Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scénář:

Kenya Barris

Účinkují:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (více)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiální text distributora)

JARDAHONDA odpad!

Drsná porota,nekompromisní názory...a naivita mladých modelek,které touží tímto způsobem být slavné...Někdy legrační i stupidní...Tento pořad já podporovat určitě nehodlám,,,,svět se přece netočí jen kolem krásných a vyumělkovaných dívek,které tímto způsobem navádějí další mladé lidi být,taky tak hloupé.. 0% ()

vena199204 odpad!

No to je šílenost. Nahnat bandu nafoukaných, tupých a k životu nepoužitelných krav(což vyplývá z rozhovorů a jejich chování) na jednu kopu, pak vybrat zaručeně ty nehnusnější, protože je porota složená z ženských a gayů(ne nejsem homofob). Budoucnost těchto slečen: modeling, porno, prostituce, smrt vyhladovením následkem naprosté nešikovnosti a tuposti. Nahnat je všechny do kravína, nebo k lopatě aby zažily skutečný život a skutečné problémy. A ještě abych nezapomněl! Možná je to náhoda, ale zaujalo mě, jak je skupinka krásně etnicky sladěna půl napůl. Opravdu náhoda?(ne nejsem rasista) ()

fernandez

Když přetočíte všechny otravné, ufňukané a předramatizované pasáže, zbydou zajímavé záběry z focení, ze kterých se toho může divák překvapivě hodně naučit. ()

ivour

Nic hloupějšího jsem dlouho neviděla. Delší dobu mi trvalo pochopit jestli to myslí vážně nebo je to jen nějaká parodie. Všechny dívky jsou hloupé a chovají se divně, ještě o stupeň divnější jsou ale porotci. Ženská s obřími rty, očividný teplouš tranvesta a další a další rádobychytrolíni, kteří myslí že sežrali moudro světa. Tu jednu hvězdu nechám, protože mě bavilosledovat jak dopadli fotky, které jsou někdy krásné a zajímavé. ()

+sfinx+ odpad!

Hnus - další z klonů reality-show pro retardované publikum. Odporní porotci, pláč, tupost, umělá krása a samozřejmě konflikty na každém kroku. ()

elurein

ve svý podstatě je to hrozně pitomý, ale nemůžu si pomoct - baví mě to! asi mi to trošku připomíná mojí dětskou fascinaci misskama a modelkama atd. :) beru to prostě jako takovou ty typickou vymejvárnu, u který si ráda vydechnu a bezduše pobavím - byť lidmi s takovým chováním a hodnotami, jaké tam máme tu čest vidět, dost opovrhuju. ()

theblackswan

Typická americká reality show. Ale musím říct, že mě to baví. Baví mě sledovat chování všech účastníků a to jak se poperou s novými situacemi ve světě modelingu, na cestě za svým snem. A Tyra Banks a její sebevědomí je ohromující stejně tak jako její výřečnost a cílevědomost. Občas ale rozum zůstává stát nad absurdností některých situací a chování zúčastněných... Dále jsem také viděla australskou verzi Australia's Next Topmodel a britskou Britain's Next Topmodel. ()

anicca

Koho bavia reality šou, túto by si nemal nechať ujsť. Takisto ten, kto miluje scénu okolo modelingu. Jasné, dievčatá sú hlúpe a zákulisné scény sú takmer nepozerateľné. Ale samotná príprava fotenia alebo natáčania reklám, či módne prehliadky, na to sa rozhodne pozerať dá. Podľa mňa ide o pozerateľnú vec ()