Amerika hledá topmodelku (TV pořad)

America's Next Top Model

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2003, 42 min

Tvůrci:

Ken Mok

Kenya Barris

Účinkují:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher, Elle Macpherson, Kevin Mock, Tyson Beckford, Fabio, 50 Cent, XiXi Yang, Pavlína Pořízková, Kim Kardashian West, Iman, Yaya DaCosta, Natalie Gal, Vanessa V. Johnston, Ol' Dirty Bastard, Nicole Fox, Analeigh Tipton, Lee Norris, Nicki Minaj, Kristin Cavallari, Jenny Shimizu, Stanton Barrett, Erin Wasson, Nick Nicotera, Julie Henderson, Clark Gilmer, J.B. Smoove, Kelly Osbourne, Rolonda Watts, Ciara, Cassandra Jean Amell, Betsey Johnson, Sal Stowers, Angela Dodson, Kelly Anne Burns, Raina Hein, Mark Collier, Ryan Devlin, La Toya Jackson, Chrissy Teigen, Estelle, Perez Hilton, André Leon Talley, Ciara Hanna, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Reggie Watts, Brittney 'ShaRaun' Brown, Sophie Sumner, Francisco Costa, Marianne Leone, Jessica Sutta, Cristen Barker, Kevin Frazier, Benny Medina, Chanel Iman, Brittany Furlan, Joanna Konjevod, AzMarie Livingston, Jessica Serfaty, Keenyah Hill, Jourdan Miller, Indrani Pal-Chaudhuri, David Lim, Bronwyn Cosgrave, DJ Khaled, Marisa Miller, Hannah Kat Jones, Katya, Alice Spivak, Chris Spencer, Rachel Roy, Mike Ruiz, Ashley Graham, Shaun Ross, Valentina, Amber Rose, James St. James, Quei Tann, Raja, Daphne Deckers, Ric Ocasek, Chloe Coleman, Manila Luzon, Denise Coward, Nyle DiMarco, Simon Doonan, Candace Smith, Gabrielle Reece, Lara Spencer, Jordan Feldman, Raven, Winnie Harlow, Matthew Stephen Smith, Niatia 'Lil Mama' Kirkland, Angela Missoni, Dean Caten, Don Benjamin, Law Roach, Ken Mok, Susan Batson
  • ABCD Marta

Jeden můj blízký kamarád tvrdí, že mám krajně extremistické názory a že patřím přesně doprostřed názorového spektra. No, nevím sice, co je na tom pravdy, ale pohled na tato stvoření, jak řeší, jestli je ta či ona víc věřící, nebo ta či ona je tlustší, ve mně vyvolává rozhořčení a chuť, jak říkává můj bratr, nabít brokovnici a...a výsledek si domyslete sami.(2.8.2008)

• Marek1991

Tu je vidieť, ako sa z dnešného modelingu stala žumpa vkusu. To, čo od nich žiadajú sú vlastne veci, ktoré z veľkej časti tomu práve neprospeli. Buďte ako vešiak, len aby si vás ľudia nevšímali a všímali si len tie nevkusné handry, z ktorých by si bežné ženy neobliekli asi 99,99% všetkých vecí. Tragická reality-show aj, čo sa týka dialógov, scén, skoro všetkého. Ďalší z kúskov, ktoré sa dajú zaradiť do rady nepozerateľných.(11.3.2012)

Komentář ke všem sériím, protože tady jednotlivé nejsou. Dokonalé zabití času při pms. Doporučuji sledovat s pizou na talíři a s komentářem: "Ty tlustej valachu, co máš velikost 38, co tam lezeš, jdou ti vidět špeky!" A k tomu brambůrky, ať se prožerete do velikosti 40, protože vás potom opustí představy, že by bylo fajn se tam přihlásit, kdy vysílali českou mutaci. Nezdá se vám, že od té doby, co to vyhrála plus size, tak šla celá "soutěž" do kopru?(5.1.2019)

• ajuska

Chvílemi je zajímavé a zábavné nahlédnout do zákulisí modelingu, focení a natáčení reklam, ale to všechno bohužel hrozně shazuje velice časté pištění, ječení, hloupé řeči, brekot, machrování a nesmyslné uřvané hádky většiny soutěžících. Nicméně jako absolutně oddychová show na vypnutí mozku se všemi americkými klišé to dokáže být i docela návykové.(24.12.2012)

Počáteční díly jednotlivých sérií jsou i na mě trochu moc náročné. To věčné ječení je k nesnesení, ale holky se časem uklidní a už to jde. Pak nastává ta největší bžunda. Mimozemšťan Tyra Banks nám normálním holkám ukazuje, že i když nějakou divoženku na střední šikanují, může se stát úspěšnou modelkou! (Pokud má teda aspoň metr osmdesát a 50 kilo a projde přeměnou u nejlepších kadeřníků, vizážistů, zubařů a kdovícoještě). A ty bez mejkapu nejošklivější pak ještě vyhrají exkluzivní smlouvy! Wow! Nic proti modelínám, určitě dřou jak koně a ještě nedostanou najíst, o tom žádná, ale tenhle proces "tvoření" je vážně k popukání. Třeba když ty vysoké hubeňoury nechají jezdit na bruslích a citovat do toho reklamní slogany...(25.2.2013)

• - V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková.

• - Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní.