve stylu Prci, prci, prcičky. Sice to nebyla pravda, ale i tak se mi do dost líbilo (i když, hodně vtípků jsem asi jako neznalec filmů Kevina Smithe asi nepochytil). Nicméně dvojka Jay a ml. Bob se mi mega zalíbila a prostě jsem se u toho fakt bavil. Po letech sice ne už tak královsky, ale furt je to celkem solidní.(20.7.2006)

Tak zde schytala obrovský úder moje bránice, Jay a mlčenlivý Bob se u mě postarali o skvělou zábavu, u které jsem doufal, že nikdy neskončí. Najdeme zde spousty parádních odkazů na různé filmy, kde bych doplnil ještě chvilkovou parodií v jednom autě na Scooby-Doo... Co na to víc ještě říct... no prostě... => parádní zábava :-)(24.5.2011)

Tak tohle je hodne vostry. Jay a Tichej Bob jsou tu po celou dobu filmu, takze je to neco jineho nez ostatni Smithovo filmy, kde byl nejakej pribeh a do toho vzdy na chvilku vpadli a hodily nakou hlasku. Kvalit Flakacu to sice nedosahuje, ale presto to je vynikajici zabava, hlavne dokud se oba hlavni hrdinove nedostanou do Hollywoodu, pak uz to takova rezba neni, ale presto si tech 5* zaslouzi.(20.3.2004)

Zákaz, zákaz a ešte raz zákaz pozerať všetkým, čo nepoznajú predchádzajúcu Smithovu tvorbu alebo aspoň časť z nej. Táto brutálna zhulená komédia je totiž určená len "zasväteným" a ostatní jednak nemajú šancu prebrať veľa fórikov a jednak asi nebudú naladení na tú správnu smithovskú humorovú vlnu. Pre "Smithológa" je to ale niečo ako splnený sen. Jay a Silent Bob majú neobmedzený priestor na realizáciu, dali sa dokopy všetci herci z predchádzajúcich filmov a majú tu krásne miniúlohy a Smith na nás opäť chrlí jednu dialógovú perlu za druhou, jednu úžasnú parodickú scénu za druhou a dych mu nedochádza až do samotného konca. Musím síce uznať, že predošlé štyri smithovky sa mi všetky páčili o malý kúštik viac, ale i takto to na 10/10 vystačí bez problémov. P.S.: Oplatí sa počkať do konca záverečných titulkov, lebo tam číha ešte jedna výborná cameo rolička.. ;-)(27.8.2006)

Oh yeah motherfuckers , that's what I am talking about , hey yoo.Jo tak tohle je super narez kterej každopadně pobaví.Určitě by se to dalo nazvat kultem.Jenom konec už mi nepřišel tak moc funny.Jinak docela mně překvapil Ben Affleck , kterého jsem měl až do teď za nafoukanýho debila ale je videt , že si taky sám ze sebe dokáže dělat srandu.(8.8.2006)