poster

Amerika hledá topmodelku (TV pořad)

 • USA

  America's Next Top Model

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2003, 42 min

Scénář:

Kenya Barris

Hrají:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher, Elle Macpherson, Kevin Mock, Tyson Beckford, Fabio, Curtis "50 Cent" Jackson, XiXi Yang, Pavlína Pořízková, Kim Kardashian West, Iman, Yaya DaCosta, Natalie Gal, Vanessa V. Johnston, Ol' Dirty Bastard, Nicole Fox, Analeigh Tipton, Lee Norris, Nicki Minaj, Kristin Cavallari, Jenny Shimizu, Stanton Barrett, Erin Wasson, Nick Nicotera, Julie Henderson, Clark Gilmer, J.B. Smoove, Kelly Osbourne, Rolonda Watts, Ciara, Cassandra Jean, Betsey Johnson, Sal Stowers, Angela Dodson, Kelly Anne Burns, Raina Hein, Mark Collier, Ryan Devlin, La Toya Jackson, Chrissy Teigen, Estelle, Perez Hilton, André Leon Talley, Ciara Hanna, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Reggie Watts, Brittney 'ShaRaun' Brown, Sophie Sumner, Francisco Costa, Marianne Leone, Jessica Sutta, Cristen Barker, Kevin Frazier, Benny Medina, Chanel Iman, Brittany Furlan, Joanna Konjevod, AzMarie Livingston, Jessica Serfaty, Keenyah Hill, Jourdan Miller, Indrani Pal-Chaudhuri, David Lim, Bronwyn Cosgrave, DJ Khaled, Marisa Miller, Hannah Kat Jones, Katya Zamolodchikova
(další profese)
 • karinakari
  ****

  Patřím k těm nadšencům, kteří viděli všech 19. řad. ANTM stojí celé na největší hvězdě, někdejší super modelce Tyre Banks. Soutěž je uzpůsobena k její reklamě a propagaci a samotné účastnice ji vnímají jako bohyni všeho, co k modelingu patří. Mně Tyra přirostla k srdci a čertím se pokaždé, když o ní vyjde článek, jak je tlustá a ošklivá. Jak by sama Tyra řekla, má takové jméno, že si klienti rádi připlatí za retušování a jiné úpravy. Bez Mr. a Ms. Jay by to taktéž nebylo ono. Stačí říct, že 19. série, u které se změnil celý koncept soutěže, a Jayové byli nahrazeni, je strašný propadák. Jako správná vlastenkyně, jsem ocenila účast Pavlíny Pořízkové a bylo mi velmi líto, když jí nahradili. Spolu s drzou Janice Dickinson byly mé nejoblíbenější porotkyně, hlavně díky skvělým komentářům. Show mě naučila nahlížet na modeling a samotnou ženskou krásu úplně odlišně, než jak tomu doposud bylo. Konečně dokážu ocenit editoriální look, stejně tak ugly beaty a rozhodně už nejsem fanouškem komerčního vzhledu modelek. Nejvíc mě na pořadu baví focení a někdy se nestačím divit, s jakým nápadem tvůrci přijdou. S úspěchem účastnic a výherkyň je to jiná. Po skončení každé série zadávám do Googlu jednotlivá jména, abych věděla, kam to děvčata dotáhla a moc valný to není. Uspěla většinou jen ta z prvních sérií, což je v mnohých případech opravdu škoda. Ale tak to chodí ve světě, kde každá holka chce být modelkou. U nás stačí mít plastiku prsou nebo být večírková královna, a právě proto si cením těch, co se prosadily ve světě. Oceňuji Tyry pokusy o to dát šanci i silnějším a menším dívkám, ale to musíte být sakra úžasná, aby se vám povedlo porazit ty vysoký vychrtlý kozy. Bohužel, se domnívám, že pořadu odzvonilo. Zbytečná modernost s cílem zapojit diváky je vyloženě na škodu.(19.11.2012)

 • Knor
  odpad!

  Modeling je jedna z nejdementnějších a nejabsurdnějších lidských výtvorů. Absolutně nechápu, taková tlupa mentálně narušených lidí pohromadě, to se jen tak nevidí a jde z toho strach :-D Tyru Banks a jí podobné považuji za královny..... královny nevědomosti. A takový lidi berou miliony měsíčně, a já se ptám za co? Za oblečení, který není jejich a nosí ho ? Za vtipnou chůzi ? Za Oscara za každý jejich film ? Za knižní bestsellery ? Za to, že každý měsíc vymyslí převratnej vynález ? Za Nobelovky ? Za nový objevy ve vesmíru ? Za mír ve světě ? Za nakrmení miliardy lidíí ? Za vynalezení stroje času ? Za nejprodávanější hudební alba ? Za záchranu lidí před smrtí ? Za objev nevyčerpatelných energetických zdrojů ? Za co tedy sakra ? Svět je odporný místo. Brrrrrr, zase se mi chce zvracet :-D(11.7.2016)

 • Marty7CZ
  ****

  Normálně se za to VŮBEC nestydim!!! Je to mega zábava a já při finále 10 řady řval radostí, že macatá Whitney vyhrála...prostě ten formát, ultraluxusní Tyra, celej ten megaprofi ansábl, prvotřídní zábava! 80% P.S. ale to zdejší hodnocení, to je pro mě k zamyšlení, co tady dokážou ty místní jelita zničit a naházet do žumpy k Troškovi a dalším odpadním vodám....Takhle profesionální formát sem už kure*sky dlouho neviděl!!!!!!!!!(11.1.2018)

 • Naslund
  ****

  Neviděl jsem první a druhou řadu, ale nevěřím, že by si zasloužily takové hodnocení. Správně by tu tato série ani neměla být, protože se jedná defakto o soutěž, ale budiž. Pro většinu lidí, nebo alespoň pro mě, se jedná o něco zcela nového a člověk si uvědomí, že práce modelky není jen stát před objektivem a pobíhat po molu. Soutěž se snaží vychovat normální holky, aby mohly být vzorem pro spousty mladých děvčat. Vzory nejen vzhledem, ale i vystupováním. Líbí se mi poznávání různých kultur co se týče oblečení, hodnocení vkusu na šaty i spousty zajímavých soutěží. Momentálně si vzpomínám na pózování s tarantulí, natáčení reklamy na japonské výrobky (beze znalosti jazyka), rychlostní vybíhání výškové budovy a následné focení, výuka čajového obřadu, či promenáda v botách o dvě čísla menších. Jedenáct úspěšných sérií snad vypovídá o tom, že nepůjde o přišernou záležitost, jak to tady podle hodnocení vypadá.(27.8.2008)

 • OG_Swifty
  ***

  Pro lidi, zajímající se o modeling jako takový, je to asi nejlepší "reality show" na trhu... pro ostatní lidi je to jenom pohled na blbé pipky, které řeší absolutní píčoviny, kterým nerozumí :) První 4 serie mě velmi bavily, potom jsem to přestal sledovat, protože mi to přišlo to samé (ačkoliv není, ale nejsem hold ten typ)(21.1.2013)

 • - Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace