Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Pattrick

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Survivor je mojí nejoblíbenější reality show. Jsem velkej milovník všech reality show a snažím se zkouknout co nejvíce, hlavně z té světové produkce. Tato patří na první místo. Hlavně za své podrazy, skvělé soutěže, skvělé lidi. A jednoho nejlepšího moderátora, jaký kdy vůbec reality show uváděl. ()

myst3ry

Tento pořad mi dělával příjemného společníka během letních prázdnin... pro malého kluka to je něco neuvěřitelného. Dneska už bych to určitě tak nelhtal. Nic méně v rámci reality show lze jednoznačně řadit to té lepší kategorie. ()

yce

Nejlepší reality show co existuje, nedoporučuju se dívat s dabingem Jeff Probst zní jak hrozný pako v českým znění :-) Hodnocení jednotlivých sérií: 1. série 75%, 2. série 75%, 3. série 60%, 4. série 70%, 5. série 55%, 6. série 85%, 7. série 95%, 8. série 100%, 9. série 70%, 10. série 80%, 11. série 75%, 12. série 85%, 13. série 90%, 14. série 45%, 15. série 80%, 16.série 100%, 17.série 75%, 18. série 85%, 19. série 90%, 20. série 100%, 21. série 75%, 22. série 70%. ()

JackieD

Jako malá jsem to hltala. A to mi přitom všechny ty hry a myšlenkové pochody soutěžících dochází až teď. Jedna věc je jak je to natočené, jak je to připravené, jaké tam jsou soutěže a veškerý obal i obsah co to má mít. Ale druhá věc, která se nedala naplánovat je chování těch lidí v extrémních podmínkách, kteří se snaží přežít a přitom vyjít ze všeho s čistým štítem, hrát co nejšpinavější hru a přitom si hrát na ty nejdokonalejší. Sobeckost, podlost, neohleduplnost, sebestřednost.. všeho tam je dost. A je to tam potřeba. A to, že mě to někdy i díky těm lidem dokáže naštvat je jen důkaz, že to něco do sebe má. Momentálně na to koukám znovu, tak ještě časem možná jednu * přidám. ()

BPetra

Nejdřív musím říct: tohle je jediná reality show, na kterou můžu koukat :D Ale teď od začátku - na Survivor jsem koukala už od malička a strašně se mi líbily ty hry, divoká příroda a další bláznivý věci, co ti američani prováděli. Tehdy jsem tu věc měla ráda jenom proto. Vůbec mi nedocházelo, jaký psycho to vlastně je. A že jde jen o to, kdo je větší sv*ně, jak se koho zbavit, taktizovat, komu správně lhát... To jsem zjistila teprve potom, co ho nedávno znovu začali dávat na COOLu. A musím říct - LÍBÍ SE MI TO JEŠTĚ VÍC! :D Vlastně je to typická reality show, kde prostě lidi udělají cokoliv pro peníze, je ale ozvláštněná i prvkem "přežití". ()

K.e.a.n.e.80

Tahle reality show je hned po amazing race, věc, která mě hodně baví. Kdo chce vyhrát, musí mít perfektní strategii, ve který musí uplatnit všechny svoje dovednosti, včetně intrik, podrazů a mojí nejoblíbenější závěrečnou řeči před porotou. Tohle hodnocení patří samozřejmě jenom americký verzi, protože za tu českou ludru by někdo zasloužil pořádně nakopat do prdele. ()

Claire01

Bezi uz Season 23 a ja se (az na drobne vyjimky - jako napr. Vanuatu ci Nicaragua) jeste poradne nenudila. Koncept je sice porad vicemene stejny, souteze jsou na stejne bazi, ale vzdycky, kdyz si myslite, ze uz vas nema co prekvapit, tak se tvurcum povede vymyslet neco novyho. V lepsim pripade si to vylepsuji i sami soutezici, clovek se obcas az divi, ceho je kdo schopen. Kazdopadne miluju, jak se do sebe vsichni na Tribal Council pustej, obvinovat finalovou dvojici z toho, co delali i ostatni, to lidi asi nikdy neprestane bavit (a me rozhodne taky ne) :) Reality show je to silne navykova, jednotlivy serie nakonec tak hltate, ze se od toho jen stezi odtrhnete. Celkovymu napadu na tuhle show bych dala jasnych 5*, ale vzhledem k nekterym mene vydarenym seriim se spis priklanim ke 4*. Snad si tahle show i nadale udrzi svoji kvalitu. ()

Noha88

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Najlepšia show akú mohli vymyslieť. Začal som to sledovať hneď od prvej série asi v roku 2001. Som úplny závislák. Keď dlhšie nevidím volakú sériu tak mám absťák. Videl som všetky série a niektoré aj 2 - 3 krát a stále ma to baví. Len trošku ma serie že réžii ide samozrejme len o sledovanosť tak môže manipulovať s hrou a aj s hlasmi. Ale ja pevne dúfam že réžia ešte túto možnosť nevyužila. A keď áno, tak aj tak je to tá najlepšia show :) Jediné čo by som tomu vytkol je to že novšie série stratili ten survivorský nádych. Kmeňe majú od začiatku oheň, kladivo, klince, harpuny, lopaty a podobné veci. Aj tie odmeny trošku ochabli. A v 23 sérii si réžia nedá ani tú námahu aby prezradila na ktorej pláži budú žiť kmene po zlúčení. Nieje čas aby to tam zmienili. Vysielacia doba je okolo 40 minút a myslím si že je to dosť málo na zrekapitulovanie troch dní. Mohlo by to mať aspoň 1 hodinu lebo len kmeňová rada zaberie tak 7 až 10 minút. A súťaže tiež ochabli v novších sériach. Moje najobľúbenejšie série - Samoa(19), Tocantins(18), Palau(10), Heroes vs Villains(20), Cook island(13) Moje neobľúbené série - Redemption island(22), Marquesas(4), The Amazon(6) Moji obľúbení hráči - Russell Hantz(19,20,22), J.T.(18,20), Yul(13), Yau man(14,16), Rupert(7,8,20), Sugar(17,20), Rudy(1,8), Lex(3,8) ()

Milinka84

Americká verze toho pořadu je pro mě v poslední době ten nejlepší pořad, který vysílají v TV, baví mě sledovat jak jsou lidé vynalézaví a jakou strategií ve hře hrají....Je to závislost...:) ()

lukaskon1

Asi to nevypadá zrovna fér hodnotit jednou hvězdou, když koncept pořadu je tak nápaditý a promyšlený. Musím ale hodnotit celek a tedy i soutěžící. Ti jsou totiž největší zádrhel soutěže (zvláštní že?). Vypadá to skvěle: vybudovat tábor, seznámit se, spolupracovat, soutěžit proti druhému kmenu atd. ale realita je ve všech sériích jiná. Ve skutečnosti jde jen o to se všemi vyběhnout, podrazit je, využít a zlikvidovat. Někomu se asi líbí sledovat jak se skupina lidí chová k sobě navzájem jako prasata. Mnozí se v tom možná i vidí a dělali by to samé. Pár sérií jsem viděl ale vždy ty nejčestnější a nejvěrnější skončili špatně. Sledovat jak se podlí hajzlové radují z miliónů, které si ani v nejmenším nezaslouží pro mě není. ()

kriss1313

Najlepšia séria: Mikronézia - spiknutie dievčat a vyradenie Ozzyho, Jasona, Alexis a Erica bolo OBROVSKĚ prekvapenie...škoda že bolo tak veľa zranení a odstúpení zo súťaže...a na finálovej kmeňovej rade to poriadne vrelo - ospravedlnenia, urážky, nadávky, odhalenia, odpustenia, obvinenia a aj jedno vyznanie lásky ♥...škoda len že nevyhrala Amanda ()

s.u.g.e.r.

Nejlepší reality show co kdy byla natočena! Intriky, podrazy, lži, emoce, pravý charakter, smysl pro cest, strategie, nezapomenutelné okamžiky a k tomu nádherné ostrovní lokace a skvělý Jeff Probst -- To je Survivor. Top seasons: Heroes vs. Villains, Micronesia, All stars, Cook Islands. Nejoblíbenější soutěžíci: One and only queen Parvati - love you:-) Neojblíbenější momenty: 1. serie- poslední tři držící se totemu a užasná podkreslující hudba. 12. serie- kdyz se v poslední epizodě Ti dva loučí s táborem. 20. serie- Ty dvě šílené kmenové rady. Nejvtipnější momenty: 1. Erik v Micronesii dostávající "školu života":-) 2. Ten vůl na boji v Palau 3. samozřejme JT v Heroes vs. Villains ()

Iker..

První 3 série byly úžasné, pak už to postupně sláblo (ale i tak to bylo dobré), hlavně tím, že trosečníci dostávali moc pomůcek a měli to oproti svým předešlým kolegům lehčí. Největší oblíbenec jednoznačně Ozzy, největší kretén Jamie a největší krysa Jonathan... ()

koubick

Kdysi dávno jsem viděl první sérii. Před pár měsíci jsem na COOlu viděl jeden Mikronésii a... Survivor mě chytl a už nepustil. Dívat se na lidi soupeřící nejen s přírodou, ale především mezi sebou je skutečná zábava. Někdy člověk jen žasne, co jsou někteří lidé schopni udělat pro to, aby šli v soutěži dál (stačí jedno jméno - Russel Hantz). Nad tím vším ční Jeff Probst, ten chlápek je sympatickej v každý sérii. ()

REMUS_3

Prvá reality - SHOW (fakt SHOW) ktorá ma dostala a držala dost dlho. Pár týpkou a pár ženských ktorý musia prežit. Výborné, výborné. "Na ranné odpoludnie až vecer" či? ()