Kevin Costner je lékař, stejně jako byla jeho nedávno tragicky zahynuvší manželka. Ta navzdory svému těhotenství odjela plnit misi Červeného kříže do divokých pralesů ve Venezuele a stala se jednou z obětí nehody autobusu vysoko v horách. Její tělo nebylo nikdy nalezeno, protože autobus se zřítil do hlubokého koryta divoké řeky. Hrdina se stále nedokáže se smrtí milované ženy vyrovnat, vyhýbá se přátelům, bolestné vzpomínky se snaží přehlušit posedlostí prací. Náhle však začne kolem sebe vnímat podivné věci. Dostane balíček, který si jeho žena před odjezdem objednala, v domě, který společně sdíleli, lékaře začínají pronásledovat zvláštní představy a vidiny, které ho zavedou za někdejšími manželčinými pacienty. A on je stále pevněji přesvědčen, že mu chce mrtvá žena cosi naléhavě sdělit prostřednictvím lidí, kteří prožili klinickou smrt. Kolegové už začínají pochybovat o jeho duševním zdraví, když vyjdou najevo šokující skutečnosti... (oficiální text distributora)

fisikk

Tento film ke mně přišel ve zvláštní chvíli, jelikož už nějakou dobu přemýšlím o zázracích, a jestli v ně věřit či ne. Je to sice zařazeno v žánru "mystery", ale na mě je tu těch zázraků až příliš. Na závěr si dovolím použít myšlenku svého přítele, který mi řekl, že jestli zde byly díry v logice a scénáři, musí se mi více líbit nějaká jiná část filmu abych měla potřebu mu toto odpustit. Mně se tu však nelíbilo nic natolik abych mu je odpoustila, takže bohužel. ()

Fujara777

Neviem poriadne ako hodnotiť. Nápad tam je, Costner hrá fajn, ale viem si predstaviť, že keby to režíroval Shyamalan, malo by to gule. Mysteriózny film by skrátka mohol s atmosférou narábať lepšie, než je tomu tu. Napriek vlastnému nízkemu hodnoteniu musím dodať, že strata času toto nebola. ()

pepa3rd

Chvílema jsem se bál, chvílema jsem nevěděl, co mám od toho filmu očekávat a nakonec přesně tohle je to, proč se mi ten film líbil. ()

Ondriss

Dobré ingredience, ale nějak to k sobě nepasuje. Chvílema jsem se nudil, když jsem se už začal ponořovat do napínavých scén skočilo tam drama a romantika, potom trocha akce, žádná sympatická vedlejší postava... Costner se sice tváří jako kdyby byl schopný to všechno poslepovat a udržet pohromadě ale Shadyac mu to trochu kazí -) ()

kersten

Pre mňa jeden z najlepších filmov v hlavnej úlohe charizmatický Kevin Costner, aj keď neviem z akého dôvodu nedocenený. Mne sa veľmi páčil, mal celkom zaujímavý mysteriózny dej, miestami som sa naozaj zľakla k smrti. Koniec nepredvítatelný, snáď aj kvôli nemu dávam až päť hviezdičiek ()

ludva10

Je pravda, že chvílemi nemá film až tak úplně spád, ale líbilo se mě celkové téma a nápad. Když to shrnu, tak se mě film moc líbil. A za ten konec..... To si 4 určitě zaslouží. ()

tranquill

"Je to víra, která tě tam dovede!" Napínavé mysteriózní drama o skutečné víře, ne o té fanatické... Možná jednoduchý, ale silný příběh s přibývajícími minutami zvyšoval můj zájem až do očekávaného finále. P.S. Ten vodopád bych vskutku rád viděl na vlastní oči! ()

Torgal

Kevina Costnera (a deti s rakovinou) máta duch jeho mŕtvej ženy a mne to bolo úplne šumafuk. Dosť dlho mi trvalo vôbec prísť na to, k čomu má to jeho zronené potĺkanie sa po plátne smerovať. Okrem toho sa tu ale nič iné zaujímavé nedeje a aj finále ma nechalo úplne chladným. Asi v tom hrá rolu aj moja skepsa k posmrtnému životu, ktorý sa tu rieši úplne s vážnou tvárou. 4/10 ()

Gardenboy

Zaujímavý námet, pár dobrých momentov, ale celé sa to rozpadáva a nedrží po hromade ... strašne čudesný dojem to zanechá v človeku ... je veľa lepších filmov ()

VeeDee

Průměr. Duchařinu mám ráda, ale v tomhle filmu mě moc nezasáhla... a ubrečený Kevin Costner už mě taky moc nebaví. ()

Martin79

Nemohu si pomoct, ale mně tento film nijak zvlášť neohromil. I když je faktem, že objektivně není vůbec špatný, je docela originální a Kevinovi Costnerovi fandím, navíc rolička Kathy Bates byla jako vždy fajn. Celý film má dosti "hutnou" , v tomto případě až moc, atmosféru. Je velice temný ( onkologicky nemocné děti ...). No fakt je, že jsem se ani nenudil, ale nadruhou stranu znovu to vidět nemusím. Takže pro mně slabší spíše podprůměr. A ani Kevin to nezmění. ()

danny_21

Nebylo to nejhorší. Kevovi psí oči sluší ( myslím, že kritika na jeho herecké výkony je přehnaná za poslední dekády, osobně si nemyslím, že je na tom tak špatně ve srovnání s ostatními kolegy ). Námět byl zajímavý, atmosféra mysteriózna měla svou hodnotu, rozuzlení dávalo smysl, vychází mi z toho 65 %. ()

Ceberus

No... dvě a půl hvězdy. Ano, je to sci-fi a nesmí se to brát vážně, ale jelikož se film snažil o jakousi hloubku, tak jsem prostě vypnout mozek nemohl a vážně podané duchovno mi holt nikdy sedět nebude (naopak přepálené formy typu Constantine, kde je jasné, že to nelze brát vážně, mi nijak nevadí). ()

RajAthen

Kevin Costner uvěřitelně protrpěl celý film v místy až s hororovými scénami a vyhlídkou na setkání třetího druhu s těmi, kteří mají co říci. Místy je možná jeho cesta k poznání předlouhá, ale výkon hlavního protagonisty vydrží spolehlivě pozornost až do konce. ()

Likan7

Fádní film na hranici mezi hororem a dramatem o ztrátě milovaného člověka. Nápad to není špatný, jenže je natočený vlažně, bez emocí. Po půl hodině Vám bude jednání Joea tak ukradené, že Vám bude úzko už jen z toho, že je před Vámi ještě další hodina filmu. A jak film pokračuje, stává se kravinou čím dál tím víc. Posledních dvacet minut už je fakt jen pro smích. ()

gemi

Vcelku fajn duchařina, váhal jsem mezi třemi a čtyřmi. Kdo má near-death-experience, přihodí minimálně jednu navrch. ()

Shitonit

No to mi řekněte, jak je tohle možný. Kevin je super, příběh má sílu, ale je to celý jak když maluju obraz štětcem zaraženým v prdeli. Hrozně hezky se na to kouká, je to i moc mocinky příjemný, ale výsledkem je takový zvláštní výtvor. Hodně silnej konec, ten je sic trochu přitaženej za pačesy, ale setkání s miminkem vytaženým z mrtvý maminky partou špinavejch křováků je fakt neotřelej nápad. Takže až budete někdo chtít vidět zas něco tak zvláštního, kupte mi pořádnej štětec.. ()