Amerika hledá topmodelku (TV pořad)

America's Next Top Model

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2003, 42 min

Kenya Barris

Účinkují:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher, Elle Macpherson, Kevin Mock, Tyson Beckford, Fabio, 50 Cent, XiXi Yang, Pavlína Pořízková, Kim Kardashian West, Iman, Yaya DaCosta, Natalie Gal, Vanessa V. Johnston, Ol' Dirty Bastard, Nicole Fox, Analeigh Tipton, Lee Norris, Nicki Minaj, Kristin Cavallari, Jenny Shimizu, Stanton Barrett, Erin Wasson, Nick Nicotera, Julie Henderson, Clark Gilmer, J.B. Smoove, Kelly Osbourne, Rolonda Watts, Ciara, Cassandra Jean, Betsey Johnson, Sal Stowers, Angela Dodson, Kelly Anne Burns, Raina Hein, Mark Collier, Ryan Devlin, La Toya Jackson, Chrissy Teigen, Estelle, Perez Hilton, André Leon Talley, Ciara Hanna, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Reggie Watts, Brittney 'ShaRaun' Brown, Sophie Sumner, Francisco Costa, Marianne Leone, Jessica Sutta, Cristen Barker, Kevin Frazier, Benny Medina, Chanel Iman, Brittany Furlan, Joanna Konjevod, AzMarie Livingston, Jessica Serfaty, Keenyah Hill, Jourdan Miller, Indrani Pal-Chaudhuri, David Lim, Bronwyn Cosgrave, DJ Khaled, Marisa Miller, Hannah Kat Jones, Katya, Alice Spivak, Chris Spencer, Rachel Roy, Mike Ruiz, Ashley Graham, Shaun Ross, Valentina, Amber Rose, James St. James, Quei Tann, Raja, Daphne Deckers, Ric Ocasek, Chloe Coleman, Manila Luzon, Denise Coward, Nyle DiMarco, Simon Doonan, Candace Smith, Gabrielle Reece, Lara Spencer, Jordan Feldman, Raven, Winnie Harlow, Matthew Smith, Niatia 'Lil Mama' Kirkland

Ať si ostatní říkají co chtějí.. Mě to prostě baví, viděl jsem všechny dosavadní řady a několik sérií britské mutace.. Nemůžete to prostě brát tak vážně.. Je to soutěž a možnost trochu nahlédnout do povrchního světa modelingu a do toho, jak tyhle holky skutečně věří, že jim to k něčemu pomůže.. Spíš z toho jen získají slušné portfolio pro běhání po agenturách.. Každopádně mi to přijde fajn a show je to zábavná. Rozhodně lepší než nějaká Miss.. A věřím, že i česká verze by měla slušnou sledovanost.(30.6.2011)

Komentář ke všem sériím, protože tady jednotlivé nejsou. Dokonalé zabití času při pms. Doporučuji sledovat s pizou na talíři a s komentářem: "Ty tlustej valachu, co máš velikost 38, co tam lezeš, jdou ti vidět špeky!" A k tomu brambůrky, ať se prožerete do velikosti 40, protože vás potom opustí představy, že by bylo fajn se tam přihlásit, kdy vysílali českou mutaci. Nezdá se vám, že od té doby, co to vyhrála plus size, tak šla celá "soutěž" do kopru?(5.1.2019)

• kulyk

Chňá chňá chňá..... dal jsem si po letech listem do hlavy a říkám si - čemu jsem tak napral odpad, že bych si to našel a pustil znovu. A vyhrálo toto. Fakt hlína a prdel olbřímí, doporučuji celou délkou své mužské podstaty! A protože kdekterý zhulenec dokáže uprostřed křečovitých záchvatů smíchu nalézt i druhý plán, pak tedy slibuji, že nebudete jen plácat tlapičkama o kolena díky neskutečným blbkám, ,,porotě" a rozhovorům o hovně. Zahihňáte se i faktu, že ti kuřbuřti ženy skutečně nenávidí a k ukojení onoho pudu si uspořádali celé odvětví, zvané módní buzinec(s). Akorát mi došli mražení jogurti a termixové. Pročež jsem musel vzít za vděk drolícím se obsahem předloňského adventního kalendáře. Špatná příprava před akcí se holt nevyplácí. Vaše Mařka Sejkonopná.(13.4.2013)

• Yokolobuna

Typická dementní Reality-show, která není ani za mák zábavná. Parta holek ze sebe dělá před obrazovkou krávy. Předem připravené situace, které mají vypadat děsně náhodně jsou také pěkně blbé a rozhodně ne zajímavé. Příšerná záležitost, při které jen kroutíte nevěřícně hlavou a raději to rychle vypnete, než se vám udělá šoufl.(7.8.2011)

Nízké hodnocení tady... Možná proto, že je to americká reality show, možná proto, že je to povrchní. Ony ty holky tam, já nevím, jestli to je národností nebo archetypem modelky, ale připadají mně některé tak trochu hloupé. Oceňuju spíš nápady - ať už Tyry Banks, která dala pořadu za vznik, nebo nápady na fotky. Některé jsou opravdu úctyhodné, hlavně 5. řada mi přišla skvělá. Škoda, že je porota někdy tak kritická a vyhazuje ty, které si to vůbec nezaslouží. Jinak když bude čas, podívám se na všech XY řad.(7.12.2008)

• - Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní.

• - V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková.