Amerika hledá topmodelku

Tvůrci:

Ken Mok

Kenya Barris

Účinkují:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (více)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiální text distributora)

beckham-

Přítelkyně na to kouká, a tak mi nezbývá nic jiného, než se dívat také (pokud tedy neběží fotbal, či cokoliv zajímavějšího). Je to seriál hlavně pro dámské publikum a chce ukázat, že sny se plní - co taky jiného čekat, od americké reality show. Kolikrát se i u něj zasměji, protože co tam některé dívky předvádějí je opravdu k popukání. ()

Naslund

Neviděl jsem první a druhou řadu, ale nevěřím, že by si zasloužily takové hodnocení. Správně by tu tato série ani neměla být, protože se jedná defakto o soutěž, ale budiž. Pro většinu lidí, nebo alespoň pro mě, se jedná o něco zcela nového a člověk si uvědomí, že práce modelky není jen stát před objektivem a pobíhat po molu. Soutěž se snaží vychovat normální holky, aby mohly být vzorem pro spousty mladých děvčat. Vzory nejen vzhledem, ale i vystupováním. Líbí se mi poznávání různých kultur co se týče oblečení, hodnocení vkusu na šaty i spousty zajímavých soutěží. Momentálně si vzpomínám na pózování s tarantulí, natáčení reklamy na japonské výrobky (beze znalosti jazyka), rychlostní vybíhání výškové budovy a následné focení, výuka čajového obřadu, či promenáda v botách o dvě čísla menších. Jedenáct úspěšných sérií snad vypovídá o tom, že nepůjde o přišernou záležitost, jak to tady podle hodnocení vypadá. ()

Attta

Jak vůbec taková reality show může někomu zaměstnat mozek nechápu. Tohle nemá opravdu nic racionálního, nic zábavného a k pořádné reality show to má hodně daleko. Nechci urazit nikoho koho tohle zajimá a sleduje to, ale zkrátka nemám jediný logický důvod proč se na tohle dívat. Doufám, že se nedočkám dne, až bude většina národa takhle dementí i u nás v ČR aby si na tohle udělali čas a hleděli na tyhle stupidní odrhováky. ()

Lilloos

Modelingová realityshow, no to musí být kravina! I já si to myslela, než jsem týden zkysla nemocná na dovolené v hotelovém pokoji, kde kromě cizojazyčných zpravodajských kanálů šlo jen MTV, a tak jsem byla nucena sledovat, co mi nabídnou. Musím přiznat, že mezi skvosty jako Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka byl každý díl modelky (i ten několikrát reprízovaný) učiněný zázrak. Ale i doma se ráda podívám, má to jakési nepopsatelné kouzlo. Jasně, že většina holek to nemá v hlavě v pořádku, ale alespoň jsou zábavné a přiznejme si, kdo by z toho nezcvoknul. Pořad totiž ukazuje především zákulisí módního průmyslu, na kterém si vylámala zuby nejedna naivní účastnice, která věřila, že hezká prdelka a ksichtík jí soutěž sami vyhrají. A nakonec musím jmenovat Tyru Banks, která sice je afektovaná až to bolí, ale charisma a inteligenci jí nikdo upřít nemůže, to na ní to celé stojí. ()

uzzi odpad!

Neuvěřitelně stupidní!!! Mám dojem, že tohle nemůže být realita. Tolik koncentrovaných lidských hoven na jednom místě. Déle jak 15 minut se do nedá sledovat. Ze začátku jsem se smál vtipné parodii a vzpomínal na skvělého Zoolandera - ovšem v důsledku mě začal úsměv kysnout. Porota složená z neuvěřitelných parodií na lidskou rasu, atd. atd.. V zásadě to ale rozhodně nemůžu být myšleno vážně, ovšem svět modelingu, který toto asi zčásti prezentuje je něco tak bizarně nechutného. Anální sonda, koktejl z výkalů nebo Ordinace v růžové zahradě - to vše radši, než-li další porci tohoto. ()

• Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní. (ČSFD)
  • V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková. (ČSFD)