RadekV

Pecka. Film tě vtáhne do děje. Nevím do jakého žánru to zařadit. Psycholgický thriller? Dobrý scénář, inteligentně natočené jako by s lehkostí - opravdu povedený film. Nic není zadarmo. ()

Sugest

Celej film je vlastně dost zajímavej a nekouká se na něj špatně. Přesto ode mě dostal 3 hvězdy. Zaprvé pro to očividné zaměňování Nikolaje za jeho nadupanějšího dvojníka, ale především proto, že (spoiler alert ) těsně před koncem filmu měl hlavní hrdina filmu v ruce všechny trumfy. Mohl poslat poldům souřadnice na druhém konci města, dotáhnout kšeft do konce, uspokojit Beasta, schrábnout provizi, popadnout rodinu a zmizet na druhej konec USA. Místo toho si vybral to co si vybral ? Ten konec nedával velký smysl. ()

Fujin

Kvalitně natočeno, dobrý Nikolaj... ale... je to tak vleklý a depresivní, že to znova rozhodně nechcete absolvovat. Tohle není kousek, kterej by se ve mě nějak zapsal a na kterej bych vzpomínal ještě nějakej ten večer. Bezpohlavní vězeňské drama. Krimi to za mě nevidělo ani z dálky. ()