Lee a Dosmo právě dokončili svou práci. Jako slušně placení nájemní vrazi úspěšně odpráskli další oběť a v poklidném městečku San Fernando Valley začali přemýšlet o budoucnosti. Ačkoli tato ostrá dvojka byla do této chvíle hodně úspěšná a má na svém kontě nejednoho nebožtíka, Lee se rozhodl osamostatnit se. Svou sólovou kariéru začal tím, že dal svému bývalému parťákovi pod auto bombu. Přímo výbušně tak odstartoval řetězec událostí, které připraví o kůži řadu cvičných terčů. Jak jinak to může dopadnout, když jeden vrah je drsný a druhý drsnější, jedna žena krásná a zákeřná, zatímco druhá krásnější a zákeřnější a kde jedinou nesrovnalostí v jinak perfektně sehraném tandemu detektivů se zdá být vztah každého z nich k prostitutkám. (oficiální text distributora)

cubajz

taková příjemná, ale trošku obyčejná puzzlovitá kriminálka, kdy sledujeme jak se osudy pár hlavních protagonistů slévají do jednoho. Bezva byl minutář James Spader a supr kočka Charlize Theron. ()

VanTom

Dobře obsazená "tarantinovka" přes mnoho krvavě černohumorných momentů nedosahuje údernosti, vyšperkovanosti ani vypointovanosti svého vzoru. Kriminální mozaika policajtů, zabijáků i (ne)obyčejných lidí z různých vrstev, jejichž cesty se v určitých bodech protnou, se celkem vleče a s mnohými načrtnutými figurkami a linkami si ve finále neví rady (viz naprosto k ničemu nevedoucí postava Jeffa Danielse). ()

cab

Bizardni thriller zachycuje dva najemne vrahy, dve krasky dychtici po penezich, dvojku totalne odlisnych policajtu a dalsi skupinku prapodivnych charakteru, ktera se plete do planu vyse zminenych. Herci jsou devizi celeho projektu a zbytek obcas zafunguje a obcas zahapruje. 50% ()

Prochy38

Na tuhle krimi jízdu mě nalákaly akorát nohy Ch. Theron a na své jsem si teda rozhodně přišel. Jenže to nebylo zdaleka vše, na co jsem si přišel. Tahle krimi jednohubka totiž neměla daleko k Tarantinovskému stylu a propletenost povedených příběhů se kvalitou snoubí s vynikajícně zahranými postavami. O to milejší je, že se tu pohybuje spousta milých, mně neznámých tváří, přesto všichni bodují. Vtipné, akční, napínavé, povedené. Já byl nadmíru spokojen. Musím říct, že mě potěšila T. Hatcher, které to neskutečně seklo. ()

gumolit

Charlize Theron je strašne sexi a už len kvôli mlátičke s Teri Hatcher sa to oplatí vidieť ! A film bol tiež vskutku zábavný vdaka skvelým hercom. ()

Bozvav

Dobrý scénář, slušně zahrané, jen poněkud líné tempo, takový Pulp Fiction jinak a slabší. Za mne 65%. ()

Chundys

Jedna z prvních rolí Charlize a tohle?! Sakra já jí mam rád kočku! Ale i tak vládnul tomu minuťák James Spader! ()

GOREGASM

Lehce nadprůměrný thriller se slušnou zápletkou, která se nesnaží šokovat, ale je dostatečně chytrá, aby zaujala. Jednotlivé postavy mají šťávu a dobře zvolení herci, mezi kterými dominuje chladnokrevný James Spader, jen podtrhují kvalitní výsledek. Ke všemu si navíc užijete jednu topless scénu s Charlize... 60% ()

Hapretor

Na tu dobu velmi povedené. Hlavně bitka Theron vs. Hatcher. To jsem jen slintal. Vtipné v trefných momentech. Pohoda na uspání ... ()

Rockerman

Má oblíbená skládačka, tentokrát v krimi - komediální podobě. Spletenec různých lidí jejich osudů, plánů a zájmů, který se postupem času rozplétá nebo spojuje. Zábavné, lehce překvapivé. Také jsem si všimnul, že se tu vyskytuje jen jeden černoch a jedna asiatka v epizodních rolích, aniž by to utrpělo na kvalitě. Dneska by bylo obsazení rolí úplně jiné. ()

dalziel

Nenápadná záležitosť ktorá skvele pobaví.Rvačka sexy mladých kočíek Teri a Cherlize je tu ako super bonus. Taký Pulp Fiction z druhej ruky 😁 ()

Razzor_82

"Jednej podle plánu a všechno půjde jak má." Překvapivě zábavný a kvalitně promyšlený thriller s prvky černého humoru. Vše do sebe hezky zapadá.  Pohodové herecké obsazení včetně sexy Charlize Theron. Zajímavé postavy, které se hezky propletou v příběhu. Takový  light "Pulp Fiction". 7/10 ()

Bilky

Ak je v našich končinách film, ktorému viac uškodil zavádzajúci nár. názov hoďte to do placu - je to fakt námet na horor! vrrrr. Tento nenápadný film má perfektne vypointovaný scénar, veľmi slušné obsadenie a pomerne civilné prevedenie. Excelujú SPADER , AIELLO aj STOLTZ. Osobne som bol príjemne prekvapený. Filmy ako CHYŤTE HO! a BUĎ V KLIDU! sa snažia o čosi podobné, no chýba im takéto oduševnenie a pohodovosť aj napriek hviezdnemu obsadeniu. A možno práve to je kameň úrazu... ()

K.O.vi

Český název filmu Drsný a drsnější asi reaguje na obsazení jedné postavy Jeffem Danielsem... Musím se přidat k ostatním, velice se mi líbil herecký výkon Jamese Spadera, který zahrál hajzla k pohledání. Je vidět, že mu záporné role sedí více než ty kladné. ()

Bohulib

Celkem se mi to líbilo, detektiva Alvina mi bylo trochu líto. Doufám, že Dosmovi to pak šlo v pizzerii v Brooklynu líp než zločinecká kariéra. A taky by mě zajímalo, kdo sesmolil ten naprosto zcestný oficiální text distributora, který je tu uveden jako obsah filmu. ()

Bragi66

Kupodivu docela spletitý příběh spojený náhodami. Na tu dobu velmi dobrá dějová konstrukce ve stopách Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). Proč ne? Já to s vděkem beru. ()