Série(2) / Epizody(14)

Tim (Simon Pegg), komixový nadšenec, a Daisy (Jessica Stevenson), žurnalistka na volné noze, se oba ocitli na dlažbě ve stejnou chvíli. Náhoda je svede dohromady a pomocí drobné lži - předstírají před postarší domovnicí se sklony k alkoholismu, Marshou (Julia Deakin), že jsou pár - získají levný byt. Ten se záhy stává centrem všemožných bláznivých příhod, do kterých se tak či onak zapojuje také podivýnský malíř Brian (Mark Heep), Timův nejlepší kámoš a nadšenec do zbraní a armády Mike (Nick Frost) či Daisina post-hipiesácká kamarádka Twist (Katy Carmichael). (Eddard)

Recenze uživatele fars k tomuto seriálu (1)

Spaced (1999)

Zatracene malo dilu!!! Dve serie po sedmi dilech, pricemz jeden trva 20 minut? To si dam na posezeni. Znate to, nez si oblibim postavy ze serialu, utece 7 dilu (cela jedna serie). Nez si je zamiluju utece dalsich sedm, a ja se pak tlucu do hlavy ze chci vic... Ale kazdopadne Simon Pegg alias Tim je borec! Nick Frost (Mike) s jeho vasni ve zbranich, ukradeny tank a pokus o oblehani Francie neni o nic mensi borec a tvori s Peggem dokonalou dvojku. Hlavni zapletka kde Tim a Daisy (vcelku prijemna Jessica Stevenson) musi predstirat idylicky par aby si udrzeli byt je dosti zajimava. Z dalsich postav jeste musim zminit podivinskeho umelce Briana. Malo toho namluvi, maluje vztek, bolest, strach a kdovico jeste a je proste uchvatny :-) Serial neni tak prospikovan humorem jak jsem puvodne cekal (teda aspon prvni serie ne, druha je luxusni), ale skyta mnoho narazek na filmove klasiky, spustu parodickych prvku, a kdyz dojde na akci (a k ni dochazi casto) tak diky tvurci vymazlenosti a hracickovitosti zname treba z Hot Fuzz je skutecne na co se divat. Libi se vam britske sitcomy? Jdete do toho! ()