Nutně potřebuje práci, aby se mohla postarat o dceru. Nastoupí proto do farmaceutického start-upu, kterému se moc nedaří, a zaplete se tam do nebezpečného spiknutí. (Netflix)

Chrustyn

David Yates není dobrý režisér a ukázal to už ve svých sterilních Potterovkách. Obchodníci s bolestí stejně jako brýlatý čaroděj, nemají svůj vlastní ksicht a pouze opisují od zkušenějších tvůrců a ještě dost bídně. Je to docela smutné vzhledem k povedenému hereckému obsazení a zajímavému tématu. ()

BMW12

Velice poutavý příběh podle skutečných událostí. Já byl po celou dobu napjatý, děj filmu se mi líbil a Emily Blunt a Chris Evans byli ve svých rolích skvělí. Za mě velice povedený film. ()

TheEvilTwin

Filmů s tématikou farma průmyslu je jak much a víceméně se s nimi roztrhl pytel, já ale neviděl ještě žádný a tohle je moje premiéra. No, a nebyla zas tak špatná. Děj je od začátku celkem předvídatelný a každý, kdo fentanyl zná, ví, jak to celé časem dopadne, žádná větší akce nebo napětí se taky nekoná a vlastně jediný zajímavý prvek je zde Chris Evans a Emily Blunt, kteří ale dle mého názoru taky vyloženě nevyčnívají a ačkoliv se na ně dobře kouká, lhal bych, kdybych řekl, že jde o nějaké jejich “životní” role. Zkrátka takové jednoduché, obyčejné true-based drama z farma průmyslu, které celkem odsýpá, ale výrazněji nestrhne. A že se kolem filmu teda dělalo haló… Dopesick v mém listu bude asi na úplně jiné úrovni. ()

HellFire

Netflixu se zase podařilo nalákat spoustu hvězdy před kameru a jednoho polozapomenutého režiséra, ale výsledkem je naprosto tuctový pohled do zákulisí farmaceutického průmyslu. Strašně moc to chtělo být jako Wolf of Wallstreet, ale přitom to zůstalo na úrovni prvního stupně základní školy. ()

Janek

Emily Blunt to dokázala utáhnout a já tohodle Vlka z Wall Street z Wishe díky ní fakt s chutí sjel. Sice to působí, že některé části filmu chybí, ale zase to neubírá dynamice a film celkem sviští. Jako jednohubka dobrý. ()

Lacike

Chcelo by to tak strašne byť zábavné, dynamické a kúsavé v štýle Vlka z Wall Street, ale je to strašne pomalé, nudné, nezaujímavé a nič nové to neprináša. To že sa vo farma biznise robia svinstvá vie snáď každý. No a v Amerike to s tým kapitalizmom dotiahli ad absurdum. Skutočné udalosti boli pravdepodobne zábavnejšie ako tento film, ktorý ich nedokázal podať v žiadnom ohľade strhujúco a ani herci sa nevytiahli. Nuda. 4/10. ()

Padme_Anakin

Pro Emily mám trvalou slabost a v tomto snímku je prostě úchvatná, sekne jí to, roli si evidentně užívala a zvládla ji na jedničku.. Příběh o praktikách farmaceutických firem, distributorů léčiv a bezbřehé chamtivosti všech zúčastněných mi celkem dost pohnul žaludkem a zároveň i osrdím.. Dávat v sázku zdraví i životy lidí kvůli prachům moje hlava asi nikdy nepobere.. S přimhouřením oka dávám čtyři hvězdy (za fantastickou Emily). ()

Steven47

Zpočátku jsou Obchodníci s bolestí celkem fajn, bohužel si postupem času začnou až moc okatě hrát na Vlka z Wall Street. Jsou však spíš jeho levnou kopií, která překypuje klišé a působí dost zrychleně. Film nedokáže naplno prodat zajímavé téma, které doplácí na neprokreslené postavy a povrchní přístup k celé kauze. Scénář sice odvypráví potřebný základ, ale události nezpracovává dostatečně komplexně a finále je takové nijaké, protože cesta k němu je strašně obyčejná. Emily Blunt je skvělá, musí nicméně herecky vyvažovat to, že její protagonistka není příliš zajímavá. Přesto je na tom ještě docela dobře v porovnání s dalšími vedlejšími postavami, které jsou víceméně do počtu. Snímek rozjíždí drama na několika frontách (matka, dcera, sousedi…), vše nicméně dělá strašně polovičatě. Nemůžu říct, že bych se nudil, jako náhled do farmaceutického průmyslu to není úplně špatné. Jenom z toho zkrátka mohl být daleko atraktivnější film nebo třeba informačně nabitější dokument. 6/10 ()

ilemas

Pěkně, ale nezáživně nudně natočeno. Emily Blunt má pěknou figuru a kvůli ní jsem vydržel na tu nidu koukat. ()

M.i.k.e

slušně šlapající jednohubka, která ovšem přišla s křížkem po funuse a stylizace do jakéhosi farmaceutického Wlka z Wall Street jí spíš ubližuje než pomáhá. Naštěstí je tu ale skvělá Emily Blunt, která to s přehledem táhne i ve slabších momentech. Víc jak na jedno podívání to každopádně není. Na to aby Pain Hustlers opravdu chytli za srdce jsou totiž až moc povrchní a nejdou nijak extra do hloubky. To platí jak o příběhu, tak o postavách, které jsou až na Emily celkem jednorozměrné...70% ()

vydumnica

Emily Blunt u mňa postupuje čoraz vyššie v rebríčku naj herečiek, nedávno zabodovala vo western minisérii The English, teraz opäť zaujímavá rola v PAIN HUSTLERS. Film je to skôr priemerný a na jedno pozretie, no hlavne kvôli Emily to jedno pozretie za to stojí, Andy Garcia je tiež dobrý. ()

Aljak

Ďalší filmov z podnikateľského prostredia o prudkom vzostupe, ale aj rovnako prudkom páde. Tentokrát vstupujeme do vôd farmaceutického priemyslu, kde je pochopiteľne poriadne veľa bahna. Všetko to vyzerá až príliš ideálne, až do chvíle, kým neprídu rôzne nežiadúce účinky a zdravotné komplikácie. Vtedy zrazu rýchlo dávajú všetci od úspešného biznisu ruky preč. Scenáristicky to bolo vyvážené, dej mal množstvo turbulencií, postavy a príslušné herecké obsadenie bolo výborné, takže celkovo mám z toho veľmi dobré dojmy. Nebolo to síce na 5*, ale na tie 4* určite! ()

bourec

Hodnocení, který tady svítilo po včerejším uvedení dávalo naději, že to asi bude fakt jízda. Nebyla. Film sice potvrzuje spoustu věcí. Nebudu je tady vyjmenovávat. Určitě to každej z filmu vyčte. Jenže ten vývoj nespěl ke strhujícímu konci, ale spíš prošuměl smířlivě, do naprosto bezkonfliktnímu konci. A  je jasně poznat, že Yates doteď točil samý dětský filmečky o brýlatém Harrym, a thriller a drama se na starý kolena teprve učí. A že Emily je  šmrncovní sympaťačka. A roli zvládla na jedničku. Jinak malinko zklamání. 60%. ()

Streeper

Skvěle natočený, má to tempo, baví to, je to zajímavé. Pomáhají tomu i skvělé herecké výkony Emily a Chrise, kterého bych skoro vůbec nepoznala. Celkově mě tyhle zdravotnická témata moc baví a tohle je jeden z těch povedenějších filmů, který pobaví a zároveň něco naučí. ()

C0r0ner

Je 10 let od vzniku Vlka z Wall Street, který vnímám zaprvé jako špičkový film a zadruhé také jako takový milník, na který navázala spousta následovníků, kteří samozřejmě svůj vzor ani omylem nedostihli. Jako Obchodníci s bolestí, kteří jsou v pohodě film, ale určitě ne skvělý. 70% ()

Martrix

Každý druhý zmiňuje Vlka z Wall street, ale tento film je tak leda kuna, nebo spíš krysa z Wall-Martu. Bezskrupulóznost, dravost, štěstí i chycení příležitosti za pačesy...to vše podané dynamicky a jaksi oslavně....hele, tohle je Amerika, šupáci! Proč ne, ale tvůrci pak vzali zpátečku a přišli s tuctovým sdělením. Takže další obsahově prázdná exhibice o vzestupu z bláta do nebe a zpět. A že je to podle skutečných událostí? Nic z toho pro mě nebylo šokujícím zjištěním...o praktikách farmaceutických firem i lékařů jsem nikdy iluze neměl. Tohle může překvapit jen ovce. Takže i když je Bluntka vysoce koukatelna ženská, byl mi osud všech postav u zádi. Lítost jedné z nich, po mě sklouzla jako bláto po galusce; svět je plný těch, které živí smrt, bolest, bezpráví a chudoba. Když film na tohle téma, tak ať to diváka zbourá a třeba na chvíli rozbrečí. Obchodníci se smrtí, jsou jen další americký polokýč. ()

Juto

Je tak pekné vidieť režiséra Davida Yatesa, ktorý sa konečne oslobodil od franšízy Harryho Pottera s niečím tak odlišným, aj keď ten novoobjavený štýl je odvodený a je to kombinácia la ,,Vlk z Wall Street" a ,,Stávka na neistotu", tak isto sa  príbeh preplieta medzi svetmi sviežej satiry a tvrdej pravdy. Emily Blunt a Chris Evans sú skvelí. Filmu sa darí rozbaliť surový hnev a vykorisťovanie obchodu s farmaceutickými výrobkami a širšiu dysfunkciu amerického zdravotníctva a právnych systémov, ktoré mu umožňujú zostať bez kontroly. Ide o zábavný príbeh s jasným zámerom, ale je tiež naozaj ťažké poprieť, že to bol najbezpečnejší prístup k rozprávaniu takéhoto príbehu. 6,5/10 ()

Ondatra

Dost podobný film jako byl Vlk z Wall Street, akorát tomuto chybí patřičný humor a trocha té celistvosti. Příběh o další akci z prostředí podnikatelů, která byla úplně ne legální. Zaprvé musím pochválit obsazení. Na Emily Blunt se hezky kouká a krásně do filmu zapadá. Andy Garcia v roli miliardáře je taky úchvatnej a místo něj bych si klidně dokázal představit buď Al Pacina nebo i třeba De Nira. Všichni tři totiž mají v kůži tu roli toho miliardářského nebo mafiánského bosse a nemusí se ani do role nějak extra vcítit. Jediný, kdo mi do filmu úplně neseděl byl Chris Evans. V něm totiž pořád vidím pouze Kapitána Ameriku a spíš se mi hodí do akčnějších rolí než je tahle. Ale to je pouze můj subjektivní názor. Druhá věc, kterou musím pochválit je kamera a celkově prostředí. A poslední věc je hudba a soundtrack. Na Vlka z Wall Street to teda rozhodně nemá, ale hodnotím 6,5/10 ()

campix

Takový trošku Vlk z Wall Street z wishe. Koktejl je připravený z téměř stejných ingrediencí. Jenom se místo prémiového alkoholu použila levnější náhražka a výsledek chutná o poznání hůře než jeho předloha. Pokud jste na to připraveni, tak se dle mého i poměrně dobře pobavíte, pokud ale čekáte prémiový výrobek. Může Vás to vyloženě zklamat. Nicméně jde o dramatizaci skutečných událostí a skutečných postav. Ve všem je to tak trošku odvárek, ale na jedno bezstarostné shlédnutí a zabití trošku času se hodí výborně. ()

PanZahadnyCZ

Zkřížený Doktor smrt a Vlk z Wall Street aneb režisér nejslabších dílů Harryho Pottera David Yates stvrzuje, že skutečně není inovátorem století. Účast Emily Blunt si tento film snad ani nezaslouží. Proč scénář dostal zelenou? ()

Fantastická zvířata mají stopku

Fantastická zvířata mají stopku