Energická Helen Harrisová pracuje jako asistentka šéfky modelingové agentury Dominique a žije vysněný život, plný večírků a módních přehlídek. Je úplně jiná než její sestry Jenny a Lindsay. Její život se však dramaticky změní, když Lindsay s manželem zahynou při autonehodě a ona se má stát opatrovnicí jejich dětí, patnáctileté Audrey, desetiletého Henryho a pětileté Sarah. Helen je sice sestřinou volbou překvapena, protože ideální matkou by pro děti byla spíš Jenny, ale je odhodlána její přání splnit. Sežene velký byt a najde pro ně novou školu, vedenou sympatickým pastorem Danem Parkerem. Vrátí se do práce, jenže skloubit profesi s rodinou není vůbec snadné. Když musí děti vzít na módní přehlídku, která jejich vinou skončí průšvihem, a navíc zaviní, že sejde z dohodnutého fotografování modelky Martiny, dostane výpověď. Zatímco hledá novou práci, musí řešit problémy se Sárou, která si neumí zavázat tkaničky, s Henrym, jenž odmítá hrát basketbal, i s Audrey, která se začne scházet s největším darebákem na škole. Zcela vyčerpaná Helen přizná, že na roli matky nestačí, a dovolí Jenny, aby děti vzala k sobě. Vrátí se do práce k Dominique, rychle však zjistí, že už nic není jako dřív. (TV Nova)

Slarque

Taková průměrná romantická komedie. Na Kate Hudson se sice dobře kouká (a na Hayden Panettiere ještě lépe), ale herecky mi přišli nejpřirozenější sourozenci Breslinovi. John Corbett také hraje víceméně pořád to samé. ()

eLeR

Taký priemerný film na nedeľu ... John Corbett je vo filmoch asi Johnom Corbettom, lebo on je v každom filme stále rovnaký. ()

klerik

Nuž, toto som od "slaďáka" Marshalla nečakal. Opäť sa rozhodol odbočiť so svojej klasickej cesty momentálne vyšliapanej DENNÍKOM PRINCEZNEJ, a nie je to zlé. Ale ani z ďaleka sa mu nepodarila tá správna kombinácia komédia/dráma ako v prípade FRANKIE A JOHNNY... Problém je v tom, že stále neviete, v akom žánri sa ocitáte - otázka materstva a rodiny krížená s humorom je miešaná dsoť drsne. Chvíľu to vyzerá ako sympatické DIABOL NOSÍ PRADU, vzápätí je to o hľadaní lásky v klišovitom štýle SVATIEB PODĽA MARY, ale ani raz sa to nedostane k "tej správnej" romantike. A keď sa to tvári ako rodinná dráma, výchádza z toho funkčne asi len nevyrozprávaný sesterský vzťah. A spomínal som, že to nie je až také zlé? Je to len divné... ()

heyda

Tady je zase odborníků, koukám. Jako je to typická romantická komedie, kterých Amerika točí hromadu, ale funguje prostě dobře. Párkrát jsem se pobavil, herecky to taky bylo snesitelné, nic mě tam vyloženě neurazilo, prostě taková oddychovka na 60%. ()

eraserhead666

"Je můj holoubek zelenej?" Kdyby se z toho vysekaly ty nezáživné vatové části, bylo by to svižnější a záživnější. Moc nepomáhá ani má oblíbená Joan Cusack. ()

Ajinka126

Určitě to není nejlepší film ani Kate ani Garryho a pár krát jsem si u toho pěkně zívla, ale viděla jsem i daleko horší filmy, které se táhly a táhly. Tento je taky poněkud delší, ale nepřišlo mi, že by zde bylo přehnaně moc prázdných scén. Jen těch emoci bylo málo. ()

ivishka

Proč dávám takové hodnocení?Protože mám slabost pro Kate Hudson z které přímo vyzařuje nezkrotnost a smysl pro humor.I taková ztřeštěná holka po rodinné tragédii pozná co to je mít skutečné starosti - děti.Přes všechny problémy a neshody je nakonec všudypřítomný happy end očekávanou sprškou pro diváka. ()

gogos

Romantický prvoplánový film bez větších ambicí, který je už dopředu nalajnován. Nepřekvapí, nenadchne, nerozpoutá salvy smíchu. Herecký ansámbl je však v pohodě, scénář neuráží a jako jednohubka funguje Helena celkem obstojně ()

Anglie

Jistě, nejedná se o kdovíjaký majstrštyk, ale v rámci žánru to není ani propadák. Helen je v podstatě o cca 10 let mladší verze Carrie ze Sexu ve městě(zvlášť, když hlavní mužskou roli hraje John Corbett, jenž jednu dobu hrál Carrieina partnera). Trocha smutku, trocha humoru.. Helenina proměna z "party girl" na starostlivou nevlastní matku je tu ukázána docela přesvědčivě. ()

Violeta

Fuj to bylo milý! Mimochodem máloco je tak sexy jako chlap, který se vám dívá do očí a říká, že je sexy. Bavila jsem se čím dál víc a čím dál líp a nijak zvlášť mi nemrzí ani nepřekvapuje, že jsem byla ušetřená detailních rozborů dětských duší po tom, co prožily. Jednu hvězdičku bych nejradši dala i sama sobě za to, že jsem se vykašlala na všechny tyhle komentáře a dala tomu šanci. A že se mi to sakra vyplatilo. ()

Beagle

To všechno už tu tolikrát bylo a režie ani obsazení (Kate Hudson mi přišla taková nijaká a John Corbett k tomu taky neměl daleko) to bohužel nezachránili. Snad bych jenom vyzdvihla cameo psa Paris Hilton, ten si svojí roli viditelně užíval....:) ()

lioncel

mě se to líbilo .. Kate Hudson a ty tři sympatické děti co zdědila .. jako správný měkota - dal bych možná i lepší hodnocení .. ale úplně mě ničila ta její hysterická sestra (která naprosto stejný herecký part potom sehrála ještě i v dalším rodinném filmu .. to už byl skoro úplný děs … ()

SallyZen odpad!

Velice špatné, především scénář a herecké obsazení. Horší sestavu tam dát nemohli. A nezachránila to ani půvabná Hayden Panettiere. Fakt sračkoidní záležitost. 10% ()

Martin741

Marshallova sentimentalna selanka, nic viac. Su aj nase ceskoslovenske selanky, no a toto je zahranicna, US selanka. Planoba vsak jaxvina : 5 % ()

Streeper

Je to hezký film, který potěší, ale nijak nenadchne. Pár dojemných scén, při některých si popláčete, ale velká chyba filmu je v délce. Je až příliš dlouhý a nic zajímavého nebo, co by dokázalo zaujmout v něm není, takže místy je to nudné. ()