Krotitelé duchů II

Krotitelia duchov 2

Sci-Fi / Fantasy / Komedie / Dobrodružný

USA, 1989, 104 min

70%(10.9.2010)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $112,494,738Tržby Celosvetovo $215,394,738/80%/(29.6.2005)

Boli ste svedkom paranormálnych javov? Videli strašidlo či inú formu nadprirodzenej existencie? Ak ano, neváhajte ani minútu. Zavolajte "Krotiteľov duchov". Ich služby sú k dispozícii dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Uveria vám každé slovo. Navždy vás zbavia strachu a prízrakov. Doktor Peter Vankman, doktor Raymond Stantz, doktor Egon Spengler a ich spolupracovník Winston Zeddmore sú späť. Musia zachrániť obyvateľov New Yorku pred démonickým krutovládcom Vigom. Ghostbusters are back! *****(13.11.2010)

Mne se libí i toto trochu měně hodnocené pokráčování. Vigo je zloduch jak má být. A Lajosh se své role Igora také zhostil dobře.(28.2.2010)

For Me 74%(6.2.2008)

• - Pro scénu na začátku filmu, kde se kočárek s miminem prohání po silnicích, byla konstrukce speciálně upravena, aby kočárek šel ovládat vysílačkou. (Skarface)

• - Bill Murray souhlasil i s třetím dílem filmové série, ale stál si za tím, že ve "trojce" bude hrát jen několik minut na začátku a pak jeho postava zemře. Zbytek filmu chtěl odehrát jako duch. Nikdo s jeho nápadem nesouhlasil a tak třetí díl v té době zkrachoval. (Maark)

• - Na začátku filmu je v kině promítán film Cannibal Girls (1973). Cannibal Girls jsou druhým filmem, který natočil režisér Ivan Reitman. (FilmFan24)