• AngelAngie

Nesedlo, ani trošku...(25.5.2008)

Spousta zajímavých cameo rolí, ale jinak?!(13.8.2009)

Tohle je neskutečná jízda od začátku do konce, Jay neustále vykřikuje jednu krutou hláškou za druhou do toho spolu s tichým Bobem všude pobíhaj a všechno řešej tim nejdementnějším způsobem. Já se bavil fakt královsky(8.8.2006)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Skvělá komedie, ale na to, že to točil Smith, tak celkem zklamaní ! Chybí obvykle "smithovské" hlášky, místo nich nám tady Smith naservíroval plno odkazů na své filmy a spoustu vtipných, někdy i celkem trapných scének - ( které mi ale nevadí, jelikož i ty mám rád, ale nesmí jich být dost ) ! No nevím. Docela průmerná komedie. Smith by se měl radějí věnovat tomu, co mu jde nejlépe, a to jsou dialogy a filmy jako Clerks či Flákači ! Za scénu s jeptiškou a když se Jason, Kevin a Ben podívají do kamery s hláškou: "Kdo by se na ten film chtěl dívat ?" a taky, že jsem veliký fanda Kevina Smithe, dávám 4 slaboučké hvězdy Orion, které jsem tajně ztrhal z oken lidí, kteří uvěřili jejich reklamě a marně doufají, že když je mají nalepené na oknech, tak se u jejich domu zastaví Orion vozidlo a zadarmo jim dá nějaké ty "slíbené" peníze ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(26.4.2009)

• RHK

"Dosť bolo takých Švýkov."- jsem zaslechl kdysi na vojně. No a mi tahle pokleslá a sprostá parodie přišla zoufale nevtipná a nudná, burany a feťáky a Kevina Smithe já nerad, zajímavé narážky na parodované filmy jsem tam nenašel za prvních 30 minut žádné :(, tak jsem to vypnul. Od toho máme dálkové ovládání, že? K pobavení by Vám mohl stačit trailer, jsou tam asi všechny fóry, tedy ten jeden, Spielbergovo logo: http://www.csfd.cz/film/10220-jay-a-mlcenlivy-bob-vraci-uder/videa/(30.12.2010)