Proudové letadlo Boeing 707 je na své cestě z Atén do Říma a New York City uneseno palestinskými teroristy. Ti požadují, aby je pilot dopravil do Iráku. Zabíjejí cestující jednoho po druhém, dokud nedosáhnou splnění svých požadavků. Mezitím je do akce povolán elitní tým členů výsadkové jednotky vedený majorem McCoyem a plukovníkem Alexanderem, aby zlikvidoval všechny teroristy v letadle včetně těch, kdo jsou do únosu zapojeni. Čeká je nelehký úkol pokusit se znovu získat kontrolu nad letadlem dříve, než teroristé zabijí všechna rukojmí… (TV Prima)

corpsy

Norrisova najväčšia a najlepšia pecka. Výborne zvládnuté akčné scény a jeden z najhrdinskejších hudobných motívov v histórii filmu, vás nakopnú do tej správnej bojovej nálady. Málokedy pri sledovaní filmov s Chuckom Norrisom fandím, ale tu som sa neovládol. ()

blackrain

Co si budeme povídat, všichni víme, že Chuck Norris není žádný extra herec. Přiznejme si, že nám ani o jeho herectví nejde. Zajímá nás, jak své protivníky zlikviduje perfektně zvládnutými kopy nebo je postříli a nechá vyhodit do vzduchu. Prostě si užijeme akci, při které vypneme mozek a nebudeme myslet na nejrůznější problémy. ()

MATADOR

Naprosto typický akční film 80. let, nad kterým musel v té době každý říkat "Wow", "Páni", "to jsou machři", nebo "nářez". Jsem přesvědčen, že tomu tak skutečně bylo. Jenže v dnešní době je to velmi laciný film s opravdu mizernými hereckými výkony, jednou melodií, která si vystačí na všechno, od honiček, na přestřelky, až po titulky. Šíleně dlouhé, za to místy docela zajímavé, určitě tento film nezavrhuji. ()

Derek

ocakaval som zabavnu blbost (cuduj sa svete v mladosti mi delta force vzdy unikal, na rozdiel od inych golanoviek) a blbost som dostal, avsak nudnu. uvodna hodina ma prilis nebavila (unos lietadla) i ked neskor sa to konecne rozbehne, dve hodiny je ale zabijacka dlzka... ()

Colonist

V 80., respektive 90. letech mohl někdo tento film vnímat jako bombu a dodnes ho tak považovat za kultovní. Ale když ho člověk poprvé vidí až v roce 2019 (můj případ), tak z něj tak odvařený není. Dneska totiž člověk u filmu s Chuckem Norrisem čeká stupidní cheesy zábavu, tedy zábavně špatný film. Jenže tady tomu tak není. Film se bere moc vážně, na což v žádném případě nemá právo. Právo nemá ani na dvouhodinovou stopáž. Je to ukrutně dlouhé a místy sakra nudné - po úvodní scéně s Chuckem totiž až do přestřelky na letišti chybí jakákoliv akce a sám Chuck v té první polovině filmu moc nevystupuje. Musím však uznat, že první půlka snímku, kde největší prostor dostávají teroristé a rukojmí v letadle, je asi tou nejzajímavější části celé Delta Force. Po dosednutí letadla na zem tu máme sice jednu akční scénu za druhou, ale ty jsou trapné (např. automobilová honička) nebo sakra dlouhé a postrádající koule (noční osvobozování rukojmích). Střílí se tu, věci vybuchují ve velkém, mrtví padají k zemi po desítkách, ale pro mě to bylo jednoduše sterilní, ta akce mě nedokázala pohltit. Tři hvězdičky dávám za solidní herecké obsazení vedlejších rolí, Silvestriho hudbu a těch několik působivých scén z letadla. ()

ilemas

V dobách VHS byl tento film naprostá pecka, dnes už jsem to shlédl jen z nostalgie, co mě ovšem nejvíc na filmu vadí, je děsně nehodící se disko hudba, která doprovází celý film včetně honiček. ()

Martin741

Jo, v 80. rokoch mal Cak Norris este nieco do seba. Reziser Menahem Golan /neskor natocil aj Over the Top so Stallonem/ je tuna len rutiner. Samotny Cak Noris zacal presluhovat az neskor. Zaroven povazujem Delta Force za najlepsi film tejto trilogie. Asi aj preto, lebo tu hral vyborny Lee Marvin /Man Who Shoot Liberty Valance, Emperor of the North/. Reziser Golan vsak uz dvojku netocil. Okrem Lee Marvina sa tu objavil aj Liam Neeson. 66 % ()

bourec

Nikdy sem neměl moc rád Norrise,a i přes spoustu viděnejch filmů v mladym věku ho teď považuju za docela babralskýho herce????.Studio cannon a jeho producenti G+M maj širokou paletu udělanejch filmů,ovšem povětšinou dost bídný kvality.Delta force je slušně obsazený,výbuchy a všechny efekty nevypadaj uměle,ani příběh neni úplně blbej,ale těch chyb.Tuny nesmyslů,a do toho Norris,dřevo bez špetky charismatu,tvaří se při boji stejně jako na hajzlu.Slabota za dvě.40%. ()

c.tucker

Extrémně dlouhý na takou béčkovou záležitost. Většina je jen opravdu slaboduchý únos letadla. V druhé polovině teprve přichází na řadu Chuck a jeho extraordinérní zabíjení. Geniální sjezd po drátu na jedné ruce a střelbou z Uzi druhou rukou. Pak jen kecy a kecy, trošičku zahráno na vážno a milionový Chuckův úsměv na závěr. ()

Skuby47

Nemám ráda brutální akční a válečné filmy ve kterých tečou potoky krve, ale toto bylo uměřené. Chuck své fanoušky nezklamal, i když některé situace byly trochu přes čáru. Byl to jen film, nejde o skutečnost. Film to byl ve svém žánru skvělý, náročný na výpravu a početný kompars. Herecké výkony byly odpovídající i když v tomto případě byly nepodstatné, taky výbuchů a bojových střetů bylo pro milovníky akce dost. Zaujalo mne, že ženy byly v letadle statečnější než muži, i když mezi nimi byli i vojáci. ()

Stegman

Pokud tento "film" vezmete s nadsázkou, tak se (zvlášť v závěru) pobavíte jako málokdy... Doporučuju se po filmu (jako bonus) podívat na nějakou stránku s norrisovskými vtipy (nebo i před filmem jako navnadění). ()